Najlepsze oprogramowanie do nadzoru wideo dla systemu Windows 10

Większość nowoczesnych laptopów jest wyposażona we wbudowane kamery. Właściciele laptopów zwykle używają tych kamer do połączeń wideo, rozpoznawania twarzy lub robienia zdjęć.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Większość użytkowników nie wie, że ich kamery komputerowe mogą być również wykorzystywane do celów nadzoru.

Jeśli chcesz zmienić kamerę internetową w najlepszego agenta bezpieczeństwa, wystarczy pobrać oprogramowanie do nadzoru wideo i włączyć je po wyjściu z domu.

Narzędzie będzie nadawać obrazy na żywo z twojego domu i rejestrować wszystko, co wydarzy się podczas Twojej nieobecności.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do nadzoru wideo dla systemu Windows 10?

ContaCam

oprogramowanie do nadzoru wideo contacam

ContaCam to darmowe oprogramowanie do nadzoru wideo i kamery internetowej na żywo dla systemu Windows 10. To narzędzie nie wpływa na zasoby systemowe i nie zawiera niepotrzebnego wzdęcia.

Jego przyjazne wymagania systemowe pozwalają na uruchomienie go nawet na najbardziej skromnych systemach. ContaCam jest dostępny w sześciu językach: angielskim, bułgarskim, niemieckim, włoskim, rosyjskim i wietnamskim.

Jeśli potrzebujesz również najlepszego oprogramowania do zarządzania ustawieniami kamery internetowej, zapoznaj się z naszą listą naszych najlepszych ofert.

To oprogramowanie obsługuje kamerę internetową na żywo z możliwością śledzenia historii, ręcznego nagrywania i migawek oraz zintegrowany serwer internetowy z ochroną hasłem (internet lub intranet).

Zdalne oglądanie jest również obsługiwane przez włączenie przekierowania portów lub korzystanie z Dropbox.

Najnowsza wersja narzędzia oferuje szereg ulepszeń, które obejmują: lepszą obsługę monitorów 4K, pliki MP4 są teraz mniejsze, ale mają tę samą jakość, oprogramowanie może teraz wysyłać codzienne powiadomienia e-mail, aby upewnić się, że urządzenie działa poprawnie, i więcej .

ContaCam jest kompatybilny z następującymi typami kamer: kamerami internetowymi, urządzeniami WDM i DV oraz kamerami IP. Możesz pobrać ContaCam za darmo z Contaware.

WebCam Looker

Oprogramowanie do nadzoru wideo WebCam Looker

WebCam Looker dosłownie przekształca komputer w potężny system bezpieczeństwa wideo, umożliwiający zdalne oglądanie wydarzeń w domu lub firmie.

Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować oprogramowanie i ustawić kamerę na obiekcie nadzoru: samochody, kosztowności, zwierzęta domowe i tak dalej.

Możesz przechwytywać obrazy z analogowych i cyfrowych kamer, plików, tunerów telewizyjnych i innych urządzeń do przechwytywania wideo oraz przeglądać jednoczesne obrazy ze wszystkich kamer w głównym oknie aplikacji.

Szukasz najlepszych kamer bezpieczeństwa do ochrony domu? Znajdź je w tym niesamowitym artykule.

Wysoce zoptymalizowana funkcja wykrywania ruchu pozwala monitorować określone obszary i otrzymywać powiadomienia, gdy tylko ruch zostanie wykryty w monitorowanym obszarze.

Dostępnych jest 12 działań ostrzegawczych: wysyłanie wiadomości e-mail z załączonym obrazem, sms, wiadomość Skype, archiwizowanie wideo i migawek, alarm dźwiękowy, przesyłanie przechwyconych obrazów do Internetu i innych.

Możesz zaplanować uruchamianie i zatrzymywanie aparatu w określonych godzinach oraz zapisywanie zdjęć i nagrań wideo w archiwum.

Możesz kupić WebCam Looker za 24,95 USD od Felenasoft.

szpieguję

Oprogramowanie do nadzoru wideo iSpy

iSpy to jedno z najbardziej złożonych programów do nadzoru wideo na świecie. To bogate w funkcje narzędzie do nadzoru obsługuje wszystkie typy kamer, w tym kamery IP i USB.

Dostępna jest również obsługa mikrofonu, co pozwala usłyszeć i zobaczyć, co dzieje się w monitorowanym obszarze.

Możesz używać iSpy do wielu różnych celów, takich jak: bezpieczeństwo w domu, nadzór biurowy, monitorowanie pracy, kamery niania, a nawet polowanie na duchy i obserwowanie UFO.

Jeśli potrzebujesz więcej opcji, sprawdź tę listę z najlepszym oprogramowaniem do kamer bezpieczeństwa do systemu Windows 10.

Inne funkcje obejmują:

  • Słuchaj i monitoruj zdalne mikrofony na żywo przez sieć
  • Prześlij na YouTube, Dropbox i Dysk Google
  • Polecenia zdalne (wykonywane przez Internet lub urządzenia mobilne)
  • Dostosuj obszary wykrywania ruchu w swoich aparatach
  • Przechwytywanie migawek i timelapse
  • Powiadomienia e-mail, SMS i Twitter.

Możesz pobrać iSpy za darmo z iSpyConnect.

Netcam Studio

Oprogramowanie do nadzoru wideo Netcam Studio

Jeśli korzystasz z narzędzia do nadzoru WebcamXP, szybko wykryjesz niektóre typowe elementy między tymi dwoma programami do nadzoru wideo. Netcam Studio jest następcą WebcamXP.

Możesz zainstalować Netcam Studio za darmo na dowolnej liczbie urządzeń z systemem Windows. Możesz łatwo monitorować cel nadzoru zdalnie z innego komputera lub urządzenia mobilnego. Darmowa wersja obsługuje połączenie z 2 źródeł wideo.

Inne funkcje obejmują:

  • Interfejs użytkownika jest bardzo intuicyjny
  • Wykrywanie ruchu i prędkości: wykrywanie ruchu i prędkości aktywuje się tylko w razie potrzeby
  • Wykrywanie audio: możesz wzmocnić wykrywanie i polegać nie tylko na wideo, ale także na dźwięku
  • Powiadomienia e-mail i SMS pozwalają podjąć odpowiednie kroki, jeśli wydarzy się coś niezwykłego.

Możesz pobrać Netcam Studio za darmo z oficjalnej strony tego narzędzia.

Security Monitor Pro

Oprogramowanie do monitorowania wideo Security Monitor Pro

Security Monitor Pro zamienia komputer w pełny system bezpieczeństwa i nadzoru wideo. To narzędzie jest bardzo wydajne, oferuje imponującą liczbę funkcji i jest bardzo łatwe w użyciu.

Po wykryciu ruchu Security Monitor Pro może utworzyć nagranie wideo ze zdarzenia, robić zdjęcia, włączyć alarm lub wysłać powiadomienie e-mailem.

Jeśli potrzebujesz zdalnie sterować komputerem z systemem Windows 10, sprawdź tę listę z najlepszymi narzędziami do tego.

Obsługiwany jest nadzór wielu kamer, a każda kamera ma własne ustawienia wykrywania ruchu, nagrywania i akcji.

To narzędzie może być również ukryte, ponieważ tryb ukryty utrzymuje Security Monitor Pro działający w tle. Oznacza to, że na pasku zadań systemu Windows nie są widoczne żadne ikony i nikt nie może podejrzewać, że na komputerze działa oprogramowanie do nadzoru wideo.

Możesz pobrać wersję próbną Security Monitor Pro za darmo lub możesz kupić oprogramowanie za 90,15 USD.

Mamy nadzieję, że ta lista pomogła Ci zdecydować, które narzędzie do nadzoru wideo należy pobrać. Jeśli potrzebujesz przyjaznego dla użytkownika oprogramowania do nadzoru wideo, Netcam Studio jest właściwym wyborem dla Ciebie.

Jeśli potrzebujesz narzędzia bogatego w funkcje, powinieneś zainstalować iSpy lub Security Monitor Pro. Zainstaluj narzędzie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli masz inne sugestie lub pytania, nie wahaj się zostawić ich w sekcji komentarzy poniżej, a my na pewno je sprawdzimy.

Link do głównej publikacji