MSN E-Fix kolejne narzędzie do naprawy błędów MSN

MSN Messenger wydaje się być bardzo popularny we Włoszech, ponieważ jest to już drugie narzędzie, pierwsze było MSN Repair, które sprawdzam, które naprawia błędy MSN Messenger opracowane we Włoszech. Co prowadzi do wniosku, że MSN Messenger może być popularny we Włoszech lub że włoska wersja MSN może być błędna lub że włoscy użytkownicy powodują te błędy, hehe. Cokolwiek to jest, MSN E-Fix naprawia kilka komunikatów o błędach, które użytkownicy MSN mogą napotkać podczas korzystania z komunikatora internetowego.

MSN E-Fix może być uruchamiany z dowolnego miejsca i faktycznie jest dostępny w czterech różnych wersjach językowych, co z pewnością stanowi ulepszenie w stosunku do innego programu, który sprawdziłem kilka dni temu, który był dostępny tylko w języku włoskim. Nie było to jednak trudne w użyciu, ale nadal wolę program w języku, który rozumiem, aby uniknąć błędów. Obsługiwane języki to angielski, włoski, francuski i hiszpański, a holenderski ma zostać uwzględniony w jednym z przyszłych wydań.

Po uruchomieniu program wyświetla listę kodów błędów po lewej stronie, które można sprawdzić, oraz przycisk Go, który należy nacisnąć po sprawdzeniu wszystkich błędów, które należy naprawić. Autor przesłał mi wiadomość, w której porównuje swoje oprogramowanie z usługą MSN Repair. Nie mam możliwości sprawdzenia tych roszczeń, ponieważ, jak zapewne wiesz, nie korzystam z Komunikatora, co jest jednym z powodów, dla których nie opublikuję ich tutaj.

msn fix

Każdy, kto ma MSN Messenger i niektóre błędy, które by je wypróbowały, może jednak poinformować mnie o wynikach.

Aktualizacja: Firma Microsoft niedawno ogłosiła, że ​​wycofa swój program Messenger i zintegruje istniejącą funkcjonalność programu z oprogramowaniem Skype Voice. Możesz przeczytać o planie migracji Messengera na Skype tutaj.

Link do głównej publikacji