Najlepsze oprogramowanie do konwersji AMR na MP3

Format audio AMR (Adaptive Multi-Rate) to format, który większość urządzeń przenośnych (głównie smartfonów) używa do nagrywania głosu. Teraz może pojawić się niewielki problem, jeśli chodzi o odtwarzanie plików AMR na dowolnym innym urządzeniu lub platformie.

Jak zapewne zauważyłeś, większość standardowych odtwarzaczy audio nie może odtwarzać plików AMR. Na szczęście w to wchodzą konwertery AMR na MP3.

Przywieźliśmy 4 konwertery, które powinny umożliwić płynną i szybką konwersję z AMR do MP3, WAV lub innych popularnych formatów audio. Sprawdź je poniżej i wybierz.

Najlepsze konwertery AMR na MP3 dla Windows

1

Konwerter AMR na MP3

Konwerter AMR na MP3 Konwertery AMR na MP3

Zacznijmy od narzędzia, które jest specjalnie reklamowane jako konwerter AMR na MP3. Jak sama nazwa mówi, to małe narzędzie jest dość płodne, jeśli chodzi o szybką konwersję formatu audio AMR (Adaptive Multi-Rate) na MP3 w mgnieniu oka.

Działa zarówno na platformach Windows, jak i macOS, a poza tym jest dość prosty w instalacji i obsłudze, jest lekki.

Obsługuje wszystkie formaty wyjściowe audio oprócz oczywistego formatu MP3. Możesz więc użyć go do konwersji plików AMR do WAV, FLAC, AAC, M4R, AC3, OGG, AIFF i innych. Interfejs jest dość intuicyjny i łatwo importować, konwertować i eksportować pliki AMR w dowolnym z wyżej wymienionych formatów.

Pobierz AMR to MP3 Converter

2)

Odtwarzacz AMR

AMR Player Konwertery AMR na MP3

Jeśli się spieszysz i masz tylko kilka plików AMR do konwersji na MP3, jest to oprogramowanie dla Ciebie. AMR Player to proste i jednocześnie wydajne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników, którzy chcą odtwarzać pliki AMR i konwertować je później.

Szukasz najlepszego bezstratnego konwertera audio? Oto najlepsze opcje.

Ma dość intuicyjny interfejs i bardzo łatwo z niego korzystać. Wystarczy zaimportować plik AMR i odtworzyć go lub przekonwertować na formaty audio MP3 lub WAV. Właśnie tak.

Narzędzie jest, podobnie jak wszystkie inne wpisy na tej liście, całkowicie bezpłatne. Pamiętaj, że jest to starsza aplikacja i że jest to po prostu praktyczne oprogramowanie, nic estetycznego ani bogatego w funkcje.

Pobierz AMR Player

3)

Dowolny konwerter audio

Dowolny konwerter audio AMR na MP3

Teraz, jeśli dwa pierwsze rozwiązania programowe były nieco przestarzałe, a nie szczególnie bogate w funkcje jedno-sztuczkowe kucyki, Any Audio Converter jest miejscem, w którym zaczyna się prawdziwa wszechstronność.

Oprócz tego, że jest niewiarygodnie potężnym konwerterem audio obsługującym wszystkie znane formaty audio i wideo (ekstrakcja audio), umożliwia edycję dźwięku (tagi, parametry, teksty). Dotyczy to oczywiście również formatu AMR.

Ponadto każdy konwerter audio jest potrójny, więc pakiet oprogramowania obejmuje konwerter audio, konwerter wideo i YouTube Downloader. Czy wspominaliśmy, że to nic nie kosztuje?

Pobierz dowolny konwerter audio

4

Freemake Audio Converter

Freemake Audio Converter Konwerter AMR na MP3

Podobnie jak Any Audio Converter, Freemake Audio Converter to wielofunkcyjne narzędzie do edycji i konwersji audio, które obsługuje ponad 50 formatów audio. Wyodrębnianie audio z filmów wideo odbywa się w parku dzięki intuicyjnemu interfejsowi.

Przesyłanie i porządkowanie plików audio, przesyłanie plików z urządzeń przenośnych na komputer i odwrotnie oraz dostosowywanie plików wyjściowych (szybkość transmisji, kanały, częstotliwość próbkowania) to więcej niż mile widziane funkcje.

W Freemake Audio Converter najbardziej podoba nam się konwersja wsadowa. Jeśli masz wiele plików AMR (nagrania głosowe), możesz przenieść je na komputer z systemem Windows i przekonwertować je na tym samym zestawie reguł.

Pobierz Freemake Audio Converter

Dzięki temu możemy zakończyć tę listę najlepszych konwerterów AMR na MP3. Wszystkie są bezpłatne, a dwie ostatnie oferują opcje premium. Jeśli masz jakieś pytania lub alternatywne aplikacje, które możesz zasugerować naszym czytelnikom, sekcja komentarzy znajduje się poniżej.

Link do głównej publikacji