6 najlepszych VPN dla Vivaldi dla dodatkowej prywatności i bezpieczeństwa przeglądania

Vivaldi to przeglądarka internetowa, która została wydana w 2016 roku. Przeglądarka została opracowana przez technologie Vivaldi, które zostały założone przez współzałożyciela Opera Software, Jona Stephensona von Tetzchnera i Tatsuki Tomita.

Jednak korzystanie z VPN stało się wyraźne na przestrzeni lat, gdy internauci są świadomi swojej prywatności i wiele rządów próbuje przełamać usługi internetowe. Wielu dostawców VPN oferuje bezpieczne szyfrowanie i ochronę przed wyciekiem DNS.

Większość dostawców VPN zapewnia rozszerzenia przeglądarki VPN, które są zwykle lekkie i proste w użyciu w porównaniu do pełnych usług VPN. Tymczasem zespół Windows Report Team opracował listę najlepszych VPN dla Vivaldi.

Oto najlepsze VPN dla Vivaldi

1

CyberGhost (zalecane)

VPN dla vivaldi

CyberGhost VPN to freemium VPN, który został uznany za najlepszy VPN dla Vivaldi. Ten dostawca usług VPN chroni połączenie internetowe przed nielegalnymi włamaniami, odblokowuje ograniczone treści / strony internetowe, a także umożliwia anonimowe surfowanie po Vivaldi.

Oto, czego można oczekiwać od CyberGhost:

 • Zabezpieczone przez 256-bitowe szyfrowanie
 • Automatyczny przełącznik zabijania
 • Protokoły OpenVPN, L2TP-IPsec i PPTP
 • Jednoczesne połączenia na maksymalnie 5 urządzeniach
 • Surowe zasady braku dzienników

Ponadto CyberGhost VPN zapewnia predefiniowany i dedykowany profil dla wszelkich potrzeb VPN online, które możesz mieć szczególnie w przeglądarkach internetowych takich jak Vivaldi. Ponadto użytkownicy mają dostęp do ponad 1250 serwerów na całym świecie.

 • Pobierz teraz CyberGhost VPN (specjalne 77% zniżki)

Aby uzyskać więcej informacji na temat pobierania i instalowania CyberGhost, zapoznaj się z tym przewodnikiem.

2)

Tarcza Hotspot (sugerowana)

VPN dla vivaldi

Hotspot Shield działa w branży VPN od dłuższego czasu. Rozszerzenie przeglądarki można łatwo pobrać i zainstalować na Vivaldi. Ta najlepsza sieć VPN dla Vivaldi chroni Twoją lokalizację, a dzięki prostemu interfejsowi jest atrakcyjną opcją dla użytkowników.

Tymczasem Hotspot Shield nie wymaga od użytkowników wprowadzania swojego adresu e-mail ani danych osobowych, co jest idealne dla osób świadomych bezpieczeństwa.

Ponadto osłona Hotspot łączy się z najszybszym serwerem dla Twojej lokalizacji, a użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do Francji, Niemiec, Indii i innych serwerów. Główną wadą bezpłatnego pakietu jest to, że nie można połączyć się z serwerami w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

 • Wreszcie, bezpłatna wersja pozwala na 750 MB danych dziennie, ale niektóre strony ładowały się powoli. Wersja płatna nie zawiera żadnych reklam, więcej funkcji i ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. Cena płatnej wersji miesięcznie zaczyna się od 4,50 USD i jest rozliczana co roku.

  • Pobierz teraz Tarcza Hotspot  i zabezpiecz swoje połączenie

  3)

  ExpressVPN

  VPN dla vivaldi

  ExpressVPN jest znany jako wysokiej jakości VPN dla Vivaldi. VPN ma fajne opcje, takie jak narzędzie interferencji wycieków DNS, które zajmuje się wyciekami IPv6, a rozszerzenie jest łatwe do zainstalowania na Vivaldi.

  Tymczasem rozszerzenie ExpressVPN ukryje Twoją prawdziwą lokalizację przed stronami internetowymi korzystającymi z geolokalizacji HTML5, monitorów rządowych i dostawcy usług sieciowych.

  Dzięki ponad 1300 serwerom w dziewięćdziesięciu krajach ExpressVPN utrzymuje ścisłą aktywność użytkownika bez pracy. Ich serwery są bezpieczne przy użyciu 256-bitowej technologii kodowania. Ponadto Express VPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu kosztów, która pozwala na uruchomienie tych opcji.

  Pobierz ExpressVPN

  • 4

   ZenMate

   VPN dla vivaldi

   ZenMate jest popularnym dostawcą usług VPN z Niemiec z ponad 34 milionami użytkowników. Oprogramowanie oferuje rozszerzenia przeglądarki dla Vivaldi z wieloma unikalnymi, bez limitów transferu danych, a ty masz dostęp do serwerów z czterech krajów: Niemiec, Rumunii, USA, Hongkongu.

   Ponadto rozszerzenie przeglądarki jest proste i łatwe do pobrania z prostym menu pokazującym listę dostępnych serwerów, które można połączyć jednym kliknięciem. Ikona paska adresu wskazuje aktywne połączenia.

   Ta VPN dla Vivaldi zapewnia dobrą prędkość Internetu na swoim serwerze, niemiecki serwer zapewnia do 20 Mb / s, podczas gdy amerykański serwer 10-12 Mb / s, a Hongkong — 3-5 Mb / s.

   W pełni płatna sieć VPN oferuje dodatkowe opcje i większą wydajność dzięki ponad trzydziestu pięciu lokalizacjom serwerów. ZenMate umożliwia kompatybilność z różnymi programami na twoim laptopie.

   Pełna wersja ZenMate kosztuje 5 USD miesięcznie i jest wypłacana rocznie.

   Pobierz ZenMate

   • 5

    Windscribe

    VPN dla vivaldiWindscribe jest jednym z niewielu niesamowitych darmowych rozszerzeń VPN, większość darmowych rozszerzeń VPN powoduje wiele problemów z wyciekami prywatności, mnóstwem reklam i irytujących spamerów, ale Windscribe oferuje doskonałe funkcje za darmo.

    Jedną z głównych cech jest limit danych przydzielany przez dostawcę VPN. Po zainstalowaniu rozszerzenia VPN bez rejestracji przydzielane są 2 GB danych przez miesiąc bezpłatnie. Jeśli zdecydujesz się zarejestrować za pomocą e-maila, otrzymasz dodatkowe 8 GB, co daje 10 GB miesięcznie, co znacznie wyprzedza innych rywali.

    Oprogramowanie wybiera najszybszy serwer dla Ciebie i okresowo zmienia serwer, aby pokonać programy blokujące lokalizację. Serwery lokalizacji dostępne w Windscribe, Holandii, Hongkongu, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Stanach Zjednoczonych, Zachodnich Stanach Zjednoczonych, Kanadzie Wschodnich, Kanadzie Zachodniej, Francji, Niemczech i Luksemburgu.

    Windscribe oferuje profesjonalną aktualizację planu, która zapewnia rozszerzone funkcje, takie jak nieograniczona przepustowość i 50 dodatkowych lokalizacji serwera. Ten pro plan zaczyna się od 4 USD miesięcznie, które są rozliczane co roku.

    Pobierz Windscribe

    • 6

     TunnelBear

     VPN dla vivaldi

     TunnelBear to dostawca usług VPN, który koncentruje się na wydajności i prostocie. Jako VPN dla Vivaldi, TunnelBear jest łatwy w instalacji; po czym rejestrujesz swój e-mail i łączysz się. TunnelBear oferuje ponad 1000 serwerów w 20 krajach, zarówno w wersji darmowej, jak i płatnej.

     Kanadyjski dostawca VPN zapewnia transfer danych maksymalnie 500 MB w ramach bezpłatnego abonamentu. Można to zwiększyć do 1 GB, tweetując o ich usługach. Szybkość serwera sprawia, że ​​TunnelBear robi wrażenie, gdy rozszerzenie rejestruje jedną z najszybszych prędkości serwera dla rozszerzenia VPN.

     Uaktualnienie do wersji płatnej zapewnia nieograniczoną przepustowość danych i dodatkowe funkcje za miesięczną opłatę w wysokości 5 USD, która jest rozliczana co roku.

     Pobierz TunnelBear

     Czy używałeś jednego z najlepszych VPN dla Vivaldi, o którym wspominaliśmy powyżej? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami, komentując poniżej.

Link do głównej publikacji