NAPRAW błędy Windows Update przy pomocy dedykowanego narzędzia Microsofts

Aktualizacja systemu Windows 10 często może stać się koszmarem. Najnowsze aktualizacje systemu operacyjnego mogą dosłownie sprawić, że komputer będzie bezużyteczny, tak jak miało to miejsce w przypadku KB3201845.

Ponadto dość często użytkownicy systemu Windows 10 nie mogą nawet instalować aktualizacji na swoich urządzeniach z powodu różnych błędów aktualizacji.

Istnieje już wiele sposobów obejścia irytujących błędów aktualizacji systemu Windows 10. Jeśli napotkasz takie problemy, pierwszym narzędziem, którego możesz użyć, jest narzędzie Microsoft „Napraw błędy Windows Update”.

Napraw błędy Windows Update to bardzo przydatne narzędzie, którego można używać jako przewodnika rozwiązywania problemów krok po kroku.

Jego główną zaletą jest to, że można go używać do rozwiązywania problemów z aktualizacją systemu Windows 7 i Windows 8.1.

Napraw błędy Windows Update jest najlepszym przyjacielem Windows Update

To narzędzie pomoże Ci naprawić wszystkie błędy Windows Update, w tym: 0x80073712, 0x800705B4, 0x80004005, 0x8024402F, 0x80070002, 0x80070643, 0x80070003, 0x8024200B, 0x80070422, 0x80070020 i więcej.

Przede wszystkim musisz wybrać wersję systemu Windows, z której korzystasz. Narzędzie poprosi Cię o uruchomienie narzędzia do rozwiązywania problemów z Windows Update.

Napraw przewodnik błędów Windows Update

Narzędzie do rozwiązywania problemów z witryną Windows Update przeprowadza serię testów na komputerze w celu wykrycia i usunięcia głównych przyczyn problemów z aktualizacją.

Możesz uruchomić opcję automatycznej naprawy lub skorzystać z opcji zaawansowanej, która pozwala ręcznie kontrolować kolejne kroki rozwiązywania problemów. Jeśli opcja automatycznej naprawy z jakiegoś powodu nie działa, wypróbuj te krótkie wskazówki, aby rozwiązać problem.

Gdy narzędzie zakończy kroki weryfikacji, sugeruje szereg rozwiązań, takich jak: naprawa składników aktualizacji systemu Windows, naprawianie nieprawidłowo skonfigurowanych ustawień zabezpieczeń, sprawdzanie brakujących lub uszkodzonych plików itp.

Następnym krokiem jest pobranie najnowszych aktualizacji zbiorczych systemu Windows.

Jeśli te dwie czynności nie rozwiążą problemu, Napraw błędy usługi Windows Update wyświetli dwa zaawansowane kroki rozwiązywania problemów, które obejmują:

  • Uruchomienie polecenia DISM w wierszu polecenia: DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth
  • Resetowanie lub ponowne instalowanie systemu Windows.

Jeśli te dwa rozwiązania również nie rozwiążą problemu, zostaniesz poproszony o skontaktowanie się z biurem Answer Desk.

Możesz też wypróbować jedno z tych narzędzi, aby naprawić aktualizacje systemu Windows!

Naprawianie błędów usługi Windows Update to łatwy do wykonania przewodnik rozwiązywania problemów. Każdy krok zależy od wcześniej podanych odpowiedzi i możesz zmienić swoją odpowiedź w dowolnym momencie, jeśli zauważysz, że zaznaczyłeś niewłaściwe pole.

Kroki rozwiązywania problemów z aktualizacją są podobne dla wszystkich wersji systemu Windows i polegają na narzędziu do rozwiązywania problemów z Windows Update.

Jeśli wszystkie rozwiązania oferowane przez to narzędzie nie rozwiązują napotkanego problemu z usługą Windows Update, musisz zresetować lub ponownie zainstalować system Windows.

POWIĄZANE HISTORIE, KTÓRE MUSISZ SPRAWDZIĆ:

  • Poprawka: Centrum aktualizacji systemu Windows 7 zacina się podczas sprawdzania aktualizacji
  • Poprawka: kompilacja systemu Windows 10 nie aktualizuje się lub zawiesza
  • Jak szybko i łatwo sprawdzić błędy Windows Update
  • Centrum pobierania Microsoft nadal udostępnia pliki do pobrania Windows Update
Link do głównej publikacji