Najlepsze kamery bezpieczeństwa do ochrony domu

Bezpieczeństwo w domu jest kluczowe i zwykle najlepszym sposobem ochrony domu jest zainstalowanie alarmu lub kamery bezpieczeństwa. Kamery bezpieczeństwa są stosunkowo łatwe do skonfigurowania, dlatego dzisiaj pokażemy Ci najlepsze kamery bezpieczeństwa dla Twojego domu.

Jakie są najlepsze kamery bezpieczeństwa do ochrony domu?

Piper nv Smart Home Security System

Jeśli chcesz chronić swój dom za pomocą systemu bezpieczeństwa, możesz rozważyć tę kamerę bezpieczeństwa. System jest wyposażony w kamerę 180 stopni, która obsługuje widzenie w nocy, a także wideo na żywo i nagrane. Kamera jest wyposażona w funkcję wykrywania ruchu i dźwięku, a nawet syrena 105dB, która aktywuje się w przypadku naruszenia bezpieczeństwa.

Jest to kamera bezpieczeństwa Wi-Fi, której można używać do oglądania nagranych lub wideo na żywo z dowolnego urządzenia. Jeśli zdecydujesz się obejrzeć wideo, możesz powiększyć, przesuwać i pochylać kamerę, aby uzyskać lepszy widok na dom. Kamera ma również dwukierunkowy dźwięk, dzięki czemu można używać tego urządzenia jako domofonu.

Piper nv Smart Home Security System umożliwia także sterowanie oświetleniem i urządzeniami bezpośrednio z dedykowanej aplikacji. Jeśli chcesz, możesz także użyć czujników drzwi i okien, aby stworzyć obwód bezpieczeństwa.

Ten system bezpieczeństwa ma kamerę 3,4 megapiksela, a także czujniki ruchu, temperatury, wilgotności, światła i dźwięku. Urządzenie wymaga adaptera ściennego i połączenia Wi-Fi, aby działać, ale jest też zapasowa bateria. W przypadku naruszenia bezpieczeństwa otrzymasz powiadomienie push, SMS, e-mail lub alert połączenia telefonicznego. Warto również wspomnieć, że nie ma żadnych dodatkowych opłat miesięcznych, więc możesz korzystać z tej usługi bez żadnych ograniczeń.

Piper nv Smart Home Security System oferuje niesamowite funkcje i będzie idealny, jeśli chcesz chronić swój dom. Ta kamera bezpieczeństwa jest dostępna w kolorze czarnym lub białym i można ją kupić na Amazon.

    — Pobierz teraz na Amazon

 • Zewnętrzna kamera bezpieczeństwa Nest Cam (zalecana)

  Czasami najlepszym sposobem ochrony domu jest zainstalowanie kamery zewnętrznej, a mówiąc o kamerach zewnętrznych, musimy polecić kamerę zewnętrzną Nest Cam. Jest to kamera bezpieczeństwa odporna na warunki atmosferyczne i do działania wymaga zasilacza. Aparat podłącza się bezpośrednio do gniazdka elektrycznego, dzięki czemu niczego nie umknie. Musimy wspomnieć, że ta kamera obsługuje ciągłe nagrywanie i będzie nagrywać do 30 dni wideo i przechowywać go w chmurze.

  Kamera obsługuje powiadomienia, więc otrzymasz powiadomienie w przypadku wykrycia ruchu lub dźwięku. Jeśli otrzymasz powiadomienie, otrzymasz zdjęcia z aparatu, które będą przechowywane w aplikacji przez trzy godziny. Dzięki subskrypcji Nest Aware możesz otrzymywać alerty tylko w przypadku wykrycia osoby lub wejścia do wcześniej zdefiniowanej strefy aktywności.

  Warto wspomnieć, że ta kamera bezpieczeństwa ma wbudowany głośnik i mikrofon, dzięki czemu możesz odstraszyć potencjalnych intruzów. Dedykowana aplikacja pozwala łatwo zobaczyć aktywność z ostatnich trzech godzin, dzięki czemu możesz szybko przejrzeć pominięte alerty.

  Aparat ma kąt widzenia 130 stopni i obsługuje rozdzielczość 1080p i 8-krotny zoom. Oczywiście istnieje również obsługa noktowizora. Jeśli chcesz, możesz udostępnić strumień z kamery innym osobom, co jest raczej przydatne, jeśli potrzebujesz kogoś, kto zajmie się Twoim domem. Warto również wspomnieć, że zewnętrzna kamera ochronna Nest Cam w pełni współpracuje z innymi produktami Nest, umożliwiając w ten sposób zwiększenie bezpieczeństwa Twojego domu.

  Zewnętrzna kamera bezpieczeństwa Nest Cam to świetne urządzenie, które ochroni Twój dom przed potencjalnymi intruzami. Jeśli chodzi o cenę, ta kamera bezpieczeństwa jest dostępna na Amazon. Warto wspomnieć, że niektóre funkcje wymagają subskrypcji Nest Aware, więc pamiętaj o tym, jeśli zdecydujesz się na zakup tego aparatu.

      — Pobierz teraz na Amazon

  • Domowe urządzenie zabezpieczające Canary All-in-One

   Ochrona domu za pomocą kamery bezpieczeństwa nie musi być skomplikowanym procesem, a jeśli chcesz prostego i szybkiego rozwiązania, możesz rozważyć tę kamerę. Proces instalacji jest dość prosty i wystarczy umieścić kamerę w dowolnym miejscu i podłączyć ją do Internetu. Jeśli chodzi o połączenie internetowe, możesz korzystać z Wi-Fi lub Ethernet.

   Ta kamera ma wbudowaną syrenę 90dB i możesz włączyć alarm za pomocą dedykowanej aplikacji. Ponadto za pomocą aplikacji można również łączyć się bezpośrednio ze służbami ratunkowymi. Aparat ma mechanizm automatycznego uczenia się, więc włączy się, jeśli nie będzie Cię w domu.

   Domowe urządzenie zabezpieczające Canary All-in-One ma kamerę HD 1080p z obiektywem szerokokątnym, dzięki czemu możesz z łatwością mieć oko na dom. Musimy również wspomnieć, że ta kamera ma obsługę audio i noktowizora, a także wykrywacz ruchu. Ponadto to urządzenie sprawdzi jakość powietrza, temperaturę i wilgotność w domu. Warto również wspomnieć, że wliczone jest bezpłatne miejsce w chmurze, dzięki czemu możesz oglądać nagrane filmy w dowolnym momencie. To solidna kamera bezpieczeństwa do domu i jest dostępna na Amazon.

   • Pobierz teraz na Amazon

   Koło Logi

   Logi Circle to kamera bezpieczeństwa o prostym i niskim profilu. Aparat ma 135-stopniowy szklany obiektyw szerokokątny i obsługuje wideo HD 1080p. Urządzenie obsługuje nieograniczoną transmisję strumieniową, a także widzenie w nocy, dzięki czemu Twój dom będzie zawsze bezpieczny.

   Aparat obsługuje inteligentne alerty, dzięki czemu otrzymasz powiadomienie na smartfonie za każdym razem, gdy zostanie wykryta osoba w domu. Urządzenie wykorzystuje również zaawansowane algorytmy wykrywania, dzięki czemu zmniejszy liczbę fałszywych alarmów. Każda kamera Logi Circle jest dostarczana z 24-godzinnym bezpłatnym, zaszyfrowanym miejscem do przechowywania w chmurze, dzięki czemu możesz łatwo sprawdzić poprzednie nagrania. Oczywiście istnieje pakiet premium, jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji. Warto również wspomnieć, że ten aparat obsługuje funkcję dwukierunkowej rozmowy, która może być raczej przydatna.

   Jest to prosta kamera bezpieczeństwa, którą można ustawić w ciągu kilku minut. Logi Circle oferuje wszystkie niezbędne funkcje, które można zamówić za 149 USD.

   • Arlo Q

    Kolejną prostą kamerą bezpieczeństwa dla twojego domu jest Arlo Q. Jest to kamera 1080p i nagrywa wideo w jakości HD. Kamera przechowuje wszystkie nagrania wyzwalane ruchem lub dźwiękiem w chmurze przez siedem dni, dzięki czemu można łatwo przeglądać wszelkie pominięte alerty i nagrania. Ponadto istnieje możliwość przechowywania nagrań 24/7 w chmurze. Warto również wspomnieć, że jest to kamera noktowizyjna, dlatego jest wyposażona w zintegrowane światła podczerwone.

    Aparat ma szerokokątny obiektyw 130 stopni, który zapewni, że niczego nie umknie. Ten aparat umożliwia także tworzenie kopii zapasowych nagrań przy użyciu portu microUSB. W przeciwieństwie do poprzednich pozycji na naszej liście, ta obsługuje zasilanie przez Ethernet, więc możesz zasilać kamerę i przesyłać dane za pomocą jednego kabla.

    Podobnie jak wszystkie inne aparaty z naszej listy, ta wyposażona jest w dedykowaną aplikację, której możesz użyć do sprawdzenia aparatu w dowolnym momencie. Ponadto będziesz otrzymywać powiadomienia mobilne lub e-mail za każdym razem, gdy kamera wykryje ruch lub dźwięk. Warto również wspomnieć, że możesz bezpłatnie podłączyć do pięciu kamer Arlo Q i stworzyć sieć bezpieczeństwa w domu. Na koniec możesz udostępnić swoje nagrania lub uzyskać dostęp do kamery rodzinie lub znajomym.

    Arlo Q to solidny aparat bezpieczeństwa, który można skonfigurować w ciągu kilku minut. Jeśli chodzi o cenę, kamera jest dostępna za 139 USD.

    Zmodo Pivot

    Zmodo Pivot to kolejna kamera bezpieczeństwa dla twojego domu, ale w przeciwieństwie do innych kamer z naszej listy, ta jest wyposażona w czujniki drzwi i okien. Ten aparat obsługuje zdalne obracanie i można go obracać automatycznie lub ręcznie. Kamera może automatycznie obrócić się do czujnika drzwi, gdy tylko drzwi lub okno zostaną otwarte. Podobnie jak wiele innych kamer na naszej liście, ta ma wbudowane czujniki wilgotności i temperatury.

    • Warto wspomnieć, że Zmodo Pivot może współpracować z innymi inteligentnymi urządzeniami, takimi jak czujniki drzwi, inteligentne oświetlenie i dzwonki do drzwi. Jeśli chodzi o kamerę, nagrywa wideo 1080p i ma szeroki kąt 135 stopni. Kamera ma wykrywanie ruchu 360 stopni i automatyczne panoramowanie 360 ​​po wykryciu ruchu. Aparat jest wyposażony we wbudowaną pamięć 16 GB, dzięki czemu można łatwo przeglądać stare nagrania. Niestety nie ma wsparcia dla przechowywania w chmurze, ale według producenta powinno ono być wkrótce dostępne.

     Zmodo Pivot to solidny aparat bezpieczeństwa z przyzwoitymi funkcjami, który można kupić za 99 USD.

     Ring Stick Up Cam

     Jest to kamera zewnętrzna, która oferuje odporny na warunki pogodowe i bezprzewodowy design. Kamera pozwala skonfigurować strefy, które będą wyzwalać alarmy, a także obsługuje dwustronną komunikację. Oczywiście kamera jest wyposażona w diody podczerwieni, dzięki czemu w pełni obsługuje widzenie w nocy. Warto wspomnieć, że kamera obsługuje również nagrywanie w chmurze, dzięki czemu można łatwo przeglądać wszystkie poprzednie nagrania online. Jeśli chodzi o przechowywanie w chmurze, możesz przechowywać do 6 miesięcy aktywności online. Musimy wspomnieć, że funkcja nagrywania w chmurze nie jest darmowa, ale możesz ją subskrybować co roku lub co miesiąc.

     Jeśli chodzi o kamerę, obsługuje wideo HD i ma pole widzenia 80 stopni. Aparat ma wbudowaną baterię, która przy regularnym użytkowaniu może trwać do 6-12 godzin. Jeśli chodzi o ładowanie, kamera używa portu microUSB do ładowania, a nawet można kupić panel słoneczny, który będzie ciągle ładował akumulator.

     Ring Stick Up Cam to solidna zewnętrzna kamera bezpieczeństwa, którą można kupić za 198,85 USD.

     Vimtag VT-361

     Vimtag VT-361 to prosta kamera bezpieczeństwa, która oferuje nagrywanie wideo w wysokiej rozdzielczości z 4-krotnym zbliżeniem cyfrowym. Oprócz wideo HD kamera obsługuje także funkcję noktowizyjną i płynną dwukierunkową funkcjonalność głosową.

     Aparat oferuje ręczne przesuwanie i pochylanie, dzięki czemu można zdalnie regulować aparat w dowolny sposób. To urządzenie jest kompatybilne z różnymi akcesoriami i można go używać z czujnikami bezprzewodowymi lub Vimtag Cloud Storage. Jeśli nie chcesz kupować Vimtag Cloud Storage, możesz również używać do nagrywania nagrań kart microSD o pojemności do 32 GB.

     • Jeśli chodzi o łączność, system ten działa zarówno z sieciami Wi-Fi, jak i Ethernet. Urządzenie obsługuje wykrywanie ruchu i wysyła powiadomienie w czasie rzeczywistym o wykryciu ruchu. Oprócz powiadomienia kamera zapisze migawkę lub nagranie audio / wideo.

      Vimtag VT-361 to przyzwoity aparat bezpieczeństwa, który jest dostępny za 93,49 USD.

      Amcrest ProHD

      Jeśli chcesz mieć prostą w użyciu kamerę bezpieczeństwa, możesz wypróbować Amcrest ProHD. Jest to kamera Full HD i obsługuje rozdzielczość 1920 × 1080 przy 30 klatkach na sekundę. Kamera ma kąt widzenia 90 stopni i obsługuje zdalne przesuwanie, pochylanie i powiększanie.

      Inną cechą tego aparatu jest noktowizor, który obsługuje noktowizor do 32 stóp. Aparat obsługuje również dwukierunkowe audio, co może być raczej przydatne. Jeśli chodzi o łączność, urządzenie obsługuje zarówno Wi-Fi, jak i Ethernet.

      Amcrest ProHD jest dostarczany z dedykowaną aplikacją, która powiadomi Cię za każdym razem, gdy zostanie wykryty ruch. Jeśli chodzi o pamięć wideo, możesz nagrywać filmy w chmurze Amcrest, Amcrest NVR lub na karcie microSD. Amcrest ProHD to solidna kamera bezpieczeństwa, którą można kupić za 89,99 USD.

      D-Link DCS-932L

      D-Link DCS-932L to prosta kamera bezpieczeństwa, której można użyć do zabezpieczenia domu lub małego biura. Kamera obsługuje noktowizor wraz z wykrywaniem ruchu i dźwięku. Podobnie jak inne wpisy na naszej liście, możesz zdalnie sprawdzić swoją kamerę na dowolnym urządzeniu przez Internet.

      Aparat wyśle ​​migawkę wraz z powiadomieniem e-mail, gdy wykryje dźwięk lub ruch. Jeśli chcesz, możesz dostosować obszary, które chcesz monitorować, i ustawić próg głośności. Kamera ma widzenie w nocy do 5 metrów dzięki wbudowanym diodom podczerwieni. Warto wspomnieć, że ta kamera ma dedykowaną aplikację, która pozwala oglądać wiele kamer z jednego urządzenia.

      • Aparat ma matrycę VGA CMOS, dzięki czemu oferuje rozdzielczość 640 x 480 przy 20 klatkach na sekundę. D-Link DCS-932L to prosta kamera bezpieczeństwa, a jeśli szukasz niedrogiego aparatu o skromnych specyfikacjach, ten model może być dla Ciebie idealny. Największą wadą tego urządzenia jest jego niska rozdzielczość, ale jeśli chcesz najbardziej podstawowej kamery bezpieczeństwa, możesz zamówić ten model za 31,75 USD.

       Canary Flex

       Canary Flex może działać jako kamera wewnętrzna lub zewnętrzna, ponieważ jest całkowicie odporny na warunki atmosferyczne. Aparat zapewnia obraz 1080p, a ponieważ ma wbudowany akumulator litowo-jonowy 6700 mAh, może pracować bez żadnych przewodów. Musimy również wspomnieć, że ta kamera ma niesamowitą konstrukcję z obrotową magnetyczną podstawą 360 stopni. Aparat ma szerokokątny obiektyw 116 stopni i oferuje wysokiej jakości automatyczne widzenie w nocy.

       Kamera korzysta z dwuzakresowego Wi-Fi, aby zapewnić niezawodny sygnał i wydajność, więc nie są wymagane kable. Canary Flex jest wyposażony w dedykowany układ szyfrujący i oferuje 256-bitowe szyfrowanie danych AES oraz szyfrowaną pamięć internetową. Podobnie jak wszystkie inne kamery bezpieczeństwa na naszej liście, ta będzie wysyłać Ci powiadomienia mobilne wraz z nagranym wideo, gdy tylko wykryje ruch.

       Canary Flex to niesamowity aparat bezpieczeństwa o pięknym designie, dostępny w dwóch kolorach za 199,99 USD.

       Belkin NetCam HD +

       Podobnie jak każda inna kamera bezpieczeństwa na naszej liście, ta pozwala na przeglądanie obrazu z kamery w dowolnym momencie z niemal dowolnego urządzenia. Aparat ma szklany obiektyw i oferuje wideo 720p. Jeśli chodzi o dodatkowe funkcje, dostępna jest subskrypcja Cloud + Premium, która umożliwia przechowywanie nagrań w chmurze.

       Musimy również wspomnieć, że to urządzenie obsługuje noktowizor i działa również z innymi urządzeniami WeMo. Oczywiście kamera ma czujnik ruchu, dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy tylko coś wykryje. Aparat obsługuje również funkcję Naciśnij i mów, która może być raczej przydatna.

       Belkin NetCam HD + to solidna kamera bezpieczeństwa, która jest dostępna za 95,99 USD.

       • D-Link DCS-2630L

        Ta kamera bezpieczeństwa ma pole widzenia o szerokości 180 stopni i oferuje wideo HD 1080p i widzenie w nocy do 16 stóp. Podobnie jak wszystkie inne aparaty z naszej listy, ta również korzysta ze specjalnej aplikacji, której można użyć do sprawdzenia obrazu z kamery. Kamera obsługuje wykrywanie dźwięku i ruchu, a otrzymasz powiadomienie za każdym razem, gdy wykryje dźwięk lub ruch. Ponadto kamera obsługuje dwukierunkowe nagrywanie dźwięku i responsywne nagrywanie.

        Aparat jest wyposażony w gniazdo kart SD / SDXC i może obsługiwać karty o pojemności do 128 GB. D-Link DCS-2630L oferuje niesamowite funkcje, a jedyną wadą może być brak obsługi chmury. Jeśli chodzi o cenę, ten aparat jest dostępny za 118,99 USD.

        Netatmo Welcome

        W przeciwieństwie do innych kamer bezpieczeństwa z naszej listy, ta jest wyposażona w technologię rozpoznawania twarzy. Dzięki tej funkcji otrzymasz powiadomienie, gdy w kamerze pojawi się znajoma osoba. Oczywiście otrzymasz także powiadomienie, gdy kamera wykryje nieznajomego w domu.

        Dzięki funkcji rozpoznawania twarzy możesz wyłączyć powiadomienia lub nagrywanie dla określonych osób. Ten aparat ma elegancki, minimalistyczny wygląd i może nagrywać filmy w rozdzielczości 1080p. Dzięki wysokiej mocy diodzie podczerwieni LED możesz także używać tej kamery w ciemności.

        Kamera nagrywa wideo tylko w przypadku wykrycia ruchu i można zapisać nagrane filmy na karcie microSD lub na Dropbox. Alternatywnie możesz wykonać kopię zapasową swoich filmów za pomocą serwera FTP. Ten aparat bezpieczeństwa jest prosty w obsłudze i oferuje niesamowity design oraz technologię rozpoznawania twarzy. Jeśli chodzi o cenę, możesz zamówić Netatmo Welcome za 199 USD.

        Samsung SmartCam

        Samsung SmartCam to kamera bezpieczeństwa HD, która może nagrywać filmy 1080p przy 30 klatkach na sekundę. Aparat obsługuje zdalne przesuwanie i pochylanie, dzięki czemu można go łatwo regulować w dowolnym momencie. Ponadto istnieje również tryb prywatności, którego można użyć do automatycznego wyłączenia aparatu w określonym czasie.

        • Kolejną przydatną funkcją tego urządzenia jest automatyczne śledzenie. Korzystając z tej funkcji, kamera automatycznie śledzi osobę lub obiekt. Kamera obsługuje również strefy ruchu i można ustawić do trzech stref ruchu. Jeśli w strefie ruchu zostanie wykryty jakikolwiek ruch, natychmiast otrzymasz alert.

         Aparat przechowuje wszystkie nagrania na karcie microSDXC i za pomocą tego urządzenia można używać do 128 GB kart. Jeśli chodzi o nagrywanie, kamera obsługuje nagrywanie zdarzeń, nagrywanie ręczne i nagrywanie ciągłe. Oprócz nagrywania kamera obsługuje również zdalne odtwarzanie. Samsung SmartCam to świetne urządzenie, które można zamówić za 179 USD.

         Obecność Netatmo

         Netatmo Presence to zewnętrzna kamera bezpieczeństwa wyposażona w mechanizm wykrywający samochody, ludzi i zwierzęta. Aparat ma czujnik 4MP ze 100-stopniowym polem widzenia i może obsługiwać rozdzielczości do 1920 × 1080. Ta kamera obsługuje widzenie w nocy dzięki diodom podczerwieni, ale jest też wbudowany reflektor, z którego można korzystać. Możesz włączyć reflektor z poziomu aplikacji lub skonfigurować go tak, aby włączał się w przypadku wykrycia jakiegokolwiek ruchu.

         Kamera jest dostarczana z dedykowaną aplikacją, która wyświetla powiadomienia o wykryciu jakiegokolwiek ruchu. Za pomocą aplikacji możesz ustawić strefę alarmową, a będziesz otrzymywać alerty tylko w przypadku wykrycia ruchu w strefie alarmowej. Za pomocą aplikacji możesz w dowolnym momencie przeglądać transmisję na żywo z kamery, a nawet pobierać zapisane nagrania.

         Jeśli chodzi o pamięć, ten aparat używa do przechowywania karty pamięci o pojemności do 32 GB, ale możesz także użyć Dropbox lub serwera FTP. Netatmo Presence ma minimalistyczną i odporną na warunki pogodowe konstrukcję i może wykrywać ruch do 65 stóp. To świetna zewnętrzna kamera bezpieczeństwa, którą można zamówić za 299 USD.

         • Withings Home

          W przeciwieństwie do innych kamer bezpieczeństwa z naszej listy, ta ma kreatywny wygląd i powinna idealnie pasować do Twojego salonu. To urządzenie ma czujnik 5Mpx i obsługuje rozdzielczość 1080p, zoom x12 i widzenie w nocy. Oczywiście zawsze możesz zobaczyć, jak kamera przesyła obraz przez Wi-Fi lub 3G / 4G. Aplikacja obsługuje również śledzenie zdarzeń i konfigurowalne alerty. Warto również wspomnieć, że ta kamera ma kąt widzenia 135 stopni i wysokiej jakości widzenie w nocy.

          Jeśli chodzi o nagrywanie, obsługiwana jest funkcja rejestratora zdarzeń, a także 48-godzinny upływ czasu. Dostępny jest także plan premium, który pozwala zapisywać nagrania nawet przez 30 dni. Oczywiście wszystkie dane w chmurze są szyfrowane za pomocą ochrony AES-256. Oprócz monitorowania w domu kamera działa również jako czujnik jakości powietrza i można łatwo analizować jakość powietrza w domu.

          Withings Home to solidna kamera bezpieczeństwa o kreatywnym wyglądzie, która powinna być idealna do każdego domu. Jeśli chodzi o cenę, ta kamera bezpieczeństwa kosztuje 154 USD.

          Kamera bezpieczeństwa MYFOX

          Ta kamera bezpieczeństwa poprawiła wykrywanie ruchu, zmniejszając w ten sposób liczbę fałszywych alarmów. Podobnie jak wszystkie inne kamery bezpieczeństwa na naszej liście, ta również ma dedykowaną aplikację, której można użyć do przeglądania kanału z kamerą. Aplikacja obsługuje sterowanie migawką, dzięki czemu można łatwo wyłączyć aparat. Dodatkowe funkcje obejmują dwukierunkowy dźwięk, 4x powiększenie, 7-dniową historię i selektywne wykrywanie.

          Kamera może również rozpoznać syrenę alarmu dymowego i może wysłać ostrzeżenie do smartfona. Oczywiście będziesz otrzymywać powiadomienia, gdy kamera wykryje ruch. Kamera obsługuje przesyłanie strumieniowe w jakości HD i ma szeroki kąt 130 stopni. Oczywiście obsługiwane jest również widzenie w nocy.

          Kamera bezpieczeństwa MYFOX to świetne urządzenie, ale niektóre funkcje, takie jak ciągłe nagrywanie wideo, wymagają uiszczenia miesięcznej opłaty. Jeśli chodzi o cenę, ten aparat jest dostępny za 93 USD.

          Kamera bezpieczeństwa jest prawdopodobnie jednym z najlepszych sposobów ochrony domu. Na rynku dostępnych jest wiele różnych kamer bezpieczeństwa, a prawie wszystkie kamery z naszej listy pozwalają przeglądać obraz z kamery przez Internet i otrzymywać powiadomienia na smartfonie. Wybór najlepszej kamery bezpieczeństwa do domu nie jest łatwym zadaniem, ale mamy nadzieję, że na naszej liście znalazłeś odpowiednią kamerę.

Link do głównej publikacji