Najlepsze aplikacje oszczędzające baterię z systemem Windows Phone

Użytkownicy Windows Phone często narzekają na różne problemy z baterią, a niejawni użytkownicy są szczególnie dotknięci tymi problemami, szczególnie po zainstalowaniu najnowszych wersji. W przypadku niektórych modeli telefonów z systemem Windows, takich jak Lumia 950 i Lumia 950 XL, problemy z baterią wydają się być niekończącą się sagą.

Przyczyny tych problemów nie zostały jeszcze zidentyfikowane: niektórzy twierdzą, że Microsoft nie zoptymalizował systemu operacyjnego Windows dla urządzeń mobilnych, podczas gdy inni sugerują, że problemy z baterią są powodowane przez wadliwy sprzęt.

Postaramy się pomóc Ci rozwiązać te problemy z baterią, udostępniając listę najlepszych narzędzi do oszczędzania baterii w telefonach z systemem Windows 10. Chociaż narzędzia te nie rozwiążą magicznie wszystkich problemów z baterią telefonu, z pewnością pomogą wydłużyć żywotność baterii terminala, zapobiegną rozładowaniu baterii i problemom z przegrzaniem.

Narzędzia do oszczędzania baterii w telefonie z systemem Windows 10

Battery Saver Pro +

oszczędzanie baterii-pro-Windows-10-telefon

Battery Saver Pro to prawdopodobnie najlepsza aplikacja do oszczędzania baterii w telefonie z systemem Windows 10. To narzędzie oferuje niezbędne funkcje oszczędzania baterii, takie jak: tryb oszczędzania energii, inteligentne oszczędzanie, sterowanie przełączaniem, testowanie mocy i inne.

Battery Saver Pro zapewnia pełny cykl ładowania, co wydłuży czas pracy baterii. Możesz z łatwością śledzić stan baterii w telefonie, czas, jaki upłynął, zanim telefon się wyłączy oraz inne przydatne informacje. Możesz także włączać / wyłączać różne usługi telefoniczne, aby dodatkowo przedłużyć żywotność baterii. Co więcej, narzędzie powie ci, czy Twój telefon ma wystarczającą ilość baterii, aby zagrać w grę, film lub przeglądać sieć.

Kluczowe funkcje obejmują:

 • Dokładnie szacuje pozostały czas pracy baterii
 • Widżet, który poprawia wydajność baterii dzięki spersonalizowanemu projektowi interfejsu użytkownika
 • Wskazuje, ile mocy baterii zostanie przedłużone, jeśli zamkniesz różne usługi
 • Świetny zestaw wskazówek i najlepszych praktyk
 • Elegancki, łatwy w obsłudze interfejs użytkownika.

Możesz zainstalować Battery Saver Pro + za darmo ze Sklepu Windows.

Doktor baterii

bateria-lekarz-Windows-10-telefon

Jeśli potrzebujesz baterii do lekarza, Battery Doctor natychmiast odbierze połączenie. To narzędzie inteligentnie wprowadza zmiany optymalizujące telefon z systemem Windows i zatrzymuje niepotrzebne zużycie baterii, znajdując aplikacje i ustawienia, które pobierają energię. Po znalezieniu sprawców są oni natychmiast wyłączani.

Battery Doctor informuje w czasie rzeczywistym, ile baterii pozostało, ile czasu zajmuje pełne naładowanie telefonu, a kafelek Na żywo wyświetla stan baterii na ekranie głównym telefonu.

Możesz pobrać Battery Doctor za darmo ze Sklepu Windows.

Smart Battery Suite Pro

smart-battery-suite-windows-10-phone-wygaszacz baterii

Dzięki pakietowi Smart Battery Suite przedłużanie żywotności baterii telefonu nigdy nie było łatwiejsze. Zawsze możesz polegać na tym narzędziu podczas podróży lub gdy nie masz dostępu do wtyczki ładowania. Ta aplikacja odczytuje dane urządzenia mobilnego i baterii, aby wykonać obliczenia i wydłużyć żywotność baterii. Jego programiści regularnie aktualizują go, aby uwzględnić najnowsze modele telefonów z systemem Windows.

Smart Battery Suite Pro oferuje następujące funkcje:

 • Błyskawicznie zoptymalizuj baterię jednym dotknięciem
 • Natychmiast przestań rozładowywać lub oszczędzaj baterię nawet o 40%
 • Stylowy: zawiera 4 kolorowe motywy, piękne kafelki na żywo i ładującą tapetę
 • 4 inteligentne tryby oszczędzania baterii, które pomogą Ci w krytycznych momentach: Domyślna oszczędność, Normalna oszczędność, Super oszczędność Instant Saver
 • Alerty baterii: 3 typy powiadomień dla niskiego poziomu naładowania, wyczerpania i pełnego naładowania baterii.
 • Obliczenia pozostałego czasu: wyświetla czas pracy baterii dla czasu rozmowy, przeglądania Wi-Fi, czasu odtwarzania muzyki, czasu odtwarzania wideo i gotowości.

Możesz pobrać Smart Battery Suite za jedyne 1,29 USD ze Sklepu Windows.

Program oszczędzający baterię

Oszczędzanie baterii-Windows-10-telefon
Oszczędzanie baterii wydłuża żywotność baterii telefonu, dzięki czemu nie wyczerpie się bateria, gdy jej najbardziej potrzebujesz. Narzędzie stale informuje Cię o stanie baterii za pomocą kafelków Live, które możesz przypiąć do ekranu głównego telefonu. Otrzymasz także wiele wskazówek dotyczących oszczędzania baterii, dzięki którym możesz zoptymalizować ustawienia telefonu.

Możesz pobrać Battery Saver za darmo ze Sklepu Windows. Jeśli chcesz usunąć reklamy, możesz kupić aplikację za 0,99 USD.

Konserwacja baterii

bateria-opieka-Windows-10-telefon

Battery Care to mała, prosta i elegancka aplikacja, która wyświetla stan baterii na telefonie z systemem Windows, informując o stanie naładowania baterii. Ta aplikacja może również służyć do oszczędzania baterii, obsługując skróty do aplikacji Wi-Fi, Bluetooth, blokady, samolotu i ustawień, umożliwiając szybką optymalizację parametrów telefonu.

Większość użytkowników jest zadowolona z wydajności tej aplikacji, ale niektórzy skarżą się, że barometr Battery Care nigdy nie osiąga 100%, wyświetlając tylko 99% nawet po ładowaniu telefonu przez całą noc.

Możesz pobrać Battery Care za darmo ze Sklepu Windows.

Czy wypróbowałeś narzędzia oszczędzania baterii wymienione w tym artykule? Opowiedz nam więcej o swoich doświadczeniach w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji