Oficjalna aplikacja Evernote dla Windows 8, 10 otrzymuje nowe funkcje

Evernote jest jedną z pierwszych ważnych aplikacji systemu Windows 8, które zostały wydane w Sklepie Windows, i przedstawiliśmy obszerną recenzję aplikacji, którą możesz przeczytać. Teraz, zgodnie z informacją o wydaniu, oficjalna aplikacja Evernote Touch na Windows 8 została zaktualizowana o nowe funkcje.
aplikacja Evernote dla systemu Windows 8
Nie daj się zwieść dużej liczbie spamowych aplikacji Evernote dostępnych w sklepie Windows Store, jest tylko jedna wydana przez Evernote i nazywa się Evernote Touch. Gdy Microsoft uruchomił system Windows 8.1, Evernote Touch otrzymał poważne zmiany w projekcie i nowe przydatne funkcje. Teraz kolejna aktualizacja jest dostępna w Sklepie Windows.

Czytaj także: Aplikacja Spotify dla systemu Windows 8 Spotlite otrzymuje aktualizację

Evernote to łatwa w użyciu, darmowa aplikacja, która pomaga zapamiętać wszystko na wszystkich urządzeniach. Możesz utworzyć notatkę w postaci zwykłego tekstu na tablecie z Windows 8, a następnie otworzyć ją na smartfonie lub dowolnym innym urządzeniu, z którego korzystasz. Evernote działa na laptopach, smartfonach, tabletach i Internecie, dzięki czemu możesz znaleźć swoje wspomnienia w dowolnym miejscu i czasie. Bądź zorganizowany, zapisz swoje pomysły i zwiększ produktywność.

Evernote Touch na Windows 8 jest teraz ulepszony

Zgodnie z informacjami o wersji oficjalna aplikacja Evernote Touch na Windows 8 zawiera teraz przypomnienia, które pomogą użytkownikom nigdy nie zapomnieć o ważnych i będących w toku notatkach. W ten sposób możesz teraz dodać przypomnienie, które przypina notatkę do góry listy notatek, lub dodać termin, aby otrzymywać powiadomienia w aplikacji, a nawet powiadomienia e-mail.

Istnieje teraz także możliwość oznaczania notatek jako Gotowe po ich wypełnieniu. Co więcej, będziesz mógł zobaczyć przypomnienia i otrzymywać powiadomienia o notatkach we wspólnych notatnikach. Pobierz Evernote Touch na Windows 8, klikając poniższy link, aby cieszyć się, która wydaje się być najlepszą aplikacją do notatek na Windows 8.

Pobierz Evernote Touch na Windows 8

Link do głównej publikacji