Nie masz wystarczających uprawnień do tego zasobu [WYJAŚNIONE]

Niektórzy internauci zgłosili problem z dostępem do różnych linków.

Nie masz wystarczających uprawnień do tego zasobu lub jego elementu nadrzędnego, aby wykonać tę akcję. Kliknij przycisk Wstecz przeglądarki, aby kontynuować komunikat jest wyświetlany podczas próby załadowania strony, blokując dostęp do łącza.

Jest to częsty problem występujący podczas próby uzyskania dostępu do wątków na forum.

Aby lepiej zrozumieć, dlaczego ten błąd występuje, przygotowaliśmy listę z podstawowymi przyczynami tego problemu, wraz z rozwiązaniami, które pomogą Ci uniknąć błędu.

Dlaczego nie mogę uzyskać dostępu do strony forum?

1. Utwórz konto na forum

Ograniczenia dostępu mogą być ustalane przez moderatorów forum. Niektóre fora zezwalają zarejestrowanym użytkownikom na przeglądanie wątków na ich platformie.

Zarejestrowani członkowie mają również możliwość publikowania postów na forum i wysyłania prywatnych wiadomości do innych użytkowników.

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do określonej zawartości forum, zostań członkiem tego forum, tworząc konto i logując się, aby uzyskać dostęp do uprawnień na forum.

2. Ręcznie wyszukaj żądany wątek

Czasami moderatorzy zmieniają istniejące linki wątków z różnych powodów. Jeśli masz zapisany link do wątku i chcesz uzyskać do niego dostęp, dostęp zostanie odmówiony, ponieważ Twój określony link już nie istnieje.

Aby znaleźć wątek, który chcesz otworzyć, musisz przeprowadzić ręczne wyszukiwanie.

Przejdź do głównej strony forum i znajdź pole wyszukiwania, które pozwala znaleźć wyniki na forum. Wpisz określone słowa kluczowe z tytułu wątku i naciśnij Szukaj przycisk. Jeśli nie ma wyników wyszukiwania, poszukiwany wątek mógł zostać usunięty.

Czy masz już zakładki i potrzebujesz sposobu na ich uporządkowanie? Te 10 narzędzi pozwoli Ci zaoszczędzić czas i bóle głowy.

3. Wątek został usunięty

Przekierowanie na stronę błędu może również oznaczać, że brakuje łącza. Z różnych powodów mody forum czasami usuwają wątki, przez co początkowy link nie istnieje.Nie masz wystarczających uprawnień do tego zasobu lub jego elementu nadrzędnego, aby wykonać tę akcję. Kliknij swoją przeglądarkę's Back button to continue

Dlatego próba uzyskania dostępu do tego konkretnego łącza byłaby niemożliwa. Ale strona internetowa jest nadal buforowana w wyszukiwarce, więc wygląda na to, że tam jest, a oczywiście nie.

4. Spróbuj użyć innej przeglądarki

Jeśli masz już konto dla określonego forum, do którego chcesz uzyskać dostęp, i masz pewność, że wątek nadal istnieje, spróbuj użyć innej przeglądarki.

Istnieje wiele przeglądarek internetowych do wyboru: Google Chrome, Mozilla Firefox lub Opera. Ale nasza przeglądarka nie jest żadną z nich. To przeglądarka UR.

To fajne oprogramowanie oparte na platformie Chromium ma z pewnością wiele do zaoferowania.Twoja przeglądarka

Zacznijmy od stwierdzenia, że ​​ta przeglądarka UR to w zasadzie Chrom zorientowany na prywatność, z obsługą wszystkich rozszerzeń i funkcji, z których korzysta Chrome, zapewniając jednocześnie anonimowość i bezpieczeństwo w Internecie.

Jeśli istnieje szansa, że ​​ograniczenie geograficzne spowoduje występujący błąd i uniemożliwi dostęp do określonej strony internetowej, skorzystaj z wbudowanej usługi VPN, zmień adres IP i uzyskaj do niego łatwy dostęp.

Sprawdź to już dziś i przekonaj się, dlaczego to zalecamy.

Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

  • Szybkie ładowanie strony
  • Prywatność na poziomie VPN
  • Rozszerzona ochrona
  • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR

Mamy nadzieję, że okaże się przydatny nasz szybki przewodnik naprawiania błędu ograniczenia przeglądarki.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, zostaw komentarz w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji