Oto 8 najlepszych przenośnych ładowarek słonecznych, które zapewniają doładowanie urządzeń

Częste podróże, wędrówki z plecakiem lub wędrówki długimi szlakami mogą oznaczać poszukiwanie urządzeń z soków. A martwe laptopy nie są zabawne, jeszcze gorsze z powodu braku mocy do ładowania. W takim przypadku natura jest twoim najlepszym zasobem. A co może być bardziej użytecznego niż energia słoneczna, jeśli chodzi o ponowne wyciskanie urządzeń?

Przeczesaliśmy Internet, aby znaleźć jedne z najlepszych ładowarek słonecznych do laptopów na rynku, a większość z tych ładowarek może naładować kilka urządzeń za jednym ładowaniem. Sprawdź je poniżej:

Zestaw solarny Sherpa 100

Zestaw słoneczny Sherpa 100 jest przeznaczony do zasilania tabletów, laptopów i aparatów DSLR. Posiada szereg portów, w tym dwa inteligentne USB do telefonów i tabletów, port 12V do lamp, port do laptopów i odłączany falownik AC do aparatów DSLR. Zestaw słoneczny można ładować ze ściany, samochodu lub słońca za pomocą dołączonego panelu słonecznego Nomad 20 firmy Goal Zero. Ma pojemność baterii 98 Wh, 8800 mAh (11 V) i pojemność słoneczną 20 W (18-22 V). Ładowarkę można kupić w Goal Zero za 549,95 USD.

Go Power! Weekender SW Kompletny system solarny i inwerterowy

Ta ładowarka słoneczna jest dostarczana z panelem słonecznym o mocy 125 W i układem z falownikiem sinusoidalnym o mocy 1500 W. Jest dostępny w Amazon, a także w innych sklepach z narzędziami słonecznymi za 1 815,28 USD. Jednak do przechowywania energii z panelu słonecznego może być potrzebny akumulator o pojemności co najmniej 200 amperogodzin. Ładowarka doskonale nadaje się do zasilania w weekendy i długie podróże.

System Weekender łączy pojedynczy zestaw solarny i falownik sinusoidalny, aby stworzyć kompletny pakiet mocy RV. Zawiera elementy, które umożliwiają wygodny dostęp do prądu przemiennego lub energii słonecznej za pośrednictwem panelu wyłącznika. Pozwala także ładować akumulatory zarówno z lądu, jak i energii słonecznej. Ładowarka słoneczna do laptopa jest dostępna w sklepie Amazon za 1 643,99 USD.

Solaris 62

Jeśli jesteś entuzjastą outdooru, Solaris 62 zbudowany przez Brunton jest dla Ciebie idealny. Ma wytrzymałą konstrukcję i jest zdolny do magazynowania dużej ilości energii słonecznej. Można go złożyć do kompaktowego opakowania o wymiarach 8,5 x 14,5 x 2 cali, które waży zaledwie 3,4 funta. Możesz także podłączyć kilka paneli, aby zebrać więcej energii. Możesz kupić Solaris 62 od Amazon za 1380 USD.

Levin 20 W.

Ten akumulator o dużej pojemności jest dostarczany z wyświetlaczem LCD, który wskazuje jego pojemność pod względem procentowym i poziomu napięcia. Posiada również inteligentną kontrolę prądu, kontrolę wejścia i wyjścia i wiele innych. Ładowarka zawiera również zasilacz do ładowania akumulatora za pomocą głównego źródła zasilania, a także 10 adapterów do laptopów, adapterów do podłączenia USB do telefonu komórkowego oraz kabli prądu stałego.

Ładowarka słoneczna z generatorem voltaicznym

Ładowarka słoneczna do laptopa składa się z 15-watowego panelu słonecznego i 50Wh baterii, którą można ładować w około osiem godzin w bezpośrednim świetle słonecznym. Voltaic Systems twierdzi, że jedna godzina bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne może zapewnić do 45 minut czasu działania laptopa, w zależności od sprzętu. Waży zaledwie 4,5 funta, w tym panele i baterię.

Ładowarka jest również dostarczana z:

 • Bateria do laptopa V72
 • Gniazdo ładowarki samochodowej — 5,5 x 2,5 mm — ładuje urządzenia wyposażone w ładowarkę samochodową
 • Standardowe adaptery do laptopów
 • Kabel wyjściowy laptopa — łączy się z adapterami laptopów
 • Ładowarka AC — ładuje akumulator V72 z AC
 • Ładowarka DC — ładuje akumulator V72 z DC (samochód)

Zawiera również następujące elementy:

 • Teczka z wyściełanym laptopem mieści do 17 Book MacBooka
 • Środkowy rękaw schludnie przechowuje dokumenty lub tablet
 • Przednie kieszenie z siatki organizują ładowanie akcesoriów
 • Materiał wykonany z przetworzonego PET (butelki po napojach) jest wodoodporny, lekki i odporny na promieniowanie UV
 • Odpinany pasek na ramię

Rozmiar i waga

 • 18 ″ szerokości x 13,5 ″ szerokości x 3,5 ″ głębokości (46 cm x 34 cm szerokości x 9 cm głębokości)
 • 4,5 funta (2,1 kg), w tym baterii i paneli słonecznych
 • 575 cali sześciennych (9,5 litra)

Panel słoneczny

 • 17,6 wata przy 18 woltach
 • Wodoodporny i odporny na promieniowanie UV z powłoką uretanową
 • Bateria do laptopa V72
 • Pojemność: 19 800 mAh / 73 Watt Hours
 • Wyjście: 5 V / 2 A USB i 12 V / 4 A, 16 V / 3,5 A, 19 V / 3 A.
 • Wejście: 14-20 V, 1,2 A.
 • Typ baterii: litowo-polimerowa
 • Ochrona: zwarcie, nadmierne ładowanie, nadmierne rozładowanie, nadmierny prąd, nadmierna temperatura

Renogy 14W E-Flex

Ładowarka słoneczna Renogy 14 W E-Flex jest dostarczana z czterema składanymi panelami, które można rozłożyć płasko na dowolnej powierzchni. Każdy z paneli zapewnia 3,5 wata mocy dla twojego laptopa. Urządzenie zawiera port USB do łączności. Jednak panele nie są dostarczane z akumulatorami.

Renogy umożliwia podłączenie przenośnej baterii w celu magazynowania energii. Mierzy do siedmiu cali długości i waży mniej niż 1 kg. Dla osób często podróżujących ładowarkę można zawiesić na plecaku dzięki pętlom dostępnym na panelach. Ładowarka słoneczna szybko się pali, nawet jeśli nie ma wewnętrznego akumulatora.

Eceen 13 W.

W porównaniu do tradycyjnych paneli słonecznych, ładowarka Eceen 13W wytwarza więcej energii elektrycznej. Może obsłużyć 13 watów energii, pomimo niewielkich rozmiarów panelu słonecznego. Panele można regulować w celu uzyskania najlepszego zasięgu światła słonecznego za pomocą stojaka. Ładuje się za pomocą dostępnego portu USB, chociaż nie ma wewnętrznej pamięci, co oznacza, że ​​musisz naładować laptopa na słońcu.

X-Dragon

Jeśli mieszkasz w odległym miejscu i zależysz tylko od odnawialnych źródeł energii, X-Dragon jest dla Ciebie. System generuje 20 watów mocy i działa wydajniej niż większość ładowarek zasilanych energią słoneczną, ponieważ jego panele są o 25% wydajniejsze niż inne ładowarki. X-Dragon wykorzystuje technologię słoneczną i dostosowuje prąd i napięcie zgodnie z ładowanym urządzeniem.

Możesz łatwo złożyć ładowarkę słoneczną, aby wygodnie transportować. Zawiera dwa porty USB i ma wąską konstrukcję ułatwiającą przenoszenie. Urządzenie umożliwia także ładowanie różnych urządzeń jednocześnie bez utraty jakości i wydajności.

Nie ma wątpliwości, że przenośne słoneczne ładowarki do laptopów są najlepszym towarzyszem podczas podróży do pracy lub wypoczynku, ponieważ odnawialne źródła energii, takie jak światło słoneczne, są najbardziej niezawodną formą energii na zewnątrz. Wybór najlepszych laptopowych ładowarek słonecznych może jednak być trudnym zadaniem.

Jeśli uważasz, że przeoczyliśmy inne przenośne ładowarki słoneczne najwyższej jakości do laptopów, daj nam znać w komentarzach poniżej!

Link do głównej publikacji