Nie możesz zainstalować Skype’a w systemie Windows 10? Oto jak to naprawić

Obecnie mamy wiele dostępnych usług VoIP na wszystkie platformy, w tym Windows 10. Skype jest jednak nadal najpopularniejszym rozwiązaniem dla użytkowników Windows. Firma Microsoft ostatnio próbowała wymusić wersję Skype’a UWP, ponieważ jest to wersja domyślnie dostarczana z systemem. Ponadto użytkownicy, którzy próbowali zainstalować klasycznego Skype, nie byli w stanie tego zrobić.

Aby usunąć tę niesprawiedliwość, przygotowaliśmy jasne instrukcje poniżej. Jeśli nie możesz zainstalować klasycznego Skype’a na Windows 10, postępuj zgodnie z krokami podanymi poniżej.

Jak przejść obok błędu „Nie można zainstalować Skype’a” w systemie Windows 10

Microsoft ma oczywisty plan, aby użytkownicy przenieśli się na wersję Skype’a UWP. Aż do wersji 8 Skype dla Windows uzyskany za pośrednictwem Microsoft Store był całkiem niezłą aplikacją VoIP i komunikatorów internetowych. Aktualizacje w tle, ładny interfejs i funkcje wielofunkcyjne. Jednak z biegiem czasu stało się naprawdę źle, ponieważ zmodernizowana estetyka nie może zastąpić ogólnej użyteczności ani błędów i problemów (tylko moja opinia). Wielu użytkowników zdecydowało się na klasyczną wersję Skype. Niemniej jednak Microsoft ponownie bierze na siebie agresywną promocję alternatyw UWP.

 • Pierwszym krokiem do uniknięcia tego jest po prostu kliknięcie linku. Następnie wystarczy zamknąć kartę i uruchomić instalator Skype Classic w innym trybie zgodności z uprawnieniami administracyjnymi. To powinno sprawić, że będzie działać i rozwiązać narzuconą blokadę.

  Oto jak to zrobić krok po kroku:

  1. Uruchom instalator w standardowy sposób i po wyświetleniu monitu zamknij przeglądarkę.
  2. Kliknij instalator prawym przyciskiem myszy i otwórz Nieruchomości.
  3. Wybierz Zgodność patka.
  4. Sprawdź «Uruchom program w trybie zgodności z”Pudełko.mogą't install skype windows 10
  5. Wybierz «Windows 8”Z menu rozwijanego.
  6. Potwierdź zmiany.
  7. Ponownie kliknij prawym przyciskiem myszy instalator Skype i kliknij „Uruchom jako administrator”W menu kontekstowym.mogą't install skype windows 10

  Że należy to zrobić. Kolejna rzecz, która może wpędzić cię w kłopoty, dotyczy zgodności twojej wersji Skype. Mianowicie, wiele starych wersji nie działa na najnowszych wersjach systemu Windows 10. Począwszy od aktualizacji Anniversary, obsługiwane wersje Skype są raczej ograniczone. Najlepszym sposobem na uniknięcie tego jest przejście do oficjalnej strony i pobranie Classic Skype na Windows 10.

  • Otóż ​​to. Jeśli nadal masz problemy z działaniem systemu Windows 10 i Skype i nie chcesz się zgadzać z wersją UWP, powiedz nam o tym w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji