Najlepsi oszczędzający czas tłumacze plików PDF z angielskiego na hindi

Bardzo frustrujące byłoby rozpoczęcie tłumaczenia długiego tekstu z pliku PDF napisanego w języku angielskim w stylu zdanie po zdaniu. Może to spowodować popełnienie wielu błędów i ogólnie rzecz biorąc, nie jest to skuteczny sposób rozwiązania tej kwestii.

Znacznie łatwiej byłoby wczytać plik wymagający tłumaczenia na specjalistyczne oprogramowanie, które automatycznie przetłumaczy go na wymagany język, bez utraty danych lub modyfikacji układu.

W tym artykule zbadamy najlepsze opcje oprogramowania, które pozwalają po prostu przesłać plik PDF z tekstem w języku angielskim w środku i pobrać gotowy plik PDF z każdą częścią tekstu przetłumaczoną na język hindi. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, który z nich jest najlepszy do tego zadania.

Przetłumacz z angielskiego na hindi z tymi 3 tłumaczami plików PDF

1

DocTranslator

DocTranslator Najlepszy tłumacz plików PDF z angielskiego na hindi

DocTranslator to niezwykle przydatna aplikacja internetowa, która pozwala przetłumaczyć cały tekst Eligh z pliku PDF na język hindi.

To narzędzie działa natychmiast, a podczas tłumaczenia nie zmienia żadnego aspektu formatu ani układu dokumentu.

DocTranslator obsługuje szeroki zakres języków (w sumie 104) i nie musisz się rejestrować ani pobierać żadnych plików, aby z niego korzystać.

Wypróbuj DocTranslator

2)

Multilizer PDF Translator

Multilizer PDF Translator Najlepszy tłumacz plików PDF z angielskiego na hindi

Multilizer PDF Translator to kolejne świetne narzędzie, które pozwala łatwo przetłumaczyć swój angielski Eglish PDF na język hindi.

Jeśli chcesz go użyć, wystarczy pobrać instalator i uruchomić go na komputerze, tak jak każdą inną aplikację. Pozostało Ci tylko przesłać swój angielski plik PDF, wybrać dowolne ustawienia wyjściowe i kliknąć „Tłumacz”.

Proces tłumaczenia jest bardzo szybki, ponieważ w moim przypadku 30-stronicowy dokument w języku angielskim został przetłumaczony na język hindi w mniej niż 40 sekund.

Pobierz Multilizer PDF Translator

3)

Dokumenty Google

Dokumenty Google Najlepszy tłumacz plików PDF z angielskiego na hindi

Dokumenty Google to kolejne bezpłatne oprogramowanie do tłumaczenia plików PDF na język hindi. Program jest wspierany przez całą bazę danych Google, co czyni go również bardzo szybkim i niezawodnym tłumaczem.

To oprogramowanie pozwala zachować układ pliku PDF dokładnie taki sam jak przed tłumaczeniem, a także nie usuwa żadnych zdjęć z pliku.

Jeśli nie masz konta Dokumentów Google, możesz odwiedzić tę stronę, aby się zarejestrować. To zajmuje tylko parę minut.

Po rejestracji możesz łatwo otworzyć Dysk Google, przesłać plik PDF, który chcesz przetłumaczyć na hindi, a następnie dostosować opcje wynikowego pliku PDF. Proces tłumaczenia zwykle działa natychmiast, ale zajmuje dużo czasu, jeśli plik PDF jest bardzo duży.

Wniosek

W tym artykule zbadaliśmy jedne z najlepszych programów dostępnych na rynku w 2019 roku, które pozwalają łatwo przetłumaczyć całe pliki PDF na język hindi.

Naszym najlepszym wyborem jest DocTranslator. To oprogramowanie oferuje dostęp do szerokiej gamy opcji dostosowywania pliku wyjściowego, a jakość tłumaczenia jest bardzo dobra. Na drugim miejscu Multilizer PDF Translator jest prawie tak samo wydajny, jak nasz najlepszy wybór, ale ma mniej opcji dostosowywania.

Jeśli nie chcesz pobierać żadnego oprogramowania i martwisz się instalowaniem aplikacji innych firm na komputerze, zawsze możesz użyć zaufanych Dokumentów Google do przetłumaczenia swoich plików.

Daj nam znać, jeśli ten artykuł Ci pomógł, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji