Oto, jak naprawić częste błędy Resident Evil 7 Biohazard

Resident Evil 7 Biohazard to zdecydowanie gra chwili. Ten niedawno wprowadzony tytuł zanurza graczy w imponującym świecie grozy, który wydaje się niemal prawdziwy. Niestety istnieją różne problemy techniczne, które czasem ograniczają wrażenia z gry.

Zła wiadomość jest taka, że ​​dostępnych jest bardzo niewiele obejść umożliwiających naprawienie tych błędów oprócz tych, które Capcom już opublikował, i których można używać na komputerach z systemem Windows.

Napraw błędy Resident Evil 7: Biohazard

1. Po pierwsze, upewnij się, że Twój komputer może obsługiwać RE 7. Jeśli Twój komputer nie spełnia minimalnych wymagań gry, mogą wystąpić problemy z awariami i awarie. Jeśli spełniasz minimalne specyfikacje, ale nie są to zalecane, spróbuj obniżyć ustawienia grafiki i wyłączyć technologie NVIDIA SLI lub ATI Crossfire, ponieważ mogą powodować problemy ze zgodnością.

2). Sprawdź oprogramowanie antywirusowe: Niektóre oprogramowanie AV może uniemożliwić uruchomienie niektórych plików wykonywalnych RE 7. Tymczasowo wyłącz program antywirusowy, aby sprawdzić, czy gra działa lepiej. W takim przypadku utwórz regułę wyjątku dla Resident Evil 7 Biohazard.

3) Upewnij się, że zainstalowana jest odpowiednia wersja Windows Media Player w Twoim komputerze. Użytkownicy Windows 10 N i KN Edition potrzebują specjalnego Media Feature Pack.

4. Sprawdź pamięć podręczną gry:

  1. Wyłącz swój program antywirusowy
  2. Przejdź do listy Biblioteki Steam> kliknij prawym przyciskiem myszy Resident Evil 7 Biohazard> wybierz Nieruchomości
  3. Idź do Pliki lokalne karta> Kliknij Sprawdź integralność pamięci podręcznej gry.

5. Zainstaluj ponownie sterowniki karty graficznej
Zainstaluj najnowsze sterowniki karty graficznej. Nvidia wydała niedawno nowy sterownik GeForce specjalnie zoptymalizowany pod kątem Resident Evil 7: Biohazard. Skorzystaj z poniższych łączy, aby pobrać i zainstalować najnowsze sterowniki graficzne na swoim komputerze:

  • Sterowniki Nvidia GeForce
  • Sterowniki AMD Radeon

6. Jeśli aktualizacja sterowników nie pomoże, wyczyść zainstaluj zestaw sterowników aby usunąć zbędne pliki DLL sterowników lub profile gier.

7 Nie zapomnij zainstalować najnowsze aktualizacje systemu operacyjnego Windows w Twoim komputerze.

Jeśli po wykonaniu powyższych czynności nadal występują problemy z grą, możesz pomóc zespołowi programistów, podając szczegółowe informacje o napotkanym problemie.

Link do głównej publikacji