Najlepsze darmowe aplikacje do edycji zdjęć dla oprogramowania Windows 10

Edycja zdjęć zawsze była jedną z naszych ulubionych czynności, ale narzędzia do edycji zdjęć są drogie, a wielu zwykłych ludzi nie chce za nie dawać pieniędzy.

Na szczęście Microsoft App Store oferuje ZA DARMO kilka naprawdę wysokiej jakości aplikacji do edycji zdjęć! W tym artykule przedstawimy sześciu najlepszych członków z rodziny bezpłatnych edycji zdjęć.

Jakie są najlepsze bezpłatne edytory zdjęć dla systemu Windows 10?

  1. ACDSee Photo Studio
  2. Fotor
  3. PicsArt
  4. Kolaże fotograficzne
  5. KVAD Photo +
  6. Adobe Photoshop Express

ACDsee Photo Studio (zalecane)

ACDsee Photo Viewer Windows 7

Ten jest dostępny w różnych typach dla różnych użytkowników, takich jak użytkownik domowy lub profesjonalny, ponieważ jest jak pełny pakiet studio fotograficznego do użytku w przeglądaniu, edycji i tworzeniu unikalnych zdjęć.

Obsługuje ponad 60 formatów obrazów, w tym pliki GIF.

Ponadto możesz nie tylko wyświetlać zdjęcia o doskonałej jakości na super platformie, ale także edytować, organizować, zarządzać, a nawet udostępniać zdjęcia cyfrowe swoim bliskim, znajomym lub współpracownikom z poziomu pulpitu.

Jeśli jesteś profesjonalnym fotografem, sprawdź najlepsze oprogramowanie do parametrycznej edycji obrazu w tym artykule.

Aplikacja dostępna w sklepie Microsoft Store nazywa się Light EQ przez ACDSee. W tej bezpłatnej aplikacji możesz korzystać z funkcji technologii ACD Systems. To imponujące, jak szybko naprawisz twoje ciemne zdjęcia.

Edytuj zdjęcia za pomocą aplikacji ze sklepu Microsoft Store

ACDSee Photo Studio Standard 2019 to prawdopodobnie najlepszy cyfrowy menedżer aktywów na rynku.

Nawet jeśli cena jest pełna 59,99 USD, możesz użyć wersji próbnej który jest całkowicie darmowy i bardzo przydatny w użyciu podczas przeglądania kolekcji zdjęć.

Czasami przeglądarki zdjęć można spowolnić, ale ten, nawet ze wszystkimi jego funkcjami, jest szybki pod względem otwierania i przewijania katalogów zdjęć.

Zainstaluj go na swoim komputerze i spróbuj.

  • Pobierz teraz ACDSee bezpłatną wersję z oficjalnej strony internetowej

Fotor (sugerowane)

fotor wind8apps

Fotor to prawdopodobnie aplikacja, która najlepiej wtapia się w środowisko Windows 10.

Jego konstrukcja metra zapewnia wrażenia użytkownika podobne do używanego systemu operacyjnego. Ale jego ładny design nie jest jedyną dobrą rzeczą w tej aplikacji.

Jeśli chcesz zmienić rozmiar zdjęć, spójrz na tę listę z najlepszymi aplikacjami, które mogą Ci w tym pomóc.

Fotor to bardzo potężny, wszechstronny edytor zdjęć dla systemu Windows 10. Oferuje dużą różnorodność opcji, od podstawowych narzędzi do edycji, po świetne efekty wizualne, zaklinacze, kolaże, opcje zmiany rozmiaru i wiele innych.

Ma też całkiem niezłą gamę filtrów i efektów, ramki do zdjęć, naklejki, narzędzia do zmiany pochylenia.

  • Wypróbuj teraz Fotor za darmo 

PicsArt — Studio fotograficzne

picsart wind8apps
PicsArt jest prawdopodobnie najpopularniejszym narzędziem do edycji zdjęć na urządzenia przenośne i smartfony, a Microsoft udostępnił je za darmo w Microsoft App Store.

PicsArt to narzędzie trzy w jednym, ponieważ może być używane jako edytor zdjęć, narzędzie do rysowania i narzędzie do tworzenia kolaży. Jako edytor zdjęć, PicsArt oferuje ogromną różnorodność filtrów fotograficznych, różne dostosowania i opcje manipulacji zdjęciami.

Interesujesz się najlepszymi aplikacjami do malowania dla Widnows 10? Sprawdź tę listę z naszymi najlepszymi typami.

Możesz także tworzyć różne kolaże zdjęć do tła lub mediów społecznościowych. Za pomocą narzędzia do rysowania możesz tworzyć różne formy grafiki cyfrowej za pomocą pędzli i opcji warstw.

Zasadniczo PicsArt to najlepsza aplikacja do kreatywnego wyrażania siebie.

Kolaże fototastyczne

fototastyczne aplikacje wind8

Phototastic to najlepsza i najpopularniejsza aplikacja Windows do tworzenia pięknych kolaży z istniejących zdjęć.

Oferuje ponad sto szablonów kolaży o różnych kształtach i stylach. Możesz także dodać tekst do swoich kolaży dzięki wbudowanej funkcji tekstu i naklejek.

Szukasz bardziej zaawansowanego narzędzia do edycji zdjęć do użycia w systemie Windows 10? Sprawdź nasze najlepsze typy w tym artykule.

Photostatic ma również wbudowany aparat akcji, dzięki czemu możesz robić zdjęcia do kolażu od razu. Jeśli więc szukasz aplikacji, która będzie tworzyć wspaniałe kolaże zdjęć, Phototastic jest prawdopodobnie najlepszym wyborem.

Tę aplikację można pobrać bezpłatnie w Microsoft App Store, ale dostępna jest również wersja Pro z jeszcze większą liczbą szablonów i opcji.

KVADPhoto +

kvadphoto plus wind8apps

Jeśli szukasz potężnej aplikacji do filtrów zdjęć, KVADPhoto + byłby prawdopodobnie najlepszym wyborem.

Specjalnością tej aplikacji jest dodawanie różnych efektów specjalnych do zdjęć. Ma największą bazę filtrów fotograficznych ze wszystkich aplikacji w Microsoft Store, oferując ponad 150 unikalnych filtrów fotograficznych, a filtry te są podzielone na kategorie, dzięki czemu można łatwo znaleźć filtr, którego chcesz użyć.

Jeśli chcesz mieć najlepszy monitor do edycji zdjęć w przystępnej cenie, zapoznaj się z naszą listą naszych najlepszych ofert.

Posiada filtr artystyczny Sketch, który przekształci Twoje zwykłe zdjęcie w piękną szkicową grafikę.

Chociaż ta aplikacja oferuje wiele opcji, możesz mieć jeszcze więcej, jeśli kupisz wersję Pro KVADPhoto +, ale nawet w zwykłej wersji możesz robić cuda ze swoimi zdjęciami.

Adobe Photoshop Express

Photoshop Express Wind8apps

Adobe Photoshop jest prawdopodobnie najbardziej znanym oprogramowaniem do edycji obrazów na świecie, a jego pełna wersja kosztuje około 1000 USD.

Ale na szczęście Adobe stworzył lżejszą, bezpłatną wersję dla użytkowników systemu Windows, Adobe Photoshop Express. Może nie oferuje tylu opcji, co „starszy brat”, ale nadal jest bardzo przydatną aplikacją do edycji zdjęć.

Jeśli chcesz z łatwością porządkować swoje zdjęcia, sprawdź najlepsze oprogramowanie do usuwania zdjęć w tym artykule.

Oferuje kilka podstawowych opcji, takich jak kadrowanie, obracanie, przerzucanie, usuwanie efektu czerwonych oczu oraz regulację jasności, ekspozycji i cieni, ale ma także świetne filtry fotograficzne, które nadadzą nowy wymiar Twoim zdjęciom.

Posiada również elementy sterujące dla przejrzystości, kontrastu, wibracji itp.

Zasadniczo, chociaż nie jest tak potężna jak pełna wersja Adobe Photoshop, ta aplikacja jest nadal jedną z najlepszych aplikacji do edycji zdjęć, które można znaleźć za darmo w Microsoft App Store.

A oto nasza lista najlepszych darmowych aplikacji do edycji zdjęć dla systemu Windows 10.

Jeśli masz jeszcze jakieś sugestie lub pytania, zostaw je w sekcji komentarzy poniżej, a my na pewno je sprawdzimy.

Link do głównej publikacji