Niestety, wystąpiły problemy z ładowaniem treści na Hulu [FIX]

Czy widzisz również Przepraszamy, mamy problem z ładowaniem treści w tej chwili błąd za każdym razem, gdy próbujesz oglądać jeden z ulubionych programów telewizyjnych w Hulu?

Wielu użytkowników zgłosiło ten sam problem, a Hulu nie opublikowało jeszcze specjalnej poprawki dla tego problemu.

Użytkownicy wyrazili swoje obawy na różnych forach.

Wszystkie pozostałe aplikacje do przesyłania strumieniowego działają poprawnie, Hulu ładuje menu, ale podczas próby oglądania czegokolwiek pojawia się ten komunikat o błędzie. Teraz w dniu 3. Zrobiłem ręczne ponowne uruchomienie na drążku Roku mój router został usunięty ponownie wprowadziłem informacje o mojej sieci itp.… wszystkie normalne kroki. Przekonałem się, że jest to kwestia Hulu, ponieważ wszystko inne płynie bez problemu.

Dowiedz się, jak naprawić błąd, wykonując poniższe czynności.

Dlaczego Hulu nie ładuje się na moim komputerze?

1. Zamknij i uruchom ponownie Hulu

 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na Twoim pasek zadań, i wybierz „Menedżer zadań”.kierownik zadania przepraszamy're having trouble loading content right now hulu
 2. W menedżerze zadań wyszukaj dowolne Usługi związane z Hulu, wybierz je jeden po drugim i uderzył „Zakończ zadanie” przycisk.
 3. Uruchom ponownie Aplikacja Hulu i sprawdź, czy problem nadal występuje.

2. Wyłącz i włącz ponownie urządzenia

 1. Wyłączyć twój komputer i modem / router lub Roku.laptop stock photo przepraszamy're having trouble loading content right now hulu
 2. Poczekaj 3-5 minut.
 3. Włącz je ponownie.

3. Wyczyść pamięć podręczną i dane z systemu za pomocą CCleaner

 1. Pobierz CCleaner tutaj i Zainstaluj to.
 2. Biegać Aplikacja.
 3. Kliknij „Niestandardowe czyszczenie” przycisk i wybierz wszystkie elementy, które chcesz usunąć dla każdej przeglądarki znajdującej się na liście (jeśli chcesz usunąć tylko pamięć podręczną i pliki cookie, wybierz je tylko z list), a następnie kliknij „Uruchom czystsze”.ccleaner przepraszamy're having trouble loading content right now hulu
 4. Po zakończeniu procesu usuwania możesz zamknij CCleaner, uruchom ponownie komputer, a następnie spróbuj sprawdzić, czy Hulu pokazuje ci Przepraszamy, mamy problem z ładowaniem treści w tej chwili Komunikat o błędzie.

4. Odinstaluj i ponownie zainstaluj Hulu

 1. W pasku wyszukiwania systemu Windows wpisz Hulu.
 2. Kliknij aplikację prawym przyciskiem myszy i odinstaluj ją.
 3. Przejdź do Microsoft Store i zainstaluj ponownie aplikację Hulu.hulu app windows 10 przepraszamy're having trouble loading content right now hulu

5. ROZWIĄZANIE BONUSOWE

Alternatywnie, aby uniknąć Przepraszamy, mamy problem z ładowaniem treści w tej chwili możesz skorzystać z internetowego klienta, który jest znacznie lepszy niż niedopracowana, słaba aplikacja Windows 10.

A jaka jest lepsza przeglądarka do tego niż Przeglądarka UR. Spróbuj i przekonaj się, dlaczego ta przeglądarka jest naszym wyborem przez ostatnie kilka miesięcy.

obraz twojej przeglądarki

Przeglądarka UR ma wbudowaną sieć VPN, dzięki czemu będziesz mieć dostęp do Hulu również z nieobsługiwanych regionów i jest dość dobrze zoptymalizowana pod kątem przesyłania strumieniowego wideo. Oglądaj programy telewizyjne i filmy na Hulu bez żadnych problemów dzisiaj, pobierając go z linku poniżej.

Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

 • Szybkie ładowanie strony
 • Prywatność na poziomie VPN
 • Rozszerzona ochrona
 • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR

W niektórych przypadkach rozwiązało to problem z komunikatem o błędzie, ale jeśli problem nadal występuje, możesz skontaktować się z zespołem Hulu i poprosić o pomoc.

Link do głównej publikacji