Nie możesz znaleźć gier na Twitchu? Oto jak możesz to naprawić

Twitch jest najpopularniejszym narzędziem do strumieniowego przesyłania gier online i istnieje wiele dobrych powodów, dla których gracze wolą nagrywać swoje gry za pomocą tej platformy.

Jednak wielu użytkowników napotkało poważny problem. Gry nie pojawiły się na karcie gry Twitcha. Jeden użytkownik zgłosił następujące informacje na forum Reddit:

Jak mówi tytuł. Pobrałem Twitch i nie pokazuje żadnej z moich gier w zakładce gier. Uruchomiłem inteligentny skan i nie widzi żadnego, a ręczne zlokalizowanie też ich nie znajdzie. Nie jestem pewien, co robić.

Tytuł tego wątku to „Aplikacja Twitcha nie widzi żadnej z moich zainstalowanych gier”. Ponadto OP wypróbował kilka metod, takich jak uruchomienie inteligentnego skanowania i ręczne zlokalizowanie gier. Nadal nic nie działało.

Na szczęście istnieją inne metody, które powinieneś wypróbować, gdy aplikacja Twitch nie znajduje gier. Dzisiaj pokażemy, jak rozwiązać ten poważny problem.

Aplikacja Twitch nie znajduje gier? Oto jak to naprawiliśmy!

1. Zaloguj się za pomocą konta Twitch

Czasami może się zdarzyć, że zapomniałeś się zalogować. Oczywiście, jeśli nie zalogujesz się za pomocą konta Twitch, nie pojawią się żadne gry.

2. Odśwież aplikację

Sporo użytkowników rozwiązało ten problem, odświeżając swoją aplikację. Wystarczy kliknąć przycisk w lewym górnym rogu okna.

Wyjaśnienie tego jest proste. Serwery są przeciążone i ładowanie wszystkich gier zajmuje trochę czasu. Odświeżenie spowoduje ponowne załadowanie platformy ze wszystkimi grami.

odświeżanie drgań

3. Zamknij i otwórz program w Menedżerze zadań

  1. Naciśnij CTRL + ALT + DELETE.
  2. Wybierz Menadżer zadań.
  3. Znajdź Twitcha w Aplikacje sekcji i kliknij Zakończ zadanie.drżenie menedżera zadań
  4. Otwórz ponownie Twitcha.

4. Użyj przeglądarki UR

Możesz spróbować użyć Twitcha w przeglądarce. Zalecamy przeglądarkę UR dla zwiększenia prywatności. Co ważniejsze, to narzędzie znajduje się na szczycie listy przeglądarek doskonale zoptymalizowanych dla Twitcha.

Przeczytaj naszą kompleksową recenzję, aby dowiedzieć się więcej o przeglądarce UR!

Wniosek

Niewidoczne wyświetlanie gier w aplikacji Twitch jest zdecydowanie poważnym problemem. Zasadniczo czyni program bezużytecznym. Istnieją jednak pewne proste rozwiązania, które będą działać. Umożliwi to strumieniowe przesyłanie ulubionych gier.

Czy uważasz, że nasze rozwiązania są przydatne? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Link do głównej publikacji