Najlepsza sieć VPN dla FIFA 2020, aby uniknąć ograniczania przepustowości ISP

FIFA to najpopularniejsza gra w piłkę nożną opracowana przez EA Games. Gra wykorzystuje realistyczny efekt, aby uzyskać doskonałą rozgrywkę. Gry EA wypuszczają nowe edycje każdego roku, a przy ponad 100 milionach sprzedanych egzemplarzy FIFA jest najlepiej sprzedającą się grą piłkarską na świecie. Istnieją jednak również problemy. A dzisiaj zajmiemy się połączeniami z VPN dla FIFA 2020.

Najpopularniejszą funkcją gry jest FIFA Ultimate Team, w której gracze rywalizują ze sobą o pozycje w rankingu i nagrody. Zespół FIFA Ultimate ma ponad 5 milionów graczy online i mogą wystąpić problemy z połączeniem się z serwerami i opóźnieniem serwerów podczas gry.

Jednak tutaj właśnie wchodzą w grę VPN; Sieci VPN pomagają graczom zwiększyć prędkość Internetu i ominąć serwery FIFA Origin, zmieniając adres IP systemu na żądany adres. I dlatego zalecamy używanie VPN z FIFA 2020.

Zagraj w FIFA 2020 za pomocą tych narzędzi VPN

1

CyberGhost (zalecane)

VPN dla FIFACyberGhost jest wyposażony w ponad 750 serwerów na całym świecie w ponad 70 krajach i oferuje skuteczną opcję VPN. VPN jest łatwy w użyciu, aby ominąć serwery Origin i jest idealny dla graczy FIFA 2020 na całym świecie.

Oprogramowanie wykorzystuje technologię szyfrowania bitów 256-AES bez limitu przepustowości i zerowej aktywności dzienników. Dzięki temu Twoje informacje są bezpieczne, ponieważ adres IP, który będzie wyświetlany w Internecie, to adres IP wygenerowany przez VPN. Jest to dobre w przypadku regionów dotkniętych zakazem ograniczania geograficznego.

CyberGhost daje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na swoją sieć VPN, co jest więcej niż wystarczającym czasem na przetestowanie sieci VPN i sprawdzenie, czy jest ona idealna dla twoich potrzeb.

Dlaczego warto wybrać CyberGhost?
cyberghost VPN dla logo Windows
Cyberghost dla Windows

  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • Ponad 3000 serwerów na całym świecie
  • Świetny plan cenowy
  • Doskonałe wsparcie

Pobierz teraz CyberGhost VPN
2)

NordVPN (zalecane)

VPN dla FIFATa sieć VPN jest jedną z najtańszych dostępnych sieci VPN i jest używana na całym świecie. NordVPN pozwala użytkownikom mieć 6 jednoczesnych połączeń i jest kompatybilny z wieloma platformami z różnymi urządzeniami.

NordVPN ma serwery w ponad 50 krajach, z których użytkownicy mogą wybierać podczas uzyskiwania dostępu do serwerów pochodzenia i ma silne 256-bitowe szyfrowanie AES klasy wojskowej. Twoje informacje są bezpieczne dzięki polityce braku dzienników i są ogólnie idealne dla graczy FIFA 2020.

Ponadto NordVPN jest dostępny do pobrania i ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która daje wystarczająco dużo czasu na przetestowanie oprogramowania VPN, aby upewnić się, czy jest ono odpowiednie dla Ciebie.

  • Pobierz NordVPN z oficjalnej strony internetowej

Korzystaj z PayPal bez obaw dzięki rozwiązaniom VPN z dedykowanymi adresami IP.

3)

Tarcza Hotspot (sugerowana)

VPN dla FIFAHotspot Shield jest jednym z popularnych dostawców usług VPN na świecie, z ponad 500 milionami pobrań na całym świecie. Hotspot Shield to jedna z najlepszych sieci VPN dla gry FIFA 2020.

Ponadto Hotspot Shield zwiększa bezpieczeństwo w sieci, chroniąc twoją tożsamość i szyfrując dane. Jednak wersja Pro zapewnia dodatkowy dostęp do korzystania z lokalizacji serwerów, szczególnie w Stanach Zjednoczonych; dlatego musisz nabyć wersję premium.

Ponadto wersję Hotspot Shield Pro można kupić w cenie premium 139,99 za 2-letnią cenę subskrypcji.

  • Pobierz Hotspot Shield Elite z oficjalnej strony internetowej

Brak trawy 3D na FIFA? Oto jak rozwiązać problem na PC

4

ExpressVPN

VPN dla FIFAExpressVPN to jedna z najlepszych dostępnych sieci VPN, która może pomóc graczom uzyskać jak najlepsze wrażenia z gry FIFA Ultimate Team i nowych wydań.

Aby uzyskać najlepsze wersje gry FIFA, musisz uzyskać dostęp do Origin z dużą liczbą serwerów. Korzystając z ExpressVPN do logowania się na serwerach Origin, najpierw wybierasz pożądaną lokalizację serwera, ponieważ ExpressVPN ma serwery w ponad 90 krajach. Daje to szereg opcji do wyboru podczas wyszukiwania najlepszej wersji gry.

ExpressVPN zapewnia również szybki i niezawodny serwer, co jest ważne dla najlepszych graczy FIFA z lokalizacji o słabym połączeniu internetowym, ponieważ pozwala to na lepsze wrażenia z gry. ExpressVPN ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która wystarcza na przetestowanie ich usługi.

Pobierz ExpressVPN

Graj w Final Fantasy XIV Online bez żadnych problemów z tymi rozwiązaniami VPN.

5

VPNArea

VPN dla FIFAJest to jedna z najlepszych dostępnych sieci VPN dla gry FIFA 20, ponieważ zapewnia łatwy dostęp do pomijania serwerów Origin. Ta sieć VPN oferuje wiele opcji dla serwerów z ponad 55 krajów i obsługuje serwery zoptymalizowane do pobierania torrentów z funkcjami sieci peer to peer, które są przydatne, jeśli chcesz pobierać ciężkie aktualizacje plików z EA Games.

VPNArea ma również silną politykę prywatności, w której informacje o użytkownikach są dobrze zabezpieczone przed wykryciem przez dostawców usług internetowych, rządy i administratorów sieci. Jest również dobry do omijania fajerwerków organizacyjnych, takich jak uniwersytety i instytucje edukacyjne, które zakazują dostępu do stron z grami.

VPNArea zapewnia 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, chociaż jest to niewiele w porównaniu z rywalami, opcje sprawiają, że warto mieć VPN.

Pobierz VPNArea

Mamy nadzieję, że ta lista ułatwi ci wybranie najlepszej sieci VPN do gry w FIFA 2020. Zachęcamy do podzielenia się z nami swoimi doświadczeniami z korzystania z dowolnego z wymienionych powyżej dostawców usług VPN, komentując poniżej.

Link do głównej publikacji