Najlepsze 10 aplikacji Windows 8 w tym tygodniu

Wracamy do naszego cotygodniowego podsumowania z najlepszymi nowymi aplikacjami dla systemu Windows 8 i tym razem mamy 8 aplikacji, które należy pobrać i zainstalować od razu w systemie Windows 8
najlepsze aplikacje na Windows 8Minęło trochę czasu, odkąd zaprezentowaliśmy top z najlepsze aplikacje na Windows 8 które zostały niedawno wydane w Sklepie Windows, ale teraz uważam, że jest to właściwy moment, aby wznowić robienie tego, ponieważ Windows 8.1 jest bardzo pożądanym uaktualnieniem dla użytkowników Windows 8 z dowolnego miejsca. Aby ułatwić czytelnikom, opisy będą krótkie, ładne i łatwe.
Zanim przejdę do listy najlepszych aplikacji Windows 8 i RT z ostatniego tygodnia, proponuję spojrzeć na ponad 40 najlepszych aplikacji Windows 8.1, które zostały zaktualizowane do najnowszej wersji systemu operacyjnego Microsoft. Mam nadzieję, że udało Ci się uaktualnić do systemu Windows 8.1 bez żadnych problemów i bez konieczności odinstalowywania.

Na tydzień, który kończy się 10 listopada, wybraliśmy ponad 8 najlepszych nowych aplikacji Windows 8. Jak zawsze, jeśli znasz jakąś nową, wartą uwagi aplikację na Windows 8, daj nam znać w polu komentarzy na końcu artykułu.

Najlepsze siedem nowych aplikacji Windows 8 w tym tygodniu

Oprócz nowych aplikacji będziemy od czasu do czasu wspominać o ważnych aktualizacjach ważnych aplikacji, takich jak Facebook i inne. Bez zbędnych ceregieli, oto są.

Facebook (bezpłatny)

najlepsze aplikacje Windows 8 na Facebookunajlepsze aplikacje Windows 8 na FacebookuFacebook niedawno przeszedł szereg aktualizacji w formie systemu Windows 8.1, z których jedną z najważniejszych jest Centrum powiadomień. Poza tym naprawiono wiele irytujących błędów i usterek, więc jest to zdecydowanie jedna z najlepiej zaktualizowanych aplikacji dla użytkowników systemu Windows 8.

Hover (bezpłatny)

unoszą się najlepsze aplikacje Windows 8Tak, to dobry stary Unosić się gra, w którą graliśmy jako dzieci. Cóż, przynajmniej niektórzy z nas. Firma Microsoft ponownie wydała grę w formie bezpłatnej aplikacji, którą można pobrać ze Sklepu Windows. To jest gra dla nostalgicznych!

Star Wars: Tiny Death Star (bezpłatny)

star wars malutkie gwiazdy śmierci najlepsze aplikacje Windows 8Jedną z najlepszych nowych gier dla użytkowników systemu Windows 8 jest Star Wars: Tiny Death Star gra. Ta pikselowa gra w stylu retro, wydana przez Disneya i LucasArts, pozwoli ci doświadczyć kultowego filmu w małej grze, w której możesz także zagrać w zło, jeśli chcesz. Jeśli jesteś fanem Star Wars, musisz także zapoznać się z tą historią — Dowiedz się wszystkiego o Star Wars dzięki tej aplikacji dla systemu Windows 8.

Sporty zimowe (za darmo)

najlepsze aplikacje na Windows 8 sporty zimoweNiestety, Sporty zimowe nie jest grą, w której można grać w gry zimowe na tablecie z Windows 8, ale jest przeznaczona dla profesjonalnych instruktorów narciarstwa i instruktorów snowboardu. Korzystając z aplikacji otrzymasz raporty śniegowe, statystyki śledzenia aktywności, lekcje, tabele wyników, a także możliwość bycia społecznie połączonym.

Wyszukiwarka (bezpłatny)

wyszukiwarka najlepszych aplikacji Windows 8The Aplikacja Windows 8 Searchler to generator list odtwarzania teledysków, więc jest jak Pandora, ale z teledyskami. Możesz wyszukiwać wykonawców, a aplikacja pobierze playlisty z najlepszymi utworami. Ponadto w przypadku większej liczby teledysków poleci także podobnych wykonawców.

ECatalog Mary Kay (bezpłatny)

najlepsze aplikacje Windows 8 Mary KayDziewczyny na pewno będą zadowolone, wiedząc, że Mary Kay wydała Aplikacja eCatalog dla systemu Windows 8 użytkownicy. Przeglądaj produkty MaryKay, aby znaleźć produkty do makijażu i pielęgnacji skóry. Możesz także pobrać katalog, aby śledzić wszystkie trendy w urodzie, oferty specjalne i produkty w limitowanej edycji. Możesz także przyjrzeć się tej wirtualnej metamorfozie dla systemu Windows 8.

7-Eleven (bezpłatny)

najlepsze aplikacje Windows 8 7-jedenaścieKorzystając z niedawno uruchomionego Aplikacja 7-Eleven na Windows 8 użytkownikom, będziesz mógł zobaczyć lokalizacje sklepów 7-Eleven w pobliżu, a także oznaczyć gwiazdką swoje ulubione, filtrować lokalizacje według usług takich jak gorące jedzenie, gaz, propan. Jeśli jesteś klientem 7-Eleven, ta aplikacja jest bardzo przydatna do Twoich potrzeb zakupowych.

Call of Duty (bezpłatny)

Call of Duty najlepsze aplikacje na Windows 8To nie jest gra dla tych, którzy mieli nadzieję. Raczej, Call of Duty dla Windows 8 to aplikacja towarzysząca, ponieważ wydaje się, że trend aplikacji towarzyszących do popularnych gier rośnie. Aby korzystać z aplikacji, musisz wcześniej założyć bezpłatne konto Call of Duty.

ONZ Znajomi (bezpłatny)

gra karciana Windows 8 UnoRozmawialiśmy o Gra karciana UNO w systemie Windows 8 wydany przez Gameloft w zeszłym tygodniu, a teraz stworzył naszą listę najlepszych aplikacji na Windows 8 w ostatnim tygodniu. Jeśli pasjonujesz się grą karcianą UNO, jest to najlepsza aplikacja w sklepie Windows, z której można skorzystać. Sprawdź także grę karcianą Bridge.

Stack Rabbit (bezpłatny)

najlepsze aplikacje Windows 8 stos królika
Stack Rabbit, kolejna gra wydana przez Disneya, to gry na Windows 8, z których powinny cieszyć się dzieci i dorośli. Wcielasz się w Króla Bena, który przeskakuje, układa i dopasowuje warzywa na łamigłówkach. Przed tobą ponad 65 poziomów drapania głowy. Czy jesteś gotowy na wyzwanie?

Link do głównej publikacji