Linksys Max-Stream AC600 to świetny adapter USB MU-MIMO dla komputerów z systemem Windows

MU-MIMO to nowy standard Wi-Fi, który już rewolucjonizuje sieci bezprzewodowe. Dzięki tej nowej technologii routery mogą teraz przesyłać dane do wielu urządzeń jednocześnie. Innymi słowy, MU-MIMO sprawia, że ​​sieci Wi-Fi są bardziej wydajne.

Tradycyjne routery przesyłają informacje w bardzo gorączkowy sposób, podobnie jak zraszacze. Wysyłają i odbierają dane tylko w jednym kierunku, co oznacza, że ​​mogą komunikować się z jednym urządzeniem na raz.

Routery bardzo szybko przełączają się między urządzeniami, co pozwala użytkownikom łączyć wiele urządzeń jednocześnie. Jednak ograniczenia tej technologii można zobaczyć, gdy przepustowość Wi-Fi jest zbyt niska. Wszyscy wiemy, co się dzieje, prędkość Internetu spada lub całkowicie tracimy sygnał Wi-Fi.

Technologia MU-MIMO zapewnia bardziej stabilne połączenie Wi-Fi dla wszystkich urządzeń, ponieważ każde urządzenie ma własny strumień danych Wi-Fi. Zraszacz działa teraz jako wiązka laserowa.

Jeśli chcesz przetestować technologię MU-MIMO, możesz kupić adapter USB MU-MIMO i natychmiast zaktualizować komputer lub laptop z systemem Windows do najnowszego standardu Wi-Fi.

Linksys Max-Stream AC600 MU-MIMO USB Adapter

Linksys Max-Stream MU-MIMO Adapter USB

Linksys Max-Stream to dwuzakresowy adapter USB MU-MIMO, który pomaga utrzymać wiele urządzeń Wi-Fi online w tym samym czasie i tej samej prędkości. Ten adapter obsługuje prędkości do 150 Mb / s.

Linksys Max-Stream ma ładny design i korzysta z technologii Beamforming, aby zapewnić szybkie i niezawodne połączenia. Jest kompatybilny ze wszystkimi routerami Wi-Fi. Możesz go łatwo zainstalować, wystarczy podłączyć go do portu USB komputera, a komputer automatycznie pobierze sterownik z serwera Microsoft Windows.

Adapter można zabrać ze sobą wszędzie, dzięki niewielkim rozmiarom, dzięki czemu laptop jest lekki i przenośny.

Możesz kupić adapter USB Linksys Max-Stream MU-MIMO za 39,95 USD od Amazon.

Link do głównej publikacji