Najlepsze aplikacje ciążowe do pobrania na Windows 10, 8

Młodzi rodzice z tabletem z systemem Windows 10, 8 mogą pobrać aplikacje Windows 10, 8, które pomogą im łatwiej zarządzać pięknym czasem ciąży. Technologia bardzo się rozwinęła i obecnie możemy korzystać z naszych urządzeń z systemem Windows 10, 8, aby pomóc nam w potrzebach ciążowych, zwłaszcza matek.
aplikacje ciążowe dla systemu Windows 8
Technologia jest już głęboko osadzona w naszym życiu, dlatego musimy ją przyjąć i zaakceptować ten fakt. Tak, nawet tak delikatny i wyjątkowy czas w życiu — ciążę, szczególnie jeśli jesteś kobietą, można lepiej zrozumieć i przeanalizować za pomocą odpowiednich narzędzi technologicznych. Istnieje wiele aplikacji ciążowych na Androida i iOS, a wraz z uruchomieniem systemu Windows 10, 8 i aplikacjami na tablety z systemem Windows 10, 8, widzieliśmy, że aplikacje ciążowe są również wydawane w Sklepie Windows. Wybraliśmy to, co uważamy za 4 najlepsze, ale jeśli zdarzyło Ci się znać inne godne, daj nam znać w polu komentarzy na końcu artykułu.

 • Zadbaj o swoją ciążę dzięki tym aplikacjom Windows 10, 8

  1. Mayo Clinic on Ciąża

  aplikacja majowa dla systemu Windows 8

  Mayo Clinic on Ciąża to jedna z najlepszych aplikacji Windows 10, 8 do opieki po ciąży, a także zawiera wskazówki, jak dbać o pierwsze trzy miesiące twojego dziecka. Aby zacząć korzystać z funkcji i porad aplikacji, musisz wprowadzić datę urodzenia dziecka, a następnie aplikacja zacznie oferować odpowiednie porady. Naprawdę przydatne jest to, że będziesz prowadzony także w okresie poporodowym, co, jak wiemy, może być trudne dla matek. Aplikacja zawiera cenną wiedzę na temat rozwoju twojego ciała i dziecka, a także wyjaśnienie różnych dolegliwości ciążowych.

  Aplikacja zawiera również wiele innych przydatnych funkcji, takich jak leki i szczepienia, techniki stylu życia pozwalające zachować formę i zdrowie podczas ciąży, porady żywieniowe, opieka prenatalna, zdjęcia i pokazy slajdów, aby lepiej zrozumieć cud ciąży, możliwość zrobienia bardzo własny blog i bezpośrednio zapytać May May Clinic o wszelkie wątpliwości, które możesz mieć.

  AKTUALIZACJA: Aplikacja nie jest już dostępna w sklepie Microsoft Store.

  2. Ciąża rodziców Przewodnik dla dzieci

  aplikacje dla rodziców Windows 8 w ciąży

  Aplikacja Windows 10, 8 Ciąża rodziców Przewodnik dla dzieci jest naprawdę przydatna, ponieważ zawiera przewodnik z tygodnia na tydzień dla osób oczekujących dziecka. Będziesz otrzymywać przydatne porady od momentu, gdy zdasz sobie sprawę, że spodziewasz się dziecka aż do tego szczęśliwego momentu. Aplikacja jest w pełni zsynchronizowana z systemem Windows 10, 8.1, więc jest wyposażona w integrację kalendarza, udostępnianie artykułów i zdjęć, wyświetlanie przystawki, większe kafelki na żywo i większe obrazy w trybie pionowym, które są naprawdę fajnymi funkcjami.

  Oprócz opieki prenatalnej związanej z dzieckiem i ze sobą, otrzymasz wiele przydatnych i dokładnych wskazówek, jak przygotować się do karmienia piersią i wiele innych ważnych porad poporodowych. Korzystając z tej aplikacji dowiesz się więcej o swoim dziecku — takich szczegółach jak: czy je wystarczająco dużo, jak pocieszyć płaczące dziecko, jak poradzić sobie z bólem ząbkowania? Aplikacja jest darmowa, co jest chyba jej największą funkcją.

  • 3. Ciąża Plus

   ciąża plus aplikacja Windows 8

   Ciąża Plus jest kolejną aplikacją ciążową, którą naprawdę musisz pobrać i zainstalować w swoich aplikacjach Windows 10, 8, zwłaszcza że zawiera ona codzienne informacje, a nie co tydzień. Aplikacja zawiera również ponad 1000 imion dla dzieci, więc może również pomóc Ci znaleźć imię dziecka, którego szukasz. W aplikacji znajduje się wiele niesamowitych funkcji, takich jak piękne kolorowe obrazy ultrasonograficzne 2D, dieta, ćwiczenia i porady medyczne, a nawet funkcje umożliwiające śledzenie zdrowia i masy ciała.

   Istnieją nawet porady, jak przygotować się do porodu, a także lista zakupów dla dzieci i dzienniki wizyt u lekarza. Niektóre niesamowite funkcje, które ma tylko ta aplikacja, to licznik kopnięć i licznik skurczów, i jestem pewien, że jeśli jesteś rodzicem czekającym na dziecko, będziesz zainteresowany takimi funkcjami.

   • ZWIĄZANE: Jak mieć dziewczynki w DLC The Sims 4: Rodzicielstwo

   4. Ciąża Pal

   Ciąża Pal to kolejna przydatna aplikacja, która pomaga śledzić, co dzieje się z dzieckiem w miarę rozwoju ciąży. Istnieje również odliczanie do terminu porodu, a także szczegółowe informacje na temat rozwoju dziecka.

   Aplikacja zawiera również dziennik karmienia, który pomaga często śledzić, ile dziecko przyjmuje. Możesz filtrować dane według metody i daty karmienia. Jeśli nie masz pewności, jakie imię wybrać dla swojego dziecka, możesz wybrać spośród ponad 5000 imion dla chłopców i dziewcząt.

   Czy przegapiliśmy jakąś aplikację? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji