Jak naprawić typowe błędy Dishonored 2

Dishonored 2 jest już dostępny, pozwalając graczom wyostrzyć instynkty zabójcy i jak najszybciej wykonać cele. Możesz grać zarówno jako Emily, jak i Corvo Attano i wykorzystać imponujący wachlarz nadprzyrodzonych mocy, aby ukończyć swoje misje i odebrać to, co słusznie twoje.

Dishonored 2 został niedawno wydany, ale gracze już narzekają na różne błędy. Bethesda, wydawca gry, opublikował już dużą łatkę 9 GB pierwszego dnia, ale ta aktualizacja nie rozwiązuje wszystkich problemów mających obecnie wpływ na grę.

 Oto jak naprawić częste problemy Dishonored 2

Przede wszystkim upewnij się, że komputer spełnia zalecane wymagania systemowe niezbędne do uruchomienia gry. Nie zapomnij również zainstalować najnowszych sterowników dostępnych dla Dishonored 2:

  1. Nvidia: 375,70
  2. AMD: 16.10.2

Dishonored 2 jest rozmazany

Aby rozwiązać ten problem, zmień Wygładzanie na FXAA zamiast TXAA. Inni gracze sugerują, że włączenie reshade i ustawienie Lumasharpening na 1.20 również rozwiązuje ten problem.

Dishonored 2 nie chce się uruchomić

Ten problem został po raz pierwszy zgłoszony przez użytkowników systemu Windows 7. Jeśli podczas próby uruchomienia Dishonored 2 pojawi się czarny ekran, zainstaluj najnowszą aktualizację platformy dla systemu Windows 7. Jeśli używasz systemu Windows 10, pobierz najnowsze aktualizacje dla systemu operacyjnego.

Niska naprawa FPS dla kart Nvidia

Wielu graczy Dishonored 2, którzy mieli problemy z niską liczbą klatek na sekundę, potwierdziło, że poniższe obejścia naprawdę pomogły. Jeśli występują również problemy z częstością klatek na sekundę i używasz karty graficznej NVIDIA, wykonaj poniższe czynności:

1. Przejdź do panelu sterowania NVIDIA> Zarządzaj ustawieniami 3D>Ustawienia programu
2. Wybierz Dishonored 2
3. Włącz Maksymalna liczba wstępnie renderowanych ramek

Po użyciu panelu sterowania Nvidia do zmiany ustawień specyficznych dla programu Dishonored 2 i zmianie maksymalnej liczby wstępnie renderowanych klatek na 1, mój fps jest teraz stały 60-150 i jest znacznie gładszy nawet w części dachowej Dunwall itd., nawet teraz w ustawieniach wysokiej grafiki!

4. Gra automatycznie ustawia klasę priorytetu procesu na niską. Mimo że w menu jest ustawiony na normalny / wysoki, to automatycznie ustawia go na niski z każdym ekranem ładowania. W rezultacie Dishonored 2 nie otrzymuje tyle mocy procesora, ile potrzebuje. To jest właściwie główne źródło spadku liczby klatek na sekundę.

Musisz ustawić klasę priorytetu procesu na normalną / wysoką na każdym ekranie ładowania, chyba że masz program, który wymusza opcje klas priorytetów.

D3D11 Utwórz urządzenie i łańcuch wymiany nie powiodły się z błędem (-2147024809)

Jeśli pojawi się ten komunikat o błędzie, upewnij się, że Twój procesor graficzny jest zgodny z Direct X11. Jeśli tak nie jest, zaktualizuj swój komputer. Jeśli grasz w Dishonored 2 na komputerze z systemem Windows 7, zainstaluj najnowszą aktualizację platformy. Niektórzy użytkownicy potwierdzili, że ta aktualizacja rozwiązała dla nich problem.

Napraw problemy z czułością myszy

  1. Idź do: C: \ Users \ Saved Games \ Arkane Studios \ dishonored2 \ base \ dishonored2Config.cfg
  2. Otwórz plik konfiguracyjny Dishonored 2 za pomocą Notatnika
  3. Naciśnij CTRL + F> wpisz „Gładki
  4. Zmiana g_mousesmooth opcja od 1 do 0.
  5. Zapisz zmiany
  6. Kliknij prawym przyciskiem myszy .plik ini>uczyń to tylko do odczytu> kliknij Zastosuj.

Jeśli natrafiłeś na inne obejścia, aby rozwiązać różne problemy Dishonored 2, wypisz kroki rozwiązywania problemów w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji