Nie udało się pobrać najnowszych zapisanych danych — błąd Xbox One

Niektórzy użytkownicy Xbox OnKonsola gier wideo napotyka szczególny problem polegający na tym, że nie można uruchomić gry. Z tego, co zebraliśmy, ilekroć podejmują próby uruchomienia gry, błąd „Nie udało się uzyskać Twoich najnowszych zapisanych danychZamiast tego wyskakuje. Ten błąd nie jest niczym nowym, odkąd właściciele spotykają go od wielu lat. Najważniejsze jest to, że można to naprawić, a my mamy sos.

Należy zauważyć, że ma to wszystko związek z zapisywaniem chmury. Co więcej, niektórzy użytkownicy twierdzą, że za każdym razem, gdy próbują grać w swoje gry, jedyną opcją jest gra w trybie offline, co nie jest idealne dla tych, którzy wolą gry wieloosobowe niż jednoosobowe.

Co ciekawe, wielu ludzi dotkniętych tym problemem nigdy wcześniej nie grało w tę grę, co jest dość dziwne. Dziwne rzeczy zdarzają się cały czas w dziedzinie technologii, więc nie jest to tylko problem Xbox One w wielkim schemacie rzeczy.

Błąd konsoli Xbox One — nie udało się pobrać najnowszych zapisanych danych

Jeśli martwisz się możliwością wymiany konsoli Xbox One, nie martw się. Ten problem jest całkowicie oparty na oprogramowaniu, co oznacza, że ​​Twój sprzęt Xbox One jest w porządku. Oto kilka powodów i co możesz zrobić:

  1. Xbox Live może być wyłączony
  2. Sprawdź status Xbox Live
  3. Uruchom ponownie Xbox One za pomocą Power Center
  4. Uruchom ponownie z przewodnika
  5. Zrestartuj konsolę fizycznie.

1] Xbox Live może być wyłączony

Istnieje całkiem spora szansa, że ​​usługa Xbox Live dla mediów społecznościowych i gier jest całkowicie ograniczona lub ograniczona. W takim scenariuszu właściciel nie ma wyboru, musi poczekać, aż wszystko wróci do normy, a wszystko zależy od Microsoftu.

Z naszych dotychczasowych doświadczeń wynika, że ​​usługa Xbox Live do gier społecznościowych i gier nie będzie długo niedostępna, jeśli firma nie będzie przeprowadzać aktualizacji serwisowych.

2] Sprawdź status Xbox Live

Aby dokładnie przyjrzeć się wszystkim, zalecamy sprawdzenie stanu dla siebie. Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę stanu usługi Xbox Live, aby dowiedzieć się, co się dzieje. Nie wchodzi w szczegóły, ale dla większości dostępnych informacji powinno być wystarczająco dużo informacji.

3] Uruchom ponownie Xbox One za pomocą Power Center

Jeśli chodzi o sprzęt, wiele problemów można łatwo rozwiązać za pomocą prostego ponownego uruchomienia, i to samo dotyczy Xbox One. Teraz, aby ponownie uruchomić konsolę, naciśnij i przytrzymaj przycisk Xbox na kontrolerze, aby uruchomić Power Center.

Po wykonaniu tej czynności wybierz opcję Uruchom ponownie konsolę, a następnie w końcu Uruchom ponownie. Usiądź cierpliwie i poczekaj, aż system uruchomi się ponownie, a stamtąd ponownie spróbuj uruchomić zagrożone gry wideo, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

4] Uruchom ponownie z przewodnika

Innym sposobem na ponowne uruchomienie konsoli jest zrobienie tego z przewodnika. OK, więc naciśnij przycisk Xbox na kontrolerze, aby uruchomić przewodnik, a następnie przejdź do opcji Systemy, a następnie Ustawienia. Stąd wybierz Uruchom ponownie konsolę, a na koniec Uruchom ponownie.

5] Uruchom ponownie konsolę fizycznie

Jeśli kontroler nie znajduje się obecnie w pobliżu, ponowne uruchomienie można łatwo wykonać z poziomu samego systemu. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk Xbox na Xbox One przez 10 sekund, aby go wyłączyć. Po zakończeniu naciśnij ponownie przycisk, nie przytrzymując, aby uruchomić ponownie.

Ufam, że coś tu pomoże.

Link do głównej publikacji