Oto 7 najlepszych aplikacji radia internetowego dla systemu Windows 10, 8

Zebraliśmy listę najlepszych aplikacji systemu Windows 10 do słuchania radia na komputerze. Przeczytaj opis każdej aplikacji i zainstaluj tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Muzyka jest bardzo ważną częścią naszego codziennego życia, i dlatego jest tak wiele urządzeń, które poświęcają nam dostarczanie muzyki, która jest nam bliska i zawsze dostępna.

Ale czasami nudzi nas ta sama lista odtwarzania, aw takich czasach zwracamy uwagę na starego przyjaciela, który jest z nami od pokoleń.

aplikacja radiowa dla systemu Windows 8

Być może zgadłeś: Radio.

Chociaż wspólne radio nie jest już tak popularne, Radio internetowe rośnie, a ponieważ z dnia na dzień coraz lepszych i coraz liczniejszych tych usług cyfrowych, nie brakuje aplikacji, które pozwalają nam ich słuchać.

Windows 10 ma również świetne rozwiązania do słuchania radia internetowego, a teraz przyjrzymy się niektórym z nich.

Jakie są najlepsze aplikacje radiowe dla systemu Windows 10?

Chociaż w sklepie Microsoft Store jest niezliczona liczba aplikacji radiowych, niewiele oferuje funkcje, które mogą Ci się spodobać, a większość z nich jest skierowana do określonego obszaru.

Niemniej jednak istnieją stare ulubione usługi radiowe dostępne dla systemu Windows 10, w postaci tych niesamowitych aplikacji radiowych.

1. tuba FM

Aplikacja radiowa Tuba.FM dla systemu Windows 10

Tuba.FM jest opisany jako „pierwsza aplikacja, która dopasowuje muzykę do gustu każdego użytkownika”.

Jest intuicyjny, przyjazny dla użytkownika i pozwala dostosować wyszukiwanie muzyki i organizować własne listy (nawet tworzyć i udostępniać osobisty kanał radiowy).

Potrzebujesz więcej opcji? Sprawdź tę listę z najlepszymi aplikacjami radiowymi dla systemu Windows 10.

Dzięki zaawansowanym algorytmom znajduje gatunki muzyczne, które lubisz. Łatwo znajdziesz dobrego „przyjaciela” muzycznego na Tuba.FM.

Możesz pobrać Tuba.FM ze Sklepu Windows za darmo.

2. Pradio

radio-apps-windows-8-review-PRadio

Chociaż radio Pandora nie jest jeszcze dostępne w systemie Windows 10, ale wąż, który korzysta z tej usługi, może nadal z niego korzystać.

Pradio to aplikacja innej firmy, która może przesyłać strumieniowo radio internetowe z Pandora na komputer z systemem Windows 10. Ponadto aplikacja pozwala użytkownikom tworzyć własne spersonalizowane stacje zawierające tylko żądaną muzykę.

Sprawdź tę niesamowitą listę z najlepszymi rejestratorami audio do przesyłania strumieniowego na komputer PC, aby nagrywać przesyłaną muzykę i radio.

Do wyszukiwania możesz użyć paska Charms, a stamtąd użytkownicy mogą również przesyłać strumieniowo muzykę do innych urządzeń. Aplikacja umożliwia tworzenie zakładek i udostępnianie ich oraz innych informacji za pomocą opcji Udostępnij na pasku paneli.

Pobieranie Pradio na Windows 10

3. Slacker Radio

radio-apps-windows-8-review-Slacker Radio

Slacker Radio to jedna z najlepiej wyglądających aplikacji, które widzieliśmy do tej pory, oferująca użytkownikom bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs, ale jednocześnie bardzo solidną aplikację, która jest stabilna i ma wiele funkcji.

Chcesz zaoszczędzić dużo czasu? Możesz to zrobić, korzystając z jednego z tych niesamowitych programów do aranżacji muzyki z tego artykułu.

Jedną z jego bardziej znaczących cech jest możliwość słuchania niektórych utworów lub wykonawców, co w normalnym radiu nie byłoby wykonalną opcją.

Można to osiągnąć w tej aplikacji, wyszukując utwory za pomocą paska Charms lub przeglądając listę najlepszych utworów lub wykonawców.

Pobieranie Slacker Radio dla Windows 10

4. iHeartRadio

radio-apps-windows-8-review-iHeartRadio

Podobny do radia TuneIn zarówno pod względem rozgłosu, jak i funkcji, iHeartRadio to świetna aplikacja radiowa dla użytkowników systemu Windows 10.

Aplikacja pozwala użytkownikom na szybkie wyszukiwanie różnych internetowych stacji radiowych i filtrowanie ich według gatunku, lokalizacji lub zawartości.

Jego konstrukcja jest przyjemna dla oka, ale jednocześnie bardzo przyjazna dla użytkownika, ułatwiając nawigację w aplikacji i znajdowanie tego, co Cię interesuje. Ponadto, dla zarejestrowanych użytkowników, istnieje możliwość odtwarzania własnych stacji.

Pobieranie iHeartRadio dla Windows 10

5. TuneIn Radio

radio-apps-windows-8-review-tunein

TuneIn Radio nie wymaga przedstawiania, jego usługi są bardzo dobrze znane i są bez zarzutu.

Aplikacja na Windows 10 nie różni się od tego, czego oczekujemy od TuneIn, w tym sensie, że oferuje najlepsze funkcje i dużą elastyczność.

Szukasz najlepszego oprogramowania do nagrywania podcastów? Znajdź go w tym przydatnym artykule i rozpocznij dzisiaj swój podcast.

Użytkownicy mogą przeglądać stacje pogrupowane według wielu filtrów, takich jak region, gatunek muzyki, wiadomości lub podcasty, mogą dodawać ulubione stacje radiowe, a także przeglądać najczęściej słuchane stacje. Aplikacja jest solidna, a jej wydajność bezbłędna.

Pobieranie TuneIn Radio dla Windows 10

6. Audials Radio

Audials Radio Windows 10, 8

Audials Radio to jedna z najpopularniejszych internetowych aplikacji radiowych w sklepie Microsoft Store. To narzędzie przenosi na komputer z systemem Windows 10 ponad 100 000 stacji radiowych z całego świata.

Szukasz najlepszego oprogramowania tunera radiowego dla systemu Windows 10? Sprawdź tę listę za pomocą naszych najlepszych ofert.

Dostępnych jest ponad 70 gatunków, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ponadto funkcja rejestratora radiowego pozwala nagrywać muzykę i zapisywać odpowiednie utwory jako pliki MP3.

Jeśli wolisz słuchać podcastów, Audials Radio zapewni ci wszystko. Istnieje lista ponad 260 000 podcastów do wyboru.

Pobierz Audials Radio

7. Windows Media Player w Windows 8, Windows 10

Aby odtworzyć stację radia internetowego w systemie Windows 10, musisz pobrać strumień i otworzyć go za pomocą programu Windows Media Player.

Obsługiwane formaty to — .m3u URL, WMP i nie może odtwarzać URL .pls, tak jak to miało miejsce wcześniej w systemie Windows 7. Więc nie możesz odkryć radia internetowego za pomocą Windows Media Player, musisz pobrać strumienie samodzielnie.

Windows Media Player ulega awarii w systemie Windows 10? Licz na nas, aby rozwiązać problem.

Dzięki tym aplikacjom na komputerze lub urządzeniu mobilnym nigdy nie zabraknie Ci nowej muzyki i zawsze będziesz informowany o najnowszych hitach, ale także o nowościach. Spróbuj i daj nam znać, co myślisz, jeśli oni.

Jeśli masz inne sugestie lub pytania, nie wahaj się zostawić ich w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji