Najlepsze słuchawki Bluetooth z mikrofonem do telefonu z systemem Windows 10

Jeśli szukasz naprawdę dobrych słuchawek z mikrofonem do telefonu z systemem Windows 10, to dobrze trafiłeś. W tym artykule wymienimy najlepsze słuchawki, które pasują do rachunku.

Bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem do telefonu z systemem Windows 10

Słuchawki Bluetooth Mpow

Słuchawki Bluetooth Mpow z pewnością przyciągną uwagę ludzi. Są nie tylko dobrze wyglądające i niezawodne, ale także zapewniają doskonałą jakość dźwięku. chociaż te słuchawki nie obsługują aktywnej redukcji szumów, przynajmniej nie wyczerpią baterii telefonu ani nie uszkodzą jego dźwięku.

Nauszniki z pamięcią białka pozwalają na używanie słuchawek przez wiele godzin bez najmniejszego dyskomfortu. Urządzenie jest wyposażone we wbudowaną baterię 420 mAh, która może zapewnić do 13 godzin muzyki lub 15 godzin rozmowy przy jednym ładowaniu. Jeśli w słuchawkach wyczerpie się bateria, zawsze możesz użyć kabla audio dostępnego w pakiecie. Składany pałąk oszczędza miejsce na biurku, a także pozwala nosić zestawy słuchawkowe w małej torbie. Pamiętaj, że mikrofon działa tylko w trybie bezprzewodowym.

Możesz kupić słuchawki Bluetooth Mpow za 33,99 USD od Amazon.

Słuchawki Bluetooth Neojdx Venice 2

Słuchawki Bluetooth Neojdx Venice 2 oferują bogaty bas i zapewniają dźwięk bez zniekształceń nawet przy dużych głośnościach. Miękki wewnętrzny pałąk i nauszniki sprawiają, że słuchawki są bardzo wygodne w noszeniu przez długi czas.

Urządzenie zapewnia do 20 godzin odtwarzania i ładuje się całkowicie w zaledwie 2-3 godziny. Dzięki wbudowanym elementom sterującym możesz łatwo pomijać utwory, zmieniać głośność i odbierać połączenia bezpośrednio ze słuchawek.

Słuchawki są dobrze wykonane, dobrze przylegają do uszu i izolują przyzwoitą ilość hałasu, ale nie do tego stopnia, abyś nie słyszał, jak ktoś woła twoje imię. Łączą się szybko i bezbłędnie z telefonem z systemem Windows 10.

Możesz kupić słuchawki Bluetooth Neojdx Venice 2 za 59,99 USD od Amazon.

Bezprzewodowe stereofoniczne słuchawki Tranya z mikrofonem

Niewielu właścicieli telefonów z systemem Windows 10 słyszało o słuchawkach Tranya, ale jesteśmy pewni, że zakochasz się w nich, gdy tylko je założysz. Niesamowite słuchawki Bluetooth Tranya zapewniają mocny bas i naturalnie brzmiący głos. Wbudowany mikrofon pozwala łatwo odbierać połączenia w wolnej ręce, podczas gdy amortyzowane nauszniki zapewniają wygodne dopasowanie i izolują hałas. 

Wbudowany akumulator może zasilać do 12-14 godzin odtwarzania muzyki lub do 200 godzin w trybie czuwania przy pełnym naładowaniu. Głośniki są głośne i wyraźne, a stan baterii urządzenia jest wyświetlany na telefonie.

Interesują Cię słuchawki Tranya? Następnie przejdź do Amazon, naciśnij przycisk Kup, a słuchawki mogą być twoje za 25,98 USD.

Cowin E-7 Aktywne słuchawki Bluetooth redukujące hałas

Słuchawki Cowin E-7 wyglądają niesamowicie i na pewno przyciągną uwagę wszystkich. Te słuchawki są idealnym towarzyszem podróży, znacznie zmniejszając hałas podczas podróży, w pracy i gdziekolwiek pomiędzy.

Opatentowane przetworniki o dużej aperturze 40 mm zapewniają dźwięk o wysokiej czystości z głębokim i dokładnym basem. Słuchawki oferują 30 godzin odtwarzania w trybie Bluetooth, ale możesz podłączyć kabel audio 3,5 mm, gdy bateria jest rozładowana. Jedynym minusem jest to, że kolor chromu łatwo się odpryskuje.

Możesz kupić słuchawki Bluetooth Cowin E-7 za 69,99 USD od Amazon.

Fotografuj słuchawki BTH3

Słuchawki Photive BTH3 mają minimalistyczny design i są wyposażone w najnowszą technologię Bluetooth. Kompaktowa obudowa i stylowa konstrukcja sprawiają, że słuchawki te są wystarczająco małe, aby wygodnie je przewozić. Możesz łatwo używać urządzenia do strumieniowego przesyłania muzyki ze smartfona lub odbierania połączeń telefonicznych.

Wbudowana bateria może zasilać do 12 godzin i bardzo szybko się ładuje. Nauszniki całkowicie otaczają uszy, dzięki czemu możesz słuchać przez wiele godzin w pełnym komforcie.

Pokładowe elementy sterujące znajdujące się na słuchawkach pozwalają szybko i łatwo kontrolować muzykę. Te słuchawki są kompatybilne wstecz, co oznacza, że ​​nie powinieneś mieć problemów z parowaniem ich z urządzeniem Bluetooth 2.1.

Interesują Cię słuchawki Photive BTH3? Mogą być twoje za 49,95 $.

Jeśli korzystałeś z innych zestawów słuchawkowych Bluetooth, które Twoim zdaniem powinny znaleźć się na naszej liście, skorzystaj z sekcji komentarzy poniżej, aby przekazać nam więcej informacji na temat swoich wrażeń.

Link do głównej publikacji