Nie udało się połączyć z Ingest in Mixer [FIX]

Mixer to jedna z najlepszych platform do strumieniowego przesyłania filmów online. Usługa należąca do Microsoft pomaga użytkownikom przesyłać strumieniowo treści wideo, takie jak gry online.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Platforma musi więc działać poprawnie dla wszystkich. Niestety, nie zawsze tak jest. Wielu użytkowników zgłosiło poważny problem podczas korzystania z Miksera do strumieniowego przesyłania filmów. Nie udało się połączyć z serwerem przetwarzania w programie Mixer.

Serwery przetwarzania są ważne dla pobierania ruchu wideo i dystrybucji do serwerów brzegowych.

Ponadto kilku użytkowników napotkało komunikat o błędzie „Nie można połączyć się z Ingest” podczas próby przesyłania strumieniowego gier, w które grają na konsoli Xbox.

Na szczęście istnieje kilka łatwych rozwiązań, a dziś pokażemy, co zrobić, jeśli napotkasz ten problem.

Napraw problemy z połączeniem za pomocą Miksera

1. Odłącz i ponownie połącz swoje konto Microsoft

Rozwiązanie jest tak proste, jak to możliwe. Musisz tylko odłączyć i ponownie połączyć swoje konto z Microsoft.

2. Zresetuj modem lub router

Czasami modem lub router może powodować ten problem. Być może masz problem z połączeniem internetowym.

Aby to naprawić, zresetuj modem / router. Każde urządzenie powinno mieć przycisk resetowania. Wyszukaj ten przycisk w swoim modelu i naciśnij go.

Napraw problemy z siecią za pomocą naszego obszernego przewodnika!

3. Uruchom ponownie konsolę

Jeśli przyczyną problemu nie jest twoje połączenie sieciowe, a problem nadal występuje, spróbuj ponownie uruchomić konsolę Xbox.

Przytrzymaj przycisk zasilania przez co najmniej 10 sekund, gdy system jest włączony.

Naciśnij przycisk ponownie, aby uruchomić konsolę. Pamięć podręczna jest czyszczona, dane są zachowywane, a niektóre ustawienia są przywracane do wartości domyślnych.

Wniosek

Błąd „Nie udało się połączyć z Ingest” jest jednym z najczęściej spotykanych problemów podczas przesyłania strumieniowego wideo. Na szczęście rozwiązania tego błędu nie są skomplikowane ani techniczne.

Wszystkie powyższe rozwiązania oznaczają problem z synchronizacją na serwerach, koncie Microsoft lub konsoli. Odłącz i ponownie połącz swoje konto Microsoft, zresetuj modem lub uruchom ponownie konsolę.

Jeśli te metody nie działają, problem może być bardziej skomplikowany i będziesz potrzebować wsparcia technicznego. Skontaktuj się z zespołem Mixer i opisz swój problem, aby ponownie rozpocząć przesyłanie strumieniowe filmów.

Czy nasze rozwiązania Ci pomogły Czy znalazłeś inną metodę rozwiązania problemu? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Link do głównej publikacji