Najlepsze aplikacje i oprogramowanie GPS dla systemu Windows 10 do pobrania

Jeśli posiadasz tablet z systemem Windows 8 lub Windows 10, prawdopodobnie szukasz dla niego dobrych aplikacji GPS, ponieważ nie ma sensu kupować do tego samodzielnego urządzenia GPS; zebraliśmy jedne z najlepszych programów nawigacyjnych do użycia.
aplikacja Windows 8 GPS
Wszyscy wiemy, że planując podróż do nieznanych miejsc, należy przeprowadzić wiele badań.

Trasy muszą być starannie zaplanowane przed wyruszeniem w miejsca, w których nigdy wcześniej nie było, aby uniknąć zgubienia i aby zaoszczędzić czas i pieniądze.

Czytaj także: Aplikacja Mint dla systemu Windows 8 jest naprawiana w przypadku problemów z logowaniem

Dlatego posiadanie dobrego programu GPS, na którym można polegać, jest bardzo ważną rzeczą dla miłośników podróży i osób, które muszą dużo podróżować.

A w Windows 8, Windows 10 możesz mieć pewność, że napotkasz mnóstwo odpowiednich aplikacji GPS, które pomogą Ci bardzo łatwo zaplanować trasy. Zbadamy najlepsze z dostępnych narzędzi nawigacyjnych.

Niektóre z najlepszych aplikacji GPS dla Windows 8, Windows 10, których potrzebujesz

1. Waze

Aplikacja do nawigacji Windows 10

Waze to narzędzie nawigacyjne, które nie wymaga przedstawiania. To narzędzie społecznościowe jest jedną z najpopularniejszych aplikacji nawigacyjnych, z milionami aktywnych użytkowników.

Korzystanie z Waze jest zabawne, ponieważ możesz bezpośrednio wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami i sterownikami. Możesz także spotykać się i koordynować z przyjaciółmi na drodze.

Możesz przyczynić się do zwiększenia niezawodności aplikacji, dostarczając jej informacje o ruchu i drogach w czasie rzeczywistym: możesz zgłaszać wypadki, zagrożenia, obecność policji i inne zdarzenia.

Najważniejsze funkcje Waze to:

 • Pełna nawigacja głosowa
 • Automatyczna zmiana trasy w miarę zmiany warunków na drodze
 • Oszczędzaj częste cele podróży, godziny dojazdu i preferowane trasy
 • Zbieraj punkty i awansuj w szeregach swojej społeczności, przekazując informacje o drodze

Czy zastanawiałeś się kiedyś, skąd Windows 10 zna Twoją lokalizację? Oto twoja odpowiedź!

2) Mapy Windows

mapy nawigacyjne mapy systemu Windows

Mapy systemu Windows to oficjalna mapa nawigacyjna firmy Microsoft. Gigant z Redmond opisuje go jako przewodnika po świecie.

Rzeczywiście, to oprogramowanie narzędziowe obsługuje nawigację głosową, a także szczegółowe wskazówki dojazdu samochodem, transportem publicznym i pieszo.

Jeśli potrzebujesz mapy offline, nie martw się, to narzędzie obsługuje również nawigację offline.

Jeśli naprawdę nie znosisz przełączania aplikacji nawigacyjnych podczas korzystania z różnych urządzeń z powodu problemów z kompatybilnością, naprawdę pokochasz Mapy Windows. Zyskasz dokładnie takie same wrażenia na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10.

Aplikacja nawigacyjna firmy Microsoft dodaje do stołu bardzo interesującą i unikalną funkcję nawigacji: możesz poznawać świat w 3D i wirtualnie odwiedzać ponad 200 miast na świecie.

3. CoPilot GPS

oprogramowanie do nawigacji z pilotem

CoPilot to aplikacja nawigacyjna używana przez miliony kierowców na całym świecie. Większość z nich to zawodowi kierowcy i wybrali CoPilot ze względu na wysokiej jakości mapy offline do szybkiego i dokładnego prowadzenia.

Ta aplikacja obsługuje nawigację głosową (dostępną jako zakup w aplikacji), automatyczne wyznaczanie trasy i ponowne obliczanie, zmiany fotoradarów, a także informacje o ograniczeniach prędkości i prędkościomierzu.

Możesz przetestować CoPilot za darmo przez siedem dni. Jeśli wolisz nie subskrybować usługi, bezpłatna wersja tego narzędzia nadal oferuje bezpłatne mapy 2D w trybie offline, planowanie podróży z wieloma przystankami, trasy i wskazówki dojazdu oraz inne.

4. Nawigacja GPS Mapy według Sygic

aplikacja do nawigacji sygic

Nawigacja GPS Maps by Sygic to jedna z najpopularniejszych map nawigacyjnych GPS offline na świecie. Jest zasilany przez wysokiej jakości mapy TomTom, które zabiorą Cię z A do B w mgnieniu oka.

Darmowa wersja aplikacji oferuje mapy TomTom offline, punkty POI, planowanie trasy, a także bezpłatne aktualizacje map.

Możesz także zaktualizować do wersji premium i korzystać z szeregu przydatnych funkcji, w tym: map 3D, szczegółowej nawigacji głosowej, wskazówek dotyczących pasa, ostrzeżeń o ograniczeniu prędkości i widoku skrzyżowania ze strzałkami wskaźnika pasa na złożonych skrzyżowaniach, które pomogą ci lepiej nawigować .

Szukasz najlepszych narzędzi do nawigacji morskiej? Ten przewodnik pomoże ci zdecydować, który wybrać.

5. Maps Pro [2,49 $]

Maps Pro jest jednym z najbardziej zaawansowanych Aplikacje GPS dla Windows 8, Windows 10 można znaleźć w sklepie. Po pierwsze, pozwala użytkownikom wybrać styl mapy, z którą jest bardziej komfortowy.

Zakres wyboru jest dość szeroki i obejmuje 20 stylów, od Nokia, MapBox, Stamen, OpenStreetMap lub Bing Maps. Aplikacja umożliwia znajdowanie miejsc dzięki bardzo zaawansowanej funkcji Kierunek.
Aplikacja Maps Pro Windows 8 GPS

Możesz znaleźć informacje, wpisując adres miejsca lub przy pomocy geolokalizacji. Aplikacja pozwala wybrać jeden z trzech różnych sposobów pokonywania odległości: jazda samochodem, jazda na rowerze lub chodzenie.

Istnieje ponad 80 kategorii interesujących miejsc do zaprezentowania na mapie, takich jak restauracje, parki lub hotele. Aplikacja oferuje bezpłatny okres próbny 7 dni, ale po zakupie będziesz musiał zapłacić 2,49 USD.

6. Satelita GPS [bezpłatny]

GPS z systemem Windows 8 aplikacja GPS

To jest stara szkoła Aplikacja GPS na Windows 8, Windows 10 i Windows RT, który szybko wyświetla Twoją lokalizację. Jest również w stanie obliczyć dane kursu, na podstawie których wykryty został odbiornik GPS, za pomocą globalnych sygnałów satelitarnych pozycjonujących.

Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić odpowiednie parametry, a aplikacja może skierować Cię do Koloseum z miejsca, w którym mieszkasz, jeśli zdarzy się, że jesteś w Rzymie. GPS Satellite dla Windows 8, Windows 10 mapuje Twoją lokalizację i ścieżkę, którą wybierzesz.

Użytkownicy mogą również dodawać skrzynki i punkty geolokalizacji, które później mogą pojawiać się na mapie.

7. MapSpeedo [1,99 $]

mapa Speedo Windows 8 aplikacja GPS

MapSpeedo jest kolejnym niesamowita aplikacja GPS dla Windows 8, Windows 10 stworzony, aby pomóc Ci lepiej poruszać się w środowisku miejskim, a dzięki prędkościomierzy GPS zapewni bardzo dokładne informacje.

Mapy w aplikacji mogą występować w trzech typach: drogowym, lotniczym, ptasim okiem. MapSpeedo automatycznie wykryje Twoją lokalizację, a następnie pokaże, ile czasu zajmie dotarcie do miejsca na podstawie Twojej prędkości.

Twórz mapy jak prawdziwy technik przy pomocy swoich wspaniałych narzędzi!

8. World Explorer — Przewodnik turystyczny [Bezpłatnie]

Przewodnik po świecie Windows 8 aplikacji GPS

Dla pasjonatów podróży jest stale aktualizowana aplikacja GPS dla Windows 8 i Windows 10, która zawiera najlepsze przewodniki turystyczne dla największych miast na całym świecie.

Bez względu na to, gdzie jesteś, Word Explorer korzysta z funkcji lokalizacji GPS, aby kierować Cię do najlepszych miejsc w mieście. Znajdź najlepsze restauracje lub sklepy z pamiątkami lub najciekawsze muzea i zabytki do odwiedzenia.

Word Explorer działa jak mini-encyklopedia, dostarczająca szczegółowych informacji o mieście, w którym się znajdujesz.

Ale oprócz tego dostajesz cele, które musisz zobaczyć, oraz liczbę metrów, aż dotrzesz do celu.

Każdy cel ma od 1 do 5 gwiazdek, aby pomóc Ci zdecydować, które warto odwiedzić, a które nie.

9. ViaMichelin [bezpłatny]

okna viamichelin 8

ViaMichelin jest jedną z najlepszych aplikacji GPS i tym razem naprawdę mam na myśli, ponieważ kiedy ten post został pierwotnie utworzony, w Sklepie Windows nie było tak wielu aplikacji GPS.

Możesz sprawdzić naszą recenzję, aby uzyskać więcej informacji, ale musisz wiedzieć, że zawiera ona wiele przydatnych funkcji, takich jak interaktywne wyświetlanie map, zaawansowane opcje planowania trasy, parkingi, stacje benzynowe, pogoda i ruch w rzeczywistości -czas.

10. Nawigacja GPS MapFactor

MapFactor Nawigacja GPS

MapFactor Navigator to bardzo przydatne oprogramowanie do nawigacji GPS krok po kroku dla telefonów z systemem Windows, tabletów i komputerów PC.

Jeśli potrzebujesz narzędzia nawigacyjnego do korzystania z trybu offline, jest to idealny wybór dla Ciebie. Aplikacja instaluje wszystkie mapy na twoim urządzeniu lub karcie SD, pozwalając ci znaleźć swoje położenie bez połączenia z Internetem.

MapFactor oferuje szereg interesujących i przydatnych funkcji, w tym:

 • Kody pocztowe
 • Informacje o ograniczeniach dla ciężarówek
 • Fotoradary i ostrzeżenie o przekroczeniu prędkości
 • Motywy kolorów mapy, wiele opcji dostosowywania
 • Profile nawigacyjne dla każdej kategorii pojazdu: autobus, ciężarówka, rower i pieszy

11. GMaps

Oprogramowanie nawigacyjne GMaps

GMaps to najbliższa rzecz, którą można uzyskać w Mapach Google na telefonie, tablecie lub komputerze z systemem Windows 10. Na razie nie ma oficjalnej aplikacji Google Maps w sklepie Microsoft Store.

GMaps obsługuje szereg warstw mapy, w tym ulicę, satelitę, ruch drogowy, rower, pogodę i inne. Lokalne wyszukiwanie pozwala wyszukiwać pobliskie obiekty, a funkcja Discover oferuje szereg szczegółowych kryteriów wyszukiwania.

Aplikacja wyświetla szereg przydatnych informacji nawigacyjnych, w tym różne trasy w zależności od typu pojazdu, trasy alternatywne i ograniczenia, tryb kierowcy itp.

GMaps obsługuje również integrację z zewnętrznymi firmami, umożliwiając wyświetlanie wskazówek dojazdu za pośrednictwem aplikacji innych firm, takich jak Waze, Nokia Drive i inne.

Możesz również udostępniać swoją bieżącą lokalizację za pomocą informacji mapowych za pomocą wiadomości SMS, e-mail i innych. Dostępny jest również tryb nocny.

12. Nawigacja głosowa GPS

Nawigacja głosowa GPS Darmowa aplikacja

Jeśli szukasz wersji GMaps z nawigacją głosową, nawigacja głosowa GPS Free to odpowiednie narzędzie GPS.

Wszystkie ważne informacje dotyczące jazdy są dostępne na mapie, a Twój wirtualny pilot oferuje szczegółowe wskazówki głosowe.

Mapy są dokładne, a narzędzie zapewnia ogólnie doskonałą czystą nawigację dla Twojego urządzenia.

Interfejs aplikacji i instrukcje nawigacji są dostępne w języku angielskim, francuskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim i bułgarskim.

Oprogramowanie nawigacyjne na PC

Istnieje również wiele interesujących i przydatnych programów nawigacyjnych na PC. Jeśli więc zamierzasz używać laptopa jako głównego urządzenia nawigacyjnego, pobierz i zainstaluj te narzędzia, aby szybko znaleźć swoje położenie:

 • Garmin Mobile PC
 • Sygic GPS Navigation
 • ALK Copilot
 • MapFactor Navigator Darmowy

Czy korzystałeś z innego oprogramowania do nawigacji oprócz wymienionych powyżej? Opowiedz nam więcej o swoich doświadczeniach w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji