Najlepsze oprogramowanie antywirusowe z wieloma silnikami skanującymi dla systemu Windows 10

Czy martwisz się, że twoje pliki osobiste nie są odpowiednio zabezpieczone? Jeśli uważasz, że jedno rozwiązanie antywirusowe nie wystarcza do ochrony systemu Windows 10 przed codziennie wypuszczanym złośliwym oprogramowaniem i złośliwymi / zwodniczymi aplikacjami, powinieneś wypróbować inne rozwiązanie.

Istnieją hybrydowe programy antywirusowe, które wykorzystują wiele mechanizmów skanowania w celu zwiększenia częstotliwości wykrywania na jednym skanie. W tym artykule omówimy najlepszy program antywirusowy z wieloma programami silników skanujących, które mogą być obecnie używane w systemie Windows 10.

Wiele silników skanujących odnosi się do złożonego oprogramowania skanującego, które może wykrywać zainfekowane pliki, złośliwe aplikacje lub naruszenia bezpieczeństwa przy użyciu jednocześnie dwóch lub więcej silników antywirusowych innych firm.

Dlatego jeśli pracujesz z ważnymi lub wrażliwymi plikami i programami, a aspekt bezpieczeństwa jest obowiązkowy, zwykłe rozwiązanie antywirusowe może po prostu nie wystarczyć. Każdy program antywirusowy działa na dedykowanym silniku, który próbuje wykryć potencjalne pliki złośliwego oprogramowania na podstawie własnej antywirusowej bazy danych i codziennie otrzymywanych aktualizacji.

Ale każdego dnia wypuszczanych jest wiele złośliwych programów i oszustw, a tylko jeden zespół programistów z trudem może ochronić wszystkie te wirusy online w jednej aktualizacji antywirusa — dlatego czasami niektóre programy antywirusowe nie mogą wykryć zainfekowanych plików z powodu niedopasowania bazy danych antywirusowych.

Dlatego, aby uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji, należy zastosować hybrydę z wieloma silnikami skanującymi — program, który będzie używał w tym samym czasie podczas tego samego skanowania silników z dwóch lub więcej platform antywirusowych.

Oto lista najlepszych programów antywirusowych z wieloma silnikami skanującymi dla systemu Windows 10:

  • HitmanPro
  • Emsisoft
  • OPSWAT
  • SecureAPlus
  • herdProtect

Programy antywirusowe z wieloma silnikami skanowania

1

Emsisoft (zalecane)

antywirus emsisoft z wieloma silnikami skanującymiEmsisoft jest jednym z najlepszych narzędzi bezpieczeństwa i jest bardzo popularny wśród użytkowników systemu Windows 10. Antywirus oferuje pełną ochronę komputera zarówno w środowisku online, jak i offline. Ponadto obecnie zajmuje wysokie miejsce we wszystkich testach AV pod względem wydajności, stabilności, użyteczności i wyników fałszywie dodatnich, co oznacza, że ​​jego wyniki skanowania są prawie w 100% dokładne.

Ma dwusilnikowy skaner i specjalną funkcję o nazwie Blokowanie zachowań. To narzędzie pozwala ci być bezpiecznym, nawet jeśli jeszcze nie wiadomo, że podpisy zagrażają Twojemu systemowi.

Jeśli chodzi o silniki skanowania, Emsisoft łączy tylko dwie takie platformy: własną i Bitdefender. Teraz Bitdefender jest jednym z najlepszych systemów antywirusowych, który może być wykorzystywany do celów osobistych lub biznesowych, więc jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem, nie powinieneś czuć potrzeby większej liczby silników skanujących.

— Pobierz teraz Emsisoft Anti-Malware z oficjalnej strony internetowej

2)

HitmanPro (sugerowany)

Antywirus HitmanPro z wieloma silnikami skanującymiHitmanPro zapewnia 3 silniki wielokrotnego skanowania oparte na Emsisoft, Ikarus i Bitdefender. Jest to szybka platforma, z której można korzystać bezproblemowo i bez faktycznego procesu instalacji — mierzy zaledwie 12 MB i może być uruchamiana z komputera, sterownika USB Flash lub za pomocą zdalnego urządzenia magazynującego.

Program może usunąć zainfekowane pliki Windows i zastąpić je oryginalnymi i bezpiecznymi pakietami. Program nie będzie wymagał wielu zasobów i zapewni dokładne wyniki na jednym skanie.

Możesz wypróbować za darmo przez 30 dniowy okres próbny. Pełna licencja kosztuje 24,95 USD na rok — z tej licencji można korzystać tylko na 1 komputerze. Oczywiście istnieją różne pakiety cenowe, z których można wybierać i wszystko można sprawdzić przed zakupem.

    —  Pobierz Hitman Pro z oficjalnej strony.

  • Przeczytaj także: 8 najlepszych programów antywirusowych z szyfrowaniem, aby zabezpieczyć dane w 2018 roku

3)

OPSWAT (bezpłatny)

antywirus opswat z wieloma silnikami skanującymiOPSWAT to darmowy program antywirusowy z wieloma silnikami skanującymi, który łączy konfigurowalną liczbę silników antymalware (od 1 do 30), natomiast w chmurze oparty jest na 42 silnikach wielokrotnego skanowania.

Program jest również lekki, dzięki czemu może z powodzeniem działać na starszych konfiguracjach. Interfejs użytkownika jest intuicyjny i oferuje podstawowe funkcje dla użytkowników podstawowych. Nie otrzymasz jednak takich samych opcji dostosowywania, jak na przykład w przypadku wybrania HitmanPro.

Możesz dowiedzieć się więcej o tym programie antywirusowym, wchodząc na tę stronę; stamtąd możesz również pobrać i zainstalować OPSWAT na swoim systemie Windows 10.

4

SecureAPlus (bezpłatny i płatny)

program antywirusowy secureaplus z wieloma silnikami skanującymiSecureAPlus to częściowo bezpłatny program antywirusowy z wieloma silnikami skanującymi, który łączy 10 różnych algorytmów z najpopularniejszych i najmocniejszych programów bezpieczeństwa innych firm dostępnych dla systemu Windows 10. Jest częściowo darmowy, ponieważ możesz go używać przez rok bez konieczności płacenia — po tym okresie plany cenowe rozpoczną się od 19,99 USD.

SecureAPlus przeskanuje komputer i wyświetli indywidualne wyniki dla każdego silnika skanowania zawartego na jego platformie. Na podstawie tych wyników możesz następnie wybrać aplikacje do usunięcia lub procesy, które należy zatrzymać, aby skutecznie chronić swoje dane.

Możesz pobrać SecureAPlus z tej strony.

  • CZYTAJ TAKŻE: Email blokujący antywirusa: Jak to naprawić w mniej niż 5 minut

5

herdProtect

antywirus herdprotect z wieloma silnikami skanującymiherdProtect jest oparty na 68 silnikach skanujących i zapewnia niezwykle szybkie i płynne rozwiązanie bezpieczeństwa, które może współpracować z każdym innym programem antymalware. W związku z tym zaleca się stosowanie herdProtect jako zapasowego rozwiązania antywirusowego — ten program będzie działał świetnie z potężną platformą antywirusową, taką jak Bitdefender lub Bullguard.

herdProtect jest darmowy, łatwy w użyciu i niezwykle szybki — nie wykorzystuje zasobów, więc może działać bez problemu w tle. Ponieważ jest tak szybki, może znaleźć złośliwe pliki, zainfekowane pakiety lub oszustwa w mniej niż 60 sekund.

Możesz dowiedzieć się więcej o tym złożonym rozwiązaniu antywirusowym, wchodząc na tę stronę — jeśli Ci się spodoba, nie wahaj się i wypróbuj jego funkcje i funkcjonalność (jeszcze raz, to w 100% za darmo).

Są to programy antywirusowe z wieloma silnikami skanującymi, których można używać w systemie Windows 10. Wybierz preferowane oprogramowanie lub przetestuj je wszystkie przed zainstalowaniem odpowiedniego rozwiązania bezpieczeństwa dla swojego systemu — zauważyłeś, że można wypróbować nawet płatne aplikacje za darmo przez ograniczony czas.

Jeśli znasz inne podobne programy, którym można zaufać, nie wahaj się i podziel się z nami swoimi doświadczeniami, a my odpowiednio zaktualizujemy tę recenzję — oczywiście otrzymasz sugestie.

Link do głównej publikacji