Linki do uruchamiania Battle.net psują przeglądarkę: co robić

Klient Battle.net jest niezbędny do uruchamiania i zarządzania dowolną grą stworzoną przez Blizzard. Występują jednak sporadyczne problemy z klientem, co zdecydowanie psuje wrażenia niektórym graczom.

Jednym z najbardziej irytujących problemów z klientem Battle.net, który jest obecny od kilku lat, jest błąd związany z otwieraniem linków z programu uruchamiającego. Według wielu raportów, gdy tylko niektóre osoby spróbują otworzyć link, jego przeglądarka (głównie Chrome i Firefox) nie ładuje go i natychmiast ulega awarii.

„Po kliknięciu dowolnego linku uruchamiającego Battle.net, takiego jak Wiadomości dla D3 Patch 2.2, uruchomi on Chrome, a następnie utknie podczas próby załadowania strony. Tak bardzo psuje mi Chrome, że nie mogę nawet otwierać innych stron, takich jak YouTube czy cokolwiek w nowych kartach. Muszę całkowicie zamknąć Chrome, aby móc ponownie korzystać z Chrome ”, powiedział jeden z użytkowników forum Battle.net.

Niestety pewne rozwiązanie nie zostało jeszcze potwierdzone, ponieważ gracze zajmują się tym problemem do dziś. Jednak ludzie z Blizzarda sugerują jedno rozwiązanie, które może być pomocne.

Mianowicie zaleca się, aby przeglądarka internetowa była już otwarta, zanim spróbujesz uzyskać dostęp do linku z programu uruchamiającego. Podobno przeglądarka nie zawiesza się w tym przypadku i wszystko powinno działać normalnie.

„Jest to znany problem niektórych przeglądarek i ich interakcji z linkami przekazywanymi z aplikacji komputerowej (zwykle dzieje się tak w przypadku Chrome, a nie innych, ale w niektórych rzadkich przypadkach może się zdarzyć). Czasami bez otwartego okna przeglądarki linki z aplikacji komputerowej powodują problemy, takie jak ten, który widziałeś. Jak odkryłeś, możesz mieć otwarte okno przeglądarki przed kliknięciem linków w celu obejścia problemu. Dzięki!»

Ponieważ nie byliśmy w stanie przetestować tego rozwiązania, nie możemy potwierdzić, czy jest ono naprawdę pomocne, czy nie. Ale jeśli masz tego rodzaju problem, zdecydowanie powinieneś spróbować tego obejścia.

Ustaw UR Browser jako domyślną przeglądarkę, aby uniknąć problemów z linkami zewnętrznymi

W przeciwieństwie do Chrome, UR Browser jest raczej stabilną i dobrze zoptymalizowaną przeglądarką. Unikniesz tych wszystkich dziwnych problemów spowodowanych otwieraniem linków z różnych źródeł, po prostu przechodząc do przeglądarki UR.

obraz promocyjny przeglądarki

Głównym celem tej przeglądarki jest prywatność i bezpieczeństwo, ale niezawodność i ogólna szybkość nie są poświęcane. Ma wbudowany skaner antywirusowy i wirtualną sieć prywatną.

Mówimy o wysoce konfigurowalnej przeglądarce zbudowanej na podstawie projektu Chromium. Przeglądarka UR to, po prostu, Chrome na sterydach, z wszechstronnością, która zaspokoi potrzeby każdego użytkownika.

Więc na co czekasz? Spróbuj już dziś i przeżyj szybkie i niezawodne przeglądanie.
Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

  • Szybkie ładowanie strony
  • Prywatność na poziomie VPN
  • Rozszerzona ochrona
  • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR

Jeśli to rzeczywiście pomoże, daj nam znać w komentarzach. Jeśli nie, i znasz jakieś inne rozwiązanie, przypadkiem ponownie przejdź do sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji