Najlepsze aplikacje filmowe Windows 8 dla systemu Windows 8

Kto nie lubi filmów? Jeśli masz tablet z systemem Windows 10, Windows 8 lub Windows 8.1, prawdopodobnie szukasz jednych z najlepszych aplikacji filmowych do pobrania ze Sklepu Windows. Nie szukaj dalej niż ten artykuł, ponieważ mamy dokładnie to, czego potrzebujesz!

Wszyscy, którzy zainstalowali nowy system operacyjny Microsoft, Windows 10 i Windows 8, szukają teraz najlepszych aplikacji do personalizacji komputera lub tabletu. Te aplikacje znacznie poprawią działanie systemu Windows 8 i sprawią, że Twoje urządzenie będzie przypominać smartfon z Androidem lub iOS. Mamy tylko nadzieję, że sklep Windows będzie w stanie osiągnąć poziom konkurencji.

Mamy nadzieję, że to aplikacje filmowe na Windows 10 i Windows 8 pomoże ci to osiągnąć. Ważnym aspektem urządzeń mobilnych są posiadane przez nich możliwości multimedialne i nie ma to większego znaczenia niż odtwarzanie wideo. Filmy są w czołówce mediów rozrywkowych, a dzięki temu programiści aplikacji mają trudności z udostępnieniem swoim systemom Windows 10 i Windows 8 niesamowitych aplikacji i programów dostępnych na innych platformach. Zebraliśmy kilka aplikacji filmowych i wideo, ponieważ mają one zasadniczo ten sam cel — zaspokojenie potrzeb fanów filmów.

Kolekcja z najlepszymi aplikacjami filmowymi dla systemu Windows 10 i Windows 8

najlepsze aplikacje filmowe

To prawda, że ​​w Sklepie Windows nie ma obecnie wielu dobrych aplikacji, a niektóre z nich są mniej niż doskonałe, ale pamiętaj, że inne rynki aplikacji zaczęły w ten sam sposób, dlatego musimy być cierpliwi wobec programistów i zachęcać ich. Każda aktualizacja zapewni aplikacjom więcej funkcji i więcej funkcji, dlatego rynek aplikacji podobny do drugiego jest tuż za rogiem. Nie zapomnij też ocenić tych aplikacji w sklepie, aby inni użytkownicy, tacy jak Ty, mogliby wiedzieć, czy są one przydatne, czy nie.

Pomaga to całej społeczności, to znaczy, jeśli dbasz o nią, ale mamy nadzieję, że tak, ponieważ pomoże ci również wiedzieć, czy aplikacja jest dobra, czy nie, tuż przed wypróbowaniem. Nasz top jest czysto osobisty i subiektywny, więc nie oceniaj nas zbyt surowo, jeśli nie spełnimy twoich osobistych kryteriów. Będziemy aktualizować ten artykuł ze świeżymi aplikacje filmowe na Windows 10 i Windows 8 jeśli znajdziemy. Wymieniliśmy 2 kategorie, ponieważ drugą można także wykorzystać do filmów, nie tylko do filmów.

Na razie zobaczmy, co mamy w kwestii aplikacje filmowe dla Windows 10, Windows 8 i Windows RT, Dlaczego nie:

kino

Top 10 dedykowanych aplikacji filmowych dla Windows 10 i Windows 8

Netflix

Aplikacja filmowa Netflix na Windows 8

Obywatele amerykańscy korzystają z tej usługi już od dłuższego czasu i nie jest zaskoczeniem: Netflix oferuje użytkownikom szeroki wybór filmów i odcinków. Teraz możesz korzystać z tej usługi na komputerze z systemem Windows 10 i Windows 8 za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji dostępnej w App Store. Po zainstalowaniu i zalogowaniu się zobaczysz, jak świetna jest aplikacja, ale niestety wciąż nie ma niektórych funkcji. Być może dzięki kolejnym aktualizacjom Netflix zyska więcej funkcji i stanie się jeszcze bardziej kompletną aplikacją do filmowania dla Windows 10 i Windows 8. Na razie jest całkiem dobrze wykonany z doskonałym czerwonawym wyglądem.

Pobierz link do Windows 8 / RT

Vudu

vudu Windows 10

Vudu to aplikacja, w której możesz kupować lub wypożyczać filmy. Możesz dołączyć do tej usługi za darmo bez subskrypcji. Umożliwia przesyłanie strumieniowe bezpośrednio na komputer z systemem Windows 10, dzięki czemu możesz oglądać filmy w dowolnym miejscu.

Znajdziesz tam najnowsze filmy, zanim zostaną opublikowane na DVD. Obsługuje także programy telewizyjne, dzięki czemu możesz oglądać odcinki następnego dnia po emisji. Ta aplikacja nie obsługuje telefonów i tabletów z systemem Windows, ale działa na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS. Możesz pobrać go ze sklepu za darmo i spróbować.

Pobierz link do systemu Windows 10

MovieGuide

Podobnie jak Xbox Movies, ale z odrobiną IMDB, Movie Guide to wspaniała aplikacja do filmowania w Windows 10 i Windows 8 dla wszystkich miłośników filmów. Możesz go użyć do przeglądania bazy danych ponad 70000 tytułów i przeglądania informacji o aktorach i ich filmach. Aplikacja działa bardzo szybko i możesz zobaczyć przyczepy, więc jest to jedna z najlepszych aplikacji. Mamy nadzieję, że przyszłe aktualizacje przyniosą więcej filmów i więcej informacji w bazie danych. Szczególnie podoba mi się wybór obrazów tła dla każdego filmu, tak jak wspominaliśmy w recenzji.

Pobierz link do systemu Windows 10, Windows 8 / RT

Xbox Video

Podobnie jak inne aplikacje Xbox, sekcja Wideo jest całkiem dobra. Chociaż jako odtwarzacz wideo wymaga wiele pracy, zanim będzie można go porównać z innymi odtwarzaczami, zapewnia on ładne funkcje i integrację z innymi urządzeniami, takimi jak konsola Xbox i technologia SmartGlass. Na razie lepiej trzymaj się innych graczy, ale pamiętaj o tej aplikacji, jeśli potrzebujesz informacji o filmie. Nie musisz nawet szukać go w sklepie Windows Store, ponieważ jest on wstępnie zainstalowany w systemie Windows 8 pod nazwą „Wideo”. Pozwala także umieścić film w tym samym miejscu, w którym znajdują się filmy i programy telewizyjne.

Hulu Plus

Hulu jest dobrze znaną usługą, która pozwala oglądać ulubione programy online, z doskonałą jakością obrazu i bez żadnych zakłóceń. Mimo że jest ograniczony do Stanów Zjednoczonych, nadal możesz uzyskać dostęp do tej usługi z innych krajów, jeśli korzystasz z najnowszej wersji Chrome lub Firefox z doskonałym rozszerzeniem. Należy pamiętać, że usługa nie jest bezpłatna, dlatego należy uiścić opłatę za oglądanie filmu online za pośrednictwem Hulu Plus. Jest jedna niesamowita funkcja, którą docenią fani filmów i programów telewizyjnych — możesz oglądać filmy podczas pracy (jeśli twój szef nie ma nic przeciwko).

Pobierz link do systemu Windows 10, Windows 8 / RT

Przeczytaj także: Najlepsze aplikacje do oglądania darmowych filmów w Windows 8, Windows 10

Czas Popcornu

Do tej pory prawdopodobnie przyzwyczaiłeś się do wspólnego układu aplikacji filmowych w systemie Windows 10 i Windows 8. Czas Popcorn podąża za nim, nieznacznie go zmieniając. Masz teraz długą kolumnę z 2 rzędami filmów, z których wszystkie to hity kasowe. Jest też specjalne miejsce na film z 2011 roku, który jest obecnie z ostatniego roku. Ale nie martw się, możesz zmienić gatunek i jest ich naprawdę sporo. Znajdziesz tak niezwykłe gatunki, jak „Film Noir”, „Disaster”, „Education”, „Indie”, „Neo-noir”, „Road movie” i wiele innych. Istnieje również możliwość zmiany kategorii, z „Box Office” na „In Theaters” i „Up Coming”. Podstawowa i bardzo zgrabna aplikacja filmowa.

Pobierz link do Windows 10 i Windows 8 / RT

Najważniejsze filmy

Paramount Movies to aplikacja do przesyłania strumieniowego, to prawda, filmów tylko z firmy produkcyjnej Paramount. Nie ma tak świetnej oceny, być może dlatego, że nie pozwala użytkownikom kupować filmów, ponieważ muszą oni kupić film na swoim koncie Paramount. Zasadniczo aplikacja Paramount Movies w Sklepie Windows służy jako „lustro” do filmów zakupionych na koncie Paramount. Działa dobrze dla użytkowników Paramount, ale to wszystko.

Pobierz link do systemu Windows 10, Windows 8 / RT

Movie ShowTime

Movie ShowTime to aplikacja do wyświetlania filmów, które są dostępne w Twojej lokalizacji. Dlatego po pierwszym otwarciu aplikacji zostaniesz poproszony o podanie lokalizacji, aby system mógł znaleźć filmy, które znajdują się w pobliżu. Niestety, nie będzie działać dla wszystkich krajów na świecie, więc istnieje szansa, że ​​jeśli nie mieszkasz w „bogatych” lub znanych krajach, aplikacja nie będzie w stanie znaleźć czasu na wyświetlanie filmów w twoim Lokalizacja. Kolejną wadą jest to, że niektóre filmy mogą nie mieć miniatur. Jeśli wybierzesz film, zostanie wyświetlona lista kin, w których jest odtwarzany, oraz zwiastun. Całkiem schludnie. Poza tym świetnie Ci służy.

Wyszukiwarka filmów

Wyszukiwarka filmów to dobra mieszanka czasów i ocen filmów. Jeśli chodzi o design, nie znajdziesz tutaj zupełnie innych rzeczy. To, co podobało mi się w tej aplikacji filmowej i co byłoby dobrym dodatkiem, to stosowanie ocen. Nadal nie rozumiem, w jaki sposób osiągnęli ten wynik, który jest bardzo różny na przykład od wyniku IMDB, ale sądzę, że robią średnią z najbardziej wpływowych, z gazet takich jak Washington Post i New York Times.

Movieoholic

Kolejna aplikacja filmowa na Windows 10 i Windows 8, która zachowuje 2-rzędowy projekt, do którego przywykliśmy. Cechą wyróżniającą tę aplikację jest to, że istnieje kategoria Ulubione, w której można dodawać wszystkie własne filmy. Masz tam 8 kategorii, które organizują filmy w bardzo dobry sposób:

  • Kasa
  • W kinach
  • Otwarcie w tym tygodniu
  • Nadchodzące filmy
  • Najlepsze wypożyczalnie
  • Aktualnie wydane płyty DVD
  • Nowo wydane płyty DVD
  • Nadchodzące DVD

Pobierz link do systemu Windows 10, Windows 8 / RT

Lokalna baza filmów

Lokalna baza danych filmów to zupełnie inna aplikacja do filmowania dla systemów Windows 10 i Windows 8 (i tak, o innym wyglądzie), która zostanie doceniona przez fanów filmu i widzów z całego świata. Wyleję fasolę i powiem tak — to moja ulubiona aplikacja do filmów z całej tej dużej listy. Dlaczego? Ponieważ jest zrobiony w „geekowy” sposób. Przede wszystkim możesz wyszukiwać filmy, które nie są po prostu prezentowane tak jak wiele innych aplikacji. Ten jest aplikacją dla tych, którzy naprawdę pasjonują się filmami.

Zasadniczo wybierasz na przykład filmy, które Ci się podobają, a następnie będziesz mieć własną bazę danych. Coś jak lista obserwacyjna, ale z rozszerzonymi funkcjami. Kolejna fajna funkcja pozwala importować filmy z dysku twardego. Jeśli więc masz dysk twardy pełen filmów, dobrym sposobem na uzyskanie dodatkowej przestrzeni dyskowej byłoby zaimportowanie ich nazw i usunięcie ich, ponieważ zawsze możesz je pobrać później. Twórcy tej aplikacji wykonali dobrą robotę, to wszystko, co muszę i powiem.

Pobierz link do systemu Windows 10, Windows 8 / RT

Różne aplikacje filmowe / wideo na Windows 10, Windows 8

Vimeo

Usługa udostępniania wideo, bardzo podobna do YouTube Google, która może być bardzo przydatna. Podobnie jak jego odpowiednik, masz możliwość oglądania filmów w formacie HD. Możesz przesyłać własne filmy do tej usługi (w ramach limitu 500 MB / tydzień) i udostępniać je reszcie świata, tak jak na YouTube. Podobnie jak YouTube i inne przedstawione tutaj aplikacje, jest to bardziej aplikacja zorientowana na wideo niż filmowa, ale możesz także znaleźć filmy w kawałkach, jeśli wystarczająco dobrze szukasz.

Pobierz link do Windows 10 i Windows 8 / RT

Odtwarzacz YouTube

Aplikacja YouTube na Windows 10, Windows 8 pozwala dodawać ulubione kanały i automatycznie pobiera z nich wszystkie filmy. To świetny sposób, aby śledzić swoje subskrypcje i zobaczyć nowe i stare filmy opublikowane przez ulubione subskrypcje. Sama aplikacja jest bardzo prosta. Wystarczy, że napiszesz nazwy swoich ulubionych kanałów, a zobaczysz swój spersonalizowany kanał, więc pod tym względem jest bardzo intuicyjny. Oczywiście jest to najbardziej znana aplikacja wideo w całym białym świecie, więc używaj jej z pewnością.

Pobierz link do systemu Windows 10, Windows 8 / RT

GuessDatMovie

Świetna aplikacja do filmów dla tych, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę filmową. Zobaczysz klipy audio z różnych filmów i musisz rozpoznać, z którego filmu jest ten klip audio. Masz również do dyspozycji funkcję wyszukiwania Google, jeśli nie możesz polegać tylko na własnej wiedzy. Dostaniesz także punkty za odpowiedź — plusy za prawidłowe odpowiedzi i minusy za złe odpowiedzi. Miłośnicy filmów uznają to za zachwycające.

Pobierz link do systemu Windows 10, Windows 8 / RT

Wiadomości filmowe

Projekt nie jest tak świetny, a zdjęcia wyglądają, jakby były przecięte na pół. Ci faceci naprawdę muszą poprawić swoją aplikację, jeśli chcą zachęcić więcej użytkowników do wypróbowania jej. W przeciwnym razie nie rozumiem, dlaczego nawet zadali sobie trud stworzenia aplikacji filmowej. Możesz zapytać, dlaczego zdecydowałem się umieścić go na tej liście. Myślę, że poprawią tę aplikację i przydadzą się fanom filmu na całym świecie. Podoba mi się pomysł, aby zobaczyć Wiadomości Filmowe na ekranie startowym i mam nadzieję, że mogą to poprawić.

Regionalne aplikacje filmowe na Windows 10, Windows 8

Cinemagia

Jest to obecnie jedna z najlepiej zaprojektowanych aplikacji filmowych w Sklepie Windows. Niestety jest dostępna tylko w języku rumuńskim, więc osoby posługujące się tym językiem bardzo to docenią. Ta aplikacja będzie działać dla osób mieszkających w Rumunii, Mołdawii i ogólnie dla osób mówiących po rumuńsku. Postanowiłem umieścić go w tym poście, ponieważ ma niesamowity design i świetną funkcjonalność.

Pobierz link do systemu Windows 10, Windows 8 / RT

Kino Poisk

Podobnie jak Cinemagia, Kino Poisk to aplikacja, która jest dostępna tylko w języku rosyjskim, a powodem, dla którego znalazła się na tym szczycie, jest to, że jestem pewien, że istnieją osoby anglojęzyczne, które potrafią również mówić po rosyjsku, i będą bardzo przydatne. Mam nadzieję, że rosyjscy czytelnicy uznają to za przydatne dla ich potrzeb.

Pobierz link do systemu Windows 10, Windows 8 / RT

Jak widać, w sklepie Windows 10, Windows 8 Store dostępnych jest wystarczająca liczba aplikacji, które pomogą Ci oglądać filmy i filmy. Ponadto te aplikacje filmowe i wideo w systemie Windows 8 dają znacznie więcej niż tylko możliwość oglądać filmy, ale także dostarczą informacji o filmach, wydaniach i wiele więcej. Spróbuj i przekonaj się, jak mogą pomóc systemowi Windows 10, Windows 8 stać się bardziej funkcjonalnym i zyskać nowe funkcje.

Link do głównej publikacji