Jakie jest najlepsze oprogramowanie do ograniczania czasu spędzanego na komputerze?

Dbanie o bezpieczeństwo dzieci w Internecie jest podstawowym celem każdego rodzica. Dzisiaj dzieci są bombardowane technologią i mają bardzo przedwczesny dostęp do świata informacji, którym nie zawsze są w stanie zarządzać z powodu wieku i dojrzałości.

Jeśli chcesz chronić swoje dzieci w Internecie, powinieneś ograniczyć ich czas na komputerze, a dziś pokażemy Ci najlepsze oprogramowanie, aby ograniczyć czas spędzany na komputerze.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do ograniczania czasu na komputerze?

1

Qustodio

Na podium znajduje się Qustodio, oprogramowanie, które instaluje się na wszystkich urządzeniach dla rodziców i dzieci, w tym smartfonach, tabletach i komputerach stacjonarnych.

Mama i tata mogą korzystać z aplikacji mobilnej lub portalu rodzinnego w Internecie, aby monitorować aktywność dzieci w czasie rzeczywistym. Wiemy, ile czasu dzieci spędzają w Internecie i dokładnie w jakich witrynach lub aplikacjach. Możemy ustawić limity dla gier i aplikacji lub całkowicie zablokować te, których nie chcemy używać.

Oprogramowanie qustodio, które ogranicza czas na komputerze

Aplikacja ma 29 filtrów nieodpowiednich treści, nawet w trybie przeglądania prywatnego. Dzięki Qustodio możemy monitorować czas spędzany w sieciach społecznościowych, połączeniach i wiadomościach oraz blokować wszelkie kontakty, których nie chcemy docierać do naszych dzieci.

A jeśli zdarzy się nagły wypadek, dzieci mogą wysłać Ci powiadomienie za pomocą przycisku napadowego, który informuje rodziców o ich pozycji w czasie rzeczywistym.

Uzyskaj Qustodio

2)

Rodzina Norton

Na pewno słyszałeś już o Norton jako programie antywirusowym. Jednak wersja Family została również opracowana w celu ochrony nieletnich, uniemożliwiając im dostęp do nieodpowiednich treści i aplikacji.

Możesz ustawić filtry i limity czasowe, planując określone pory dnia lub tygodnia, w których dzieci mogą korzystać z komputera PC oraz urządzeń z Androidem lub iOS. Ponadto możesz otrzymywać raporty pocztą elektroniczną lub przeglądać je online i uważnie monitorować aktywność dziecka.

oprogramowanie z rodziny Norton, które ogranicza czas na komputerze

Aplikacja daje również możliwość sprawdzenia wymiany wiadomości tekstowych i korzystania z sieci społecznościowych. Oprogramowanie wygeneruje również listę zablokowanych stron internetowych, które dzieci próbowały odwiedzić, pozwalając ci uważnie obserwować ich aktywność.

Musimy wspomnieć, że nadzór nad sieciami społecznościowymi, aplikacjami mobilnymi i wiadomościami tekstowymi jest możliwy tylko, jeśli masz urządzenie z Androidem. Jeśli chcesz, możesz wypróbować Norton Family za darmo przez 30 dni.

Uzyskaj Norton Family

Chcesz monitorować i ograniczać korzystanie z Internetu? Wypróbuj to świetne oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej!

3)

Net Nanny

Net Nanny zawiera najważniejsze narzędzia ochronne do blokowania niebezpiecznych treści w Internecie. Posiada 18 kategorii filtrów, aby pomóc rodzicom szybko ograniczyć dostęp do stron internetowych, które dotyczą różnych nieodpowiednich tematów.

Aby śledzić aktywność Twojego dziecka, program wysyła Ci powiadomienie e-mail, jeśli dziecko umożliwia serwerowi proxy lub serwerowi prywatności ukrywanie wyszukiwań online.

Jedną z najbardziej ekskluzywnych i ciekawych funkcji Net Nanny jest blokowanie złych słów w witrynach, aby dzieci nie mogły ich czytać. Zapobiega także pisaniu w polach wyszukiwania i wiadomościach na czacie.

Możesz na przykład zamienić słowa w śmieszne emotikony podczas pisania lub program może je całkowicie usunąć.

oprogramowanie netto niania, które ogranicza czas na komputerzeTymczasem Net Nanny wysyła powiadomienie do rodziców o wpisaniu złego słowa. Oprogramowanie obejmuje również kontrolę czasu, dzięki czemu możesz ograniczyć czas, jaki dzieci spędzają na komputerze.

Wśród wad Net Nanny jest fakt, że niektóre ważne narzędzia, takie jak monitorowanie w mediach społecznościowych i zbieranie wiadomości czatu, wymagają zakupu osobnego programu, który współpracuje z filtrem.

Oprogramowanie jest dostępne dla systemów Mac i Windows, Android i iOS.

Uzyskaj Net Nanny

4

Time Boss

oprogramowanie bossa, które ogranicza czas na komputerze

Ta aplikacja jest wyposażona w przejrzysty i przyjazny interfejs użytkownika, który umożliwia ustawienie limitu czasu dla każdego użytkownika na komputerze. Jeśli chodzi o ograniczenia czasowe, możesz ustawić ograniczenia tygodniowe lub dzienne za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Aplikacja ma dziennik zdarzeń i zrzutów ekranu, dzięki czemu możesz łatwo zobaczyć, z których stron internetowych lub aplikacji korzystają Twoje dzieci przez cały czas. Warto również wspomnieć, że Time Boss ma tryb ukrycia, więc użytkownicy nawet nie wiedzą, że działa.

Time Boss może ograniczyć dostęp do niektórych ustawień systemowych lub aplikacji i zablokować dowolną witrynę za pomocą kilku kliknięć. Warto wspomnieć, że jedna kopia tego narzędzia może działać na 3 różnych komputerach, więc jeśli szukasz aplikacji do zarządzania użyciem komputera, koniecznie weź pod uwagę Time Boss.

Uzyskaj Time Boss

Proszę bardzo, są to najlepsze aplikacje do użycia, jeśli chcesz ograniczyć użycie komputera, więc wypróbuj dowolną z nich.

Link do głównej publikacji