Oferta wakacyjna: Kup tablet lub komputer z systemem Windows 8.1, otrzymaj 25 USD jako kartę podarunkową

Czarny piątek i Cybernetyczny poniedziałek już się zakończyły, ale Microsoft przygotował dla ciebie jeszcze więcej słodkich okazji. Przeczytaj poniżej, aby zobaczyć, o czym mówimy.
okna ofert wakacyjnych 8.1
Firma Microsoft opublikowała niedawno na blogu Windows Experience Blog nową ofertę świąteczną dla tych, którzy chcą kupić tablet lub komputer z systemem Windows 8.1 w grudniu. W październiku Microsoft wydał także opcję kart upominkowych Windows Store, a teraz Redmond ogłasza nową słodką ofertę. Brandon LeBlanc z Windows powiedział:

Aby uczcić aplikacje w tym sezonie, kupując nowy dotykowy komputer lub tablet z systemem Windows 8 lub Windows 8.1 u jednego ze sprzedawców detalicznych w Stanach Zjednoczonych, otrzymasz promocyjną kartę podarunkową Windows Store o wartości 25 USD na zakup ulubionych aplikacji i gier w Sklepie Windows. Oferta obowiązuje do 28 grudnia 2013 r. — lub do wyczerpania zapasów promocyjnych kart podarunkowych.

Czytaj także: Tablety z systemem Windows 8.1 z procesorami Intel Bay Trail 64-bit dostępne w pierwszym kwartale 2014 r

Sprzedawcy detaliczni biorący udział w umowie o prezent świąteczny od Microsoft to Amazon, Best Buy, Office Depot, Walmart, Microsoft Stores, Staples, Office Max Fry’s Electronics, Staples, Newegg.com i Sam’s Club. Umowa kończy się 28 grudnia, więc pospiesz się.

Link do głównej publikacji