Nie można zmienić nazwy użytkownika w serwisie Twitch [EASY FIX]

Twitch jest prawdopodobnie największą platformą streamingową dla graczy. Mimo to nawet najlepsze narzędzia nie są idealne. Sporo użytkowników skarżyło się, że nie mogą zmienić swojej nazwy użytkownika w Twitchu.

Na szczęście nie jest to poważny problem. Może to jednak być denerwujące dla niektórych osób. Jeden użytkownik zgłosił następujące informacje na forum Reddit:

Nie mogę zmienić mojej nazwy użytkownika, jest wyszarzona, ale mówi, że mogę ją zmienić, ale kiedy klikam ołówek, aby go edytować, odświeża stronę. Proszę pomóż?

Dlatego nazwa użytkownika jest wyszarzona, a podczas próby kliknięcia ikony edycji przeglądarka odświeża stronę. Nie wiemy też, jakiej przeglądarki używa OP. Ta informacja może mieć znaczenie.

Problem ten można jednak łatwo rozwiązać, a dziś pokażemy, jak zmienić nazwę użytkownika w Twitchu.

Twitch nie pozwala na zmianę nazwy użytkownika? Oto jak to naprawić!

1. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i usuń pliki cookie

  1. W Google Chrome przejdź do trzech pionowych kropek w prawym górnym rogu.
  2. Wybierz Więcej narzędzi.chrome wyłącz rozszerzenia
  3. Kliknij Wyczyść dane przeglądania.wyczyść dane przeglądania
  4. Kliknij Wyczyść dane.chromowane dane

2. Przejdź incognito

Google Chrome ma tę wspaniałą funkcję o nazwie tryb incognito. Ten tryb pozwala ukryć historię przeglądania, pliki cookie i dane witryny. Można go również wykorzystać jako rozwiązanie, jeśli Twitch nie zezwala na zmianę nazwy użytkownika.

  1. Przejdź do tych samych trzech pionowych kropek w prawym górnym rogu.
  2. Wybierz Nowe okno incognito.chromowany tryb incognito
  3. Otworzy się okno incognito. Spróbuj zmienić swoją nazwę użytkownika w serwisie Twitch tutaj.chromowane okno incognito

3. Zmień nazwę użytkownika w ustawieniach

Sporo użytkowników rozwiązało ten problem, podążając bardziej „tradycyjną” ścieżką zmiany nazwy użytkownika.

  1. Przejdź do profilu
  2. Wybierz Edytować.profil drgania
  3. Wpisz swoją nową nazwę użytkownika.nowa nazwa użytkownika twitch

4. Użyj przeglądarki UR

Przeglądarka UR to przyjazne dla użytkownika, zorientowane na prywatność narzędzie do surfowania po Internecie. Ponadto, spośród wszystkich najlepszych przeglądarek do przesyłania strumieniowego gier na Twitchu, ta jest na szczycie listy.

Dlatego przeglądarka UR jest dobrze zoptymalizowana pod kątem Twitcha i nie zawiedzie Cię, jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe gier online.

Aby uzyskać więcej informacji o przeglądarce UR, sprawdź naszą kompleksową recenzję.

Wniosek

Nawet świetne narzędzie, takie jak Twitch Amazon, może mieć problemy, ale na szczęście istnieją dla nich proste rozwiązania. Jest też całkiem możliwe, że sprawcą nie jest nawet Twitch, ale twoja przeglądarka.

Pamiętaj tylko, aby przeglądarka (i Twój komputer) działała płynnie. Usuń pamięć podręczną i przejdź do incognito w Google Chrome.

Teraz, po zmianie nazwy użytkownika, możesz rozpocząć przesyłanie strumieniowe swoich ulubionych gier online.

Czy nasze rozwiązania działały dla Ciebie? Jakie gry przesyłasz strumieniowo online za pomocą Twitcha? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Link do głównej publikacji