Oto jak naprawić błędy uruchomieniowe Astroneer 2015 C ++

Astroneer to imponująca gra polegająca na eksploracji kosmosu i zarządzaniu zasobami. Ten tytuł jest wciąż w toku i zgodnie z oczekiwaniami istnieje wiele problemów technicznych, które go wpływają i ograniczają wrażenia z gry.

System Era Softworks regularnie wprowadza aktualizacje, aby łatać różne błędy w grze. Wciąż istnieje wiele problemów, które SES musi naprawić, i na szczęście niektóre z nich można naprawić za pomocą serii szybkich obejść.

Błędy Astroneer 2015 C ++ Runtime

Wielu graczy Astroneer jest dotkniętych komunikatami o błędach środowiska wykonawczego C ++ 2015, uniemożliwiając im uruchomienie gry. Gracze odinstalowali, a następnie ponownie zainstalowali Microsoft Visual Studio, aby naprawić ten problem, bezskutecznie.

Problem z uruchomieniem gry, jestem proszony o zainstalowanie Microsoft Visual, i pomimo instalacji i odinstalowania Visual C ++ 2015, zawsze ten sam komunikat. co robić ?

Napraw błędy uruchomieniowe Astroneer 2015 C ++

SES uznał już błędy środowiska wykonawczego C ++ 2015 i opublikował szybkie obejście tego problemu na swoim forum. Firma pracuje nad stałą poprawką, która zostanie bezpośrednio włączona do gry poprzez nadchodzącą aktualizację. Postępuj zgodnie z sugestiami wymienionymi poniżej:

1. Użytkownicy systemu Windows 7 muszą upewnić się, że dodatek Service Pack 1 jest zainstalowany, a następnie dodatkowo zainstalować aktualizację platformy

2) Użytkownicy systemu Windows 8.1 muszą również zainstalować aktualizację KB2919355, która poprawia kompatybilność między systemem operacyjnym Windows i innymi programami.

3) Odinstaluj i ponownie zainstaluj grę. W ten sposób środowisko wykonawcze 2015 zostanie pomyślnie zainstalowane.

4 Zaktualizuj system operacyjny Windows, a także wszystkie sterowniki systemowe.

6. Zainstaluj także aktualizację Universal C Runtime KB2919355 dla systemu Windows.

Jeśli powyższe działania nie rozwiązały problemu, spróbuj wyłączyć program antywirusowy po odinstalowaniu istniejącego programu Visual C ++. Włącz program antywirusowy dopiero po ponownej instalacji programu wykonawczego C ++ 2015.

Jeśli natrafiłeś na inne obejścia, aby naprawić błędy w środowisku uruchomieniowym Astroneer 2015 C ++, wypróbuj kroki rozwiązywania problemów w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji