Microsoft wyjaśnia programistom, jak zarządzać aplikacjami Windows 8 i Windows 8.1

Jeśli utworzyłeś aplikacje dla Windows 8 i Windows 8.1, następnym krokiem byłoby wiedzieć, jak nimi zarządzać. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami udostępnionymi przez Microsoft dla programistów Windows
zarządzaj tworzyć aplikacje Windows 8.1
Programiści systemu Windows 8 są niezbędni do rozwoju sklepu Windows Store, który naprawdę potrzebuje bardziej niesamowitych aplikacji dla systemu Windows 8 i Windows 8.1. Dlatego Microsoft zadbał o to, by udostępnić programistom wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia imponujących i użytecznych aplikacji dla systemu Windows 8. Tutaj, w Wind8apps, znajdujemy jedne z najlepszych i dokładnie oceniamy je dla naszej społeczności czytelników.

W ostatnim poście na swoim blogu Windows App Builder Microsoft podzielił się kilkoma radami na temat efektywnego zarządzania aplikacjami Windows 8 i Windows 8.1. Zespół ds. Aplikacji Windows zaczyna od dobrego pytania, które programiści zadawali już od dłuższego czasu: „Po zaktualizowaniu mojej aplikacji dla Windows 8.1, co dzieje się z klientami z Windows 8?”. A oto porady Microsoftu na temat ponownego kierowania aplikacji na Windows 8.1:

  • Skopiuj / rozwidlaj swoje rozwiązanie, abyś miał osobne rozwiązania dla Windows 8 i Windows 8.1.

  • Przekieruj ponownie każdy ze swoich projektów do rozwiązania Windows 8.1.

  • Napraw błędy, które pojawiają się z powodu ścieżek plików i zestawów SDK rozszerzeń.

  • Zaktualizuj kod, aby korzystać z nowych interfejsów API i funkcji systemu Windows 8.1.

  • Opcjonalnie dokonaj potrzebnych zmian / poprawek w rozwiązaniu przeznaczonym dla systemu Windows 8.

Kliknij powyższy link, aby zobaczyć film, który dokładnie go wyjaśnia, a także kolejne kroki, które musisz wykonać, aby ponownie skierować aplikację na Windows 8.1. Jeśli utworzyłeś aplikację dla systemu Windows 8 i uważasz, że zasługuje ona na sprawdzenie, wyślij do nas wiadomość e-mail — rtyrsina @ gmail.com, a my zajmiemy się nią. Powodzenia w tworzeniu wspaniałych aplikacji dla Windows Store!

Link do głównej publikacji