Jak naprawić błąd PureVPN 800

PureVPN jest znany z zaawansowanych funkcji, które zapewniają prewencyjne i pełne bezpieczeństwo poprzez tworzenie zaszyfrowanych tuneli, ograniczanie złośliwego oprogramowania i wirusów, blokowanie irytujących reklam oraz filtrowanie niechcianej zawartości.

Oprócz siły ochrony prywatności i bezpieczeństwa przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami online, PureVPN jest również ceniony za solidną sieć serwerów VPN w różnych lokalizacjach oraz wysokie wyniki w testach prędkości.

Jeśli próbujesz połączyć się z tą siecią VPN, ale nie możesz, ale zamiast tego pojawia się błąd 800, który mówi: „Nie można nawiązać połączenia VPN”, zrelaksuj się, to jest częsty problem, który występuje w sieciach VPN.

Podczas gdy większość problemów z VPN obejmuje zwykłe procedury rozwiązywania problemów, niektóre kody błędów mają rozwiązania specyficzne dla błędów, w tym PBłąd ureVPN 800.

Błąd 800 pojawia się, gdy próbujesz znaleźć i ustanowić nowe połączenie z serwerem PureVPN (lub dowolnym innym serwerem VPN w tym zakresie), co oznacza po prostu, że wiadomości wysyłane przez twoją sieć VPN nie docierają do serwera.

Zainstaluj teraz Cyberghost(77% szybkiej sprzedaży) i zabezpiecz swoje połączenie. Dzięki ponad 600 serwerom na całym świecie i wspaniałej obsłudze klienta, nie będziesz mieć problemów podczas korzystania z niego. Będzie chronić komputer przed atakami podczas przeglądania, maskować adres IP i blokować wszelki niechciany dostęp.

Istnieje kilka przyczyn takich awarii komunikacji, takich jak utrata połączenia z siecią lokalną, niepoprawna nazwa określona przez użytkownika lub nieprawidłowy adres serwera VPN lub zapora sieciowa blokuje ruch z klienta VPN.

W tym artykule omówiono prostą poprawkę, której można użyć do rozwiązania błędu PureVPN 800 na komputerze.

POPRAWKA: Błąd PureVPN 800

  1. Rozwiąż problemy z połączeniem sieciowym, nazwą i adresem serwera oraz zaporą ogniową
  2. Skonfiguruj zaporę i właściwości VPN

Rozwiązanie 1: Rozwiąż problemy z połączeniem sieciowym, nazwą i adresem serwera oraz połączeniem zapory ogniowej

Upewnij się, że połączenie sieciowe działa i działa, ale możesz spróbować pingować serwer i / lub ponowić próbę połączenia po około dwóch minutach, gdy sieć jest nieregularna lub przestoje występują sporadycznie. Możesz także spróbować połączyć się z innego urządzenia, aby sprawdzić, czy jest to problem z siecią lub urządzeniem.

Sprawdź, czy nazwa, którą wpisujesz na stronie, jest zgodna z ustawieniami administratora PureVPN, ponieważ możliwe, że pomyliłeś nazwę lub adres. Czasami serwery VPN zmieniają adresy IP, jak w sieciach DHCP, więc upewnij się, że są poprawne.

Upewnij się, że zapora sieciowa nie wyzwala błędu PureVPN 800, blokując połączenie VPN. W takim przypadku możesz go tymczasowo wyłączyć i spróbować ponownie nawiązać połączenie.

Ponadto może być konieczna aktualizacja oprogramowania układowego routera, jeśli router lokalny nie był wcześniej używany, aby można było zsynchronizować go z siecią VPN. W przeciwnym razie, jeśli wcześniej działały dobrze, błąd nie pochodzi z połączenia routera / klienta VPN.

  • Przeczytaj także: Najlepsze oprogramowanie VPN dla Hulu [Lista 2018]

Rozwiązanie 2: Skonfiguruj zaporę i właściwości VPN

Jak wspomniano wcześniej, przed ponownym połączeniem należy sprawdzić, czy wpisano poprawny adres serwera VPN, nazwę użytkownika i hasło.

  • Jeśli chodzi o router i zaporę, zmień ich ustawienia, aby zezwolić na PPTP (Point to Point Tunneling Protocol) i / lub VPN tranzyt przez port TCP 1723 i protokół GRE 47. Muszą one być włączone dla połączenia PPTP VPN, aby przeciwdziałać błąd 800.
  • Jeśli używasz systemu operacyjnego Windows, przejdź do PureVPN Nieruchomości ustawienia i kliknij Bezpieczeństwo kartę, a następnie zmień Typ VPN na PPTP.

Jeśli którekolwiek z tych rozwiązań działało dla Ciebie, chcielibyśmy poznać Twoją opinię. Podziel się z nami w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji