Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: mFTP, pełny klient FTP

Jeśli jesteś właścicielem witryny internetowej, a także tabletu z systemem Windows 8, możesz chcieć zainstalować niezawodną aplikację kliencką FTP. W Sklepie Windows nie ma zbyt wielu takich aplikacji, ale mFTP jest jedną z nich, więc przeczytaj więcej, aby uzyskać więcej informacji.
aplikacja Windows 8 ftp
Przesyłanie lub pobieranie plików na serwer odbywa się za pomocą takich narzędzi, jak FileZilla, ale jeśli chodzi o urządzenia dotykowe, w sklepie Windows 8 nie ma oficjalnej aplikacji FileZilla. Sprawdziliśmy niezawodną aplikację kliencką FTP i znaleźliśmy mFTP, który wydaje się najlepszy w tej chwili. Opisana jako kompletna i pełna aplikacja klienta FTP dla Windows 8, mFTP przydaje się, gdy masz stronę internetową do zarządzania lub wymiany danych z pulpitu Windows 8 na tablet z Windows 8.

Czytaj także: Poprawka: problem z serwerem DNS związany z aktualizacją systemu Windows 8.1

mFTP oferuje pełny klient FTP ze wszystkimi znanymi funkcjami i umożliwia wymianę danych z komputera stacjonarnego i tabletu PC z serwerem FTP. Dlatego pobieranie i przesyłanie plików jest równie możliwe, jak tworzenie, zmiana nazwy i przenoszenie folderów. Możesz także zmodyfikować ich uprawnienia dostępu. Ze względu na nowoczesny design i intuicyjną obsługę korzystanie z mFTP jest łatwe i przyjemne.

Niezawodna aplikacja kliencka FTP dla systemu Windows 8

Tak więc, jeśli szukasz kompletnej aplikacji klienckiej FTP z intuicyjnym, nowoczesnym wyglądem, wybierz mFTP, który możesz pobrać, klikając link na końcu artykułu. Aplikacja posiada niezbędną funkcję pobierania i wysyłania plików, a także zarządzania prawami. Chociaż został stworzony z myślą o urządzeniach dotykowych z systemem Windows 8, możesz go również używać na komputerze stacjonarnym.

Najnowsza aktualizacja aplikacji poprawiła i oczyściła interfejs użytkownika, a także dodała nowe funkcje optyczne. Korzystając z aplikacji przez kilka godzin, mogę powiedzieć, że jest dość szybka, a prędkości pobierania / wysyłania są zgodne z posiadanym połączeniem internetowym. Śmiało, chwyć go, jeśli potrzebujesz takiej aplikacji.

Pobierz mFTP na Windows 8

Alternatywy dla klientów FTP dla użytkowników systemu Windows 10

mFTP może być świetnym klientem FTP, ale wielu użytkowników, którzy dokonali aktualizacji do Windows 10 z Windows 8, mogą mieć pewne problemy podczas korzystania z niego. W takim przypadku zalecamy WS_FTP, klient FTP, który działa idealnie w systemie Windows 10. FlashFXP to kolejny świetny klient FTP, który będzie działał na twoim komputerze bez żadnych problemów. Aby uzyskać więcej informacji i klientów FTP do użycia, sprawdź naszą dedykowaną listę.

CZYTAJ TAKŻE: Klient FTP systemu Windows 10 nie działa [FIX]

Link do głównej publikacji