Najlepsze podkładki chłodzące do laptopów z systemem Windows 10

Obecnie często używamy laptopów przez wiele godzin, co prowadzi do przegrzania. Gdy tak się dzieje, wydajność laptopa spada, ale ponieważ nasze zadania związane z pracą lub grą są pilne, nie możemy pozwolić sobie na zamknięcie go na jakiś czas. Zapobieganie jest lepsze niż leczenie, dlatego zalecamy kupienie jednego z tych laptopów, jeśli jeszcze go nie używasz.

Ochraniaj laptopa za pomocą tych padów

Kootek 12-17-calowy ochładzacz

Podkładka chłodząca do laptopa Kootek
Ta chłodnica jest odpowiednia dla laptopów 12-17 cali i jest zasilana przez pięć wbudowanych wentylatorów (duży wentylator ma 5,9 cala, małe wentylatory: 2,76 cala). Wyposażony jest również w dwa włączniki / wyłączniki, które umożliwiają osobne sterowanie wentylatorami i diodami LED. Dostępne są trzy opcje: działający tylko jeden wentylator, działający cztery wentylatory lub wszystkie 5 pracujących razem. Ta interesująca funkcja pozwala kontrolować, ile mocy wentylatora chcesz użyć. Oczywiście, używaj wszystkich pięciu podczas grania (prędkość: 1000 +/- 10% RPM; 2000 +/- 10% RPM).

 • Kup teraz na Amazon

Ergonomiczna podstawa oferuje sześć regulowanych ustawień wysokości do grania w gry, pracy lub oglądania filmów pod najbardziej wygodnym kątem widzenia. Dzięki masie netto 1145 g (40,39 OZ) i podwójnemu hubowi USB, jest to jeden z najbardziej imponujących obecnie dostępnych padów chłodzących.

E-PRANCE X5

Podstawka chłodząca do laptopa E-PRANCE X5
Ta przenośna podkładka chłodząca do laptopa rozprasza ciągły przepływ powietrza pod laptopem, rozpraszając ciepło generowane przez procesor i kartę graficzną. Jest zasilany przez 4 duże wentylatory o wysokiej prędkości 1200 obr / min, która wytwarza poziom hałasu 25 dBA. Dostępne są dwa ustawienia wysokości, które zapewniają najlepszy kąt widzenia, niezależnie od tego, czy siedzisz przy biurku, czy na kanapie.

Inne specyfikacje obejmują:

 • Przepływ powietrza: 75,35 CFM (maks.)
 • Porty USB: 2
 • Długość kabla USB: 23,62 cala (60 cm)
 • Materiał: metal i ABS
 • Waga produktu: 735 g (2,1 funta)
 • Rozmiar produktu: 16 × 11,3 × 1,14 cala (408 × 287 × 29 mm
 • Kompatybilność : Odpowiedni dla laptopów o przekątnej mniejszej niż 17 cali.

    — Kup teraz na Amazon

HAVIT HV-F2056

HAVIT HV-F2056 Podkładka chłodząca do laptopa z systemem Windows 10
Ta ergonomiczna podkładka chłodząca do laptopa ma dwa regulowane ustawienia wysokości dla maksymalnego komfortu. Jest ultraprzenośny, ma tylko jeden cal grubości i zaledwie 727 g wagi. Ta podkładka jest przeznaczona do laptopów o przekątnej od 15,6 cala do 17 cali.

Jest zasilany przez trzy duże wentylatory 110 mm, które obracają się z nieco ponad 1000 obr./min i zapewniają silny przepływ powietrza 65 CFM. Ma dwa porty USB, więc jeśli kiedykolwiek potrzebujesz dodatkowego portu USB, użyj jednego z dwóch z chłodnicy.

Inne specyfikacje obejmują:

 • Wymiary: 380 mm dł. X 280 mm szer. X 28 mm wys. (14,96 cala dł. X 11,02 cala szer. X 1,10 cala wys.)
 • Materiał: HIPS i metalowa siatka
 • Długość kabla USB: 60 cm (23,62 cala)
 • Life / MTBF: 10.000 godzin

    — Kup teraz na Amazon

Drzewo Nowa Pszczoła K0025

Tree New Bee K0025 podkładka chłodząca do laptopa
Ta motylkowa podkładka chłodząca jest zasilana przez cztery duże wentylatory zamontowane na metalowej platformie dla maksymalnej wydajności. Oferuje regulowane ustawienia wysokości dla doskonałych kątów widzenia bez nadmiernego obciążenia oczu. Jego doskonała konstrukcja wykonana z platformy w kształcie motyla z niebieską diodą LED zrobi wrażenie na twoich znajomych.

Inne specyfikacje obejmują:

 • Wymiary: 408 mm dł. X 287 mm szer. X 29 mm wys. (16,06 cala dł. X 11,29 cala szer. X 1,14 cala wys.)
 • Porty USB: 2
 • Prędkość: 1200 +/- 10% RPM
 • Materiał: Plastikowa osłona i metalowa siatka Kabel USB o długości: 60 cm (23,62 cala)
 • Waga: 707 g (1,59 funta)
 • Life / MTBF: 10.000 godzin
 • Produkt zawiera 1 podkładkę chłodzącą 1 kabel USB 1 kartę gwarancyjną.

    — Kup teraz na Amazon

iKross 885157826112

Podkładka chłodząca iKross Laptop z systemem Windows 10
Ta modna, solidna podkładka chłodząca jest idealnym rozwiązaniem dla powolnego laptopa dzięki wydajności przepływu powietrza 74,35 CFM. Ergonomiczna konstrukcja pozwala na użycie go w różnych sytuacjach, w pracy, podczas grania lub podczas oglądania filmu na kanapie. Ta podkładka chłodząca jest zasilana przez cztery wydajne wentylatory 140 mm, które mogą obracać się z prędkością 1200 obr./min.

Inne specyfikacje obejmują:

 • Poziom hałasu wentylatora: 25 dBA (min.)
 • Port USB: USB 2.0 x 2 z przełącznikiem regulacji prędkości wentylatora
 • Kompatybilność: Obsługuje wszystkie laptopy do 17 ″
 • Rozmiar produktu: 16 x 11,3 x 1,14 cala (408 x 287 x 29 mm)
 • Materiał: metal i ABS.

LotFancy 12R-2697-S

Podkładka chłodząca do laptopa LotFancy 12R-2697-S
Dzięki sześciopoziomowym ustawieniom wysokości ta chłodząca podkładka zapewnia idealną ergonomię dla maksymalnego komfortu. Twój laptop zawsze będzie działał płynnie dzięki tym pięciu wyjątkowo cichym wentylatorom. Pad ma również dwa porty USB do podłączenia jednego dodatkowego urządzenia USB.

Możesz używać wszystkich pięciu wentylatorów jednocześnie, czterech lub tylko jednego (centralnego), dzięki czemu możesz wybrać najlepszy tryb chłodzenia w zależności od liczby zadań wykonywanych przez laptopa. Wentylatory pracują z prędkością około 1000 obr / min, tworząc objętość powietrza 74 CFM.

    — Kup teraz na Amazon

Bujian T1BLACK

Podkładka chłodząca do laptopa Bujian T1BLACK
Ta podkładka chłodząca jest zasilana przez sześć wentylatorów, co pozwala wybrać jeden z pięciu poziomów prędkości (domyślna prędkość to 3 wentylatory) przy maksymalnej prędkości 1400-1500 obr./min. Dostępnych jest również pięć ustawień wysokości i kąta, zapewniających wygodne kąty widzenia i pisania. Pad jest wyposażony w dwa porty USB: jeden do podłączenia do laptopa i jeden dodatkowy port dla dodatkowej łączności.

Cooler Master NotePal X3

Podstawka chłodząca do laptopa Cooler Master NotePal X3
Ta wytrzymała podkładka stanowi solidną podstawę dla laptopa i niezawodne urządzenie chłodzące. Pojedynczy wentylator wystarcza, aby rozproszyć ekstremalne ciepło z laptopów do grania, a przedni otwór wentylacyjny wysyła płynny wietrzyk do rąk. Kontroler wentylatora pozwala dostosować prędkość wentylatora do własnych potrzeb.

Ta podkładka chłodząca oferuje dwa ustawienia wysokości i obsługuje różne rozmiary laptopów, w tym urządzenia 15-calowe i 17-calowe.

 • Kup teraz na Amazon

EGOGO 12-17-calowy chłodzenie laptopa

Podkładka chłodząca do laptopa Egogo

Cztery bardzo ciche wentylatory 140 mm z niebieskimi diodami LED zapewniają maksymalny przepływ powietrza 75 CFM i mogą osiągnąć prędkości do 1200 +/- 120 obr./min. Dwa regulowane przełączniki pozwalają kontrolować prędkość wentylatora. Ta ultraprzenośna lodówka nie wymaga dużo miejsca dzięki swoim wymiarom 408 mm dł. X 287 mm szer. X 29 mm wys. / 16,06 cala (L) x 11,30 cala (szer.) X 1,3 cala (wys.) I jej ciężar 733 g / 25,85 uncji.

Dodatkowa łączność jest również zapewniona przez dwa porty USB, a jeśli coś pójdzie nie tak, masz roczną gwarancję producenta.

AVANTEK CP_05

AVANTEK CP_05 podkładka chłodząca na laptopa
Ta pięciowentylatorowa podkładka chłodząca jest wystarczająco mocna, aby obsługiwać laptopa nawet podczas najbardziej intensywnych chwil grania. Pełnozakresowa metalowa siatka zwiększa zdolność chłodzenia o 25% i szybko rozprasza ciepło generowane przez laptopa, zapobiegając spowolnieniu pracy i awariom.

Ta chłodziarka obsługuje różne rozmiary laptopów do 16 cali i oferuje dodatkowy port USB dla dodatkowej łączności. Dzięki doskonałej konstrukcji laptopy po prostu połączą się z padem, dając wrażenie jednego kompaktowego urządzenia.

 •  Kup teraz na Amazon

Wszystkie wymienione powyżej podkładki chłodzące są doskonałymi chłodnicami. Przed zakupem zastanów się, jakie zadania wykonujesz na swoim laptopie. Jeśli jesteś graczem, zalecamy kupienie pięcio wentylatorowego urządzenia chłodzącego o minimalnej mocy 65 CFM. Zobacz także niektóre podkładki chłodzące, które znaleźliśmy dla tabletów.

Link do głównej publikacji