Niektórzy użytkownicy Plaxo nie mogą zsynchronizować książki adresowej w systemie Windows 8, 10

Plaxo jest jednym z najlepszych programów do zarządzania książką adresową i oczywiście wielu użytkowników systemu Windows 8 pobrało i zainstalowało usługę. Ale dla niektórych okazało się to problematyczne.
Plaxo Windows 8
Dziś rano, przeglądając fora pomocy technicznej Microsoft Community i po otrzymaniu polecenia ping od jednego z naszych czytelników, zauważyłem, że niektórzy użytkownicy Plaxo mają problemy z oprogramowaniem w systemie Windows 8. Dlatego postanowiłem upublicznić problem, więc że poszkodowani mogą uzyskać pomoc w rozwiązaniu problemu. Jeśli masz podobne problemy, daj nam znać, zostawiając swój komentarz, a my postaramy się wspólnie znaleźć rozwiązanie. Oto jak brzmi skarga:

Czytaj także: AskSam w systemie Windows 8.1 nie działa dla niektórych użytkowników

Zapłaciłem za PLAXO, ale teraz nie mogę zsynchronizować mojej książki adresowej. Mam nowy komputer z WINDOWS 8 i NORTON. Kiedy próbuję pobrać wymagane narzędzia z PLAXO, nadal chce się połączyć z OUTLOOK EXPRESS zamiast WINDOWS LIVE MAIL. Czy ktoś może mi pomóc. Nie jestem ekspertem od komputerów.

Tak więc, jak widzimy, problem pojawia się, gdy musisz połączyć swoje konto pocztowe, aw tym scenariuszu dziwnie wymaga programu Outlook Express, a nie Windows Live Mail. Ale wszyscy wiemy, że Outlook Express nie jest już obsługiwany przez dość długi czas, więc najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to przeprowadzić czystą instalację Plaxo. Jeśli to nie zadziała, zostaw komentarz poniżej i wspólnie wymyślmy rozwiązanie.

Link do głównej publikacji