Microsoft ostrzega przed awariami przeglądarki Edge dla użytkowników AMD

Chociaż Microsoft Edge / Project Spartan oferuje kilka fajnych funkcji, wciąż jest bardzo podatny na awarie, co może powodować pewne problemy dla użytkowników, którzy chcą go przetestować. Od momentu wprowadzenia ludzie oczekują ulepszeń w „następnej wersji”, ale wygląda na to, że Microsoft nadal nie zdołał rozwiązać problemu.
projekt spartan wind8apps
Microsoft wydał wczoraj najnowszą wersję dla Windows 10 Technical Preview. I wszyscy szukali ulepszeń nowej przeglądarki Microsoft, Project Spartan. Microsoft rzeczywiście wprowadził pewne ulepszenia dla innych funkcji w kompilacji 10122, ale zamiast tego Project Spartan otrzymał „ostrzeżenie o awarii”. Microsoft powiedział, że użytkownicy kart graficznych AMD powinni spodziewać się „częstych awarii” podczas korzystania z Project Spartan.

Dyrektor generalny Insider Program, Gabe Aul, również zwrócił uwagę na ten problem, gdy wprowadził ulepszenia najnowszej wersji w swoim blogu. Powiedział: „jeśli używasz procesora graficznego AMD, prawdopodobnie napotkasz częste awarie w Microsoft Edge (nadal w tym kompilacji pod nazwą„ Project Spartan ”).” Ale stwierdził również, że powinniśmy spodziewać się rozwiązania ten problem już wkrótce: „AMD ściśle współpracuje z nami, aby zweryfikować ten problem, i jest bardzo proaktywny i skoncentrowany na kliencie, dzięki czemu niejawni użytkownicy mogą korzystać z tej nowej wersji podglądu. Oczekujemy, że dzięki ich pomocy szybko to rozwiążemy. ”

Ponieważ jednak najnowsza wersja 10122 jest obecnie dostępna tylko dla użytkowników Fast ringu, tylko oni zmierzą się z tym problemem awarii Project Spartan. Tak więc, jeśli jesteś na zwolnionym tempie, nie musisz się tym martwić, ponieważ otrzymasz bardziej stabilną wersję systemu wraz z ulepszonym projektem Spartan, gdy przyjdzie czas. Z drugiej strony, jeśli chcesz przełączyć się z szybkiego dzwonienia na wolny dzwonek, wybierz Ustawienia> Aktualizuj zabezpieczenia> Windows Update> Zaawansowane i zmień na Powolny pierścień.

W miarę zbliżania się lata faza testowania systemu Windows 10 dobiega końca. I chociaż Microsoft wiele ujawnił dzięki Programowi niejawnemu, powinniśmy spodziewać się kolejnych niespodzianek w publicznej wersji. Spodziewamy się, że to lato będzie jednym z najbardziej ekscytujących w historii dla użytkowników systemu Windows.

Link do głównej publikacji