Najlepsze przeglądarki do płynnego przesyłania strumieniowego Hotstar, które musisz wypróbować

Hotstar to największa w Indiach platforma transmisji strumieniowej z ponad 300 milionami widzów. Serwis oferuje wszystko, od sportu na żywo po seriale internetowe, ekskluzywne programy telewizyjne i filmy.

Hotstar jest dostępny zarówno w wersji darmowej, jak i premium. Podczas gdy największa baza użytkowników Hotstart korzysta z aplikacji Hotstar, usługa jest również dostępna z Internetu. Jednak przeglądarka internetowa, z której korzystasz, aby uzyskać dostęp do usługi Hotstar, może czasami mieć ogromny wpływ na jakość oglądania. Jeśli szukasz zmiany ze starej przeglądarki, oto najlepsza przeglądarka Hotstar, której możesz używać do strumieniowego przesyłania Hotstar bez żadnych problemów.

Najlepsze przeglądarki do oglądania Hotstar w 2019 roku

1

Przeglądarka UR

Twoja okładka promocyjna przeglądarki

Przeglądarka UR to najnowszy dzieciak w bloku, ale ma kilka fajnych sztuczek w rękawach. Jest szybki, bezpieczny i zoptymalizowany pod kątem prywatności. Przeglądarka UR zawiera narzędzia przyspieszające proces ładowania strony.

Przeglądarka ładuje strony szybciej, bez reklam, modułu śledzącego i plików cookie, które mogą spowolnić ładowanie. Przeglądarka UR ma trzy poziomy prywatności. Tryb niskiej prywatności oferuje przekierowanie HTTPS i ochronę przed odciskami palców.

Średnia prywatność blokuje moduły śledzące reklamy i reklamy, pliki cookie stron trzecich. Tryb wysokiej prywatności oferuje wszystko w trybie Prywatność na średnim poziomie plus tryb Ninja, który pozwala otworzyć tryb incognito bez otwierania nowego okna.

Przeglądarka UR oferuje również wbudowane połączenie VPN, które może pomóc ominąć ograniczenia ISP lub uzyskać dostęp do treści zastrzeżonych dla regionu. Ta przeglądarka jest naszym najlepszym wyborem dla najlepszej przeglądarki do oglądania treści Hotstar.

Pobierz przeglądarkę UR

2)

Mozilla Firefox 

Firefox

Mozilla Firefox to kolejna popularna przeglądarka, która została całkowicie odnowiona. Teraz Firefox twierdzi, że oferuje 2x większą prędkość niż jego poprzednik. Firefox oferuje lepsze zarządzanie pamięcią, a także więcej opcji prywatności.

Firefox jest wyposażony w wiele rozszerzeń, które poprawiają jakość oglądania filmów. Lepsze zarządzanie pamięcią oznacza, że ​​Firefox pozostawia teraz więcej zasobów do uruchamiania aplikacji i przesyłania strumieniowego zawartości, jednocześnie zwiększając szybkość ładowania strony.

Mozilla Firefox oferuje również opcje dostosowywania. Użytkownicy mogą wybierać spośród tysięcy motywów, aby nadać Firefoxowi pożądany wygląd. Nowa wersja przeglądarki oferuje również lepszą synchronizację między urządzeniami, lepszą obsługę dodatków i rozszerzeń, menedżera zakładek, bardziej wydajne funkcje przeglądania prywatnego i blokowania śledzenia reklam.

Pobierz Mozilla Firefox

3)

Google Chrome 

Obraz Google Chrome

Google Chrome jest obecnie najpopularniejszą przeglądarką internetową w ekosystemie Windows. Przeglądarka jest popularna ze względu na czysty interfejs, szerokie wsparcie rozszerzeń, a także lepsze bezpieczeństwo.

Aby oglądać Hotstar, Google Chrome oferuje menedżera haseł z obsługą automatycznego logowania. Usługa strumieniowego przesyłania danych działa bez żadnych problemów w przeglądarce.

Jako produkt Google Chrome oferuje wbudowane funkcje inteligentnego wyszukiwania, w tym tłumaczenia i wiele innych. W porównaniu do przeglądarki UR przeglądarka Chrome nie ma niektórych frontów. Na przykład nie ma wbudowanej obsługi VPN, chociaż możesz użyć rozszerzenia, jeśli ci to odpowiada.

Brakuje również wbudowanego programu blokującego reklamy. W zakresie bezpieczeństwa Chrome może wykrywać niebezpieczne witryny i blokować dostęp użytkownika za pomocą ostrzeżenia. Chrome automatycznie aktualizuje się co sześć tygodni, aby nadążać za najnowszymi protokołami bezpieczeństwa.

Z drugiej strony, Google Chrome wciąż boryka się z odwiecznymi problemami z optymalizacją pamięci. Nawet nowe przeglądarki, takie jak Microsoft Edge (Chromium), oferują lepszą optymalizację pamięci w porównaniu.

To powiedziawszy, Google Chrome jest nadal jedną z najlepszych przeglądarek internetowych dostępnych na komputery z systemem Windows.

Pobierz Chrome

  • Przeczytaj także: Czy Chrome działa wolno? Oto jak go odmłodzić

4

Przeglądarka Opera 

Przeglądarka Opera

Opera Browser nie jest najmodniejsza z tej serii, ale ma własną niszową publiczność. Najnowszy przegląd projektu zapewnił przeglądarce bardzo potrzebną aktualizację projektu z kilkoma fajnymi funkcjami w rękawach.

Jeśli chodzi o możliwości przesyłania strumieniowego, przeglądarka Opera oferuje przyzwoitą prędkość ładowania strony dzięki wbudowanemu blokowaniu reklam. Przeglądarka jest również wyposażona we wbudowaną obsługę VPN umożliwiającą dostęp do zastrzeżonych stron internetowych zablokowanych przez Twojego dostawcę usług internetowych lub dostęp do treści zastrzeżonych dla regionu.

Inne funkcje oferowane przez przeglądarkę obejmują wbudowaną obsługę komunikatora Facebook. Możesz robić zrzuty ekranu ze stron internetowych bez użycia narzędzi innych firm. Zawiera także obsługę odtwarzaczy VR, standardowe protokoły bezpieczeństwa, natychmiastowe wyszukiwanie, blokowanie reklam, nowe czytniki, tryb oszczędzania baterii, przelicznik jednostek walutowych i stref czasowych itp.

Pobierz przeglądarkę Opera

Wniosek

Jeśli oglądasz sport na żywo, taki jak Cricket, oglądanie go na dużym ekranie komputera stacjonarnego lub laptopa byłoby bardziej sensowne. Aby usprawnić przeglądanie, możesz użyć jednej z przeglądarek internetowych wymienionych w tym artykule.

Zalecamy wypróbowanie przeglądarki UR, ponieważ jest ona wyposażona we wbudowaną sieć VPN i jest zoptymalizowana do strumieniowego przesyłania multimediów online. Daj nam znać swój wybór w komentarzach.

Link do głównej publikacji