4 najlepsze oprogramowanie ankietowe na PC

Przeprowadzanie formalnych ankiet w celu zrozumienia, jak potencjalni klienci postrzegają twoje produkty lub usługi, jest jedną z najbardziej podstawowych potrzeb firmy. Większość menedżerów biznesowych ma doświadczenie w przeprowadzaniu ankiety internetowej, ale jeszcze nie wykorzystali pełnego zakresu korzyści, które zapewnia oprogramowanie ankiet online.

Narzędzia te pozwalają monitorować zachowanie klientów i odpowiednio dostosowywać produkty i usługi. Na przykład możesz zmierzyć poziom zadowolenia użytkowników, odkryć wady swoich produktów lub usług, a także dowiedzieć się, czego oczekują użytkownicy i co do twoich produktów lub usług.

Gdy dowiesz się, co dokładnie użytkownicy lubią, a czego nie, możesz zwiększyć ich zaangażowanie w Twoją firmę. Za pomocą oprogramowania ankietowego nie tylko uzyskujesz informacje o tym, co lubią konsumenci, ale także ich poznajesz. Dowiesz się o ich wieku, płci, zainteresowaniach, zawodach i lokalizacji. Wszystkie te szczegóły są znaczące, ponieważ pozwolą ci dowiedzieć się więcej o swojej głównej grupie odbiorców.

Ankiety online są szybsze i tańsze, ponieważ informacje są gromadzone automatycznie i nie trzeba czekać na powrót papierowych kwestionariuszy. Ponadto możesz działać szybko, korzystając z zebranych danych, aby tworzyć wykresy do szczegółowej analizy.

Najlepsze oprogramowanie ankietowe dla komputerów z systemem Windows

CallidusCloud CX

CallidusCloud CX zapewnia najlepszy pakiet do wykorzystania informacji zwrotnej do jego maksymalnych zalet. Oprogramowanie pozwala użytkownikom tworzyć ankiety i wykorzystywać te informacje do centralizacji, analizowania i reagowania na opinie klientów.

Będziesz mógł uzyskać pozytywne, odpowiednie i stałe informacje zwrotne dzięki istniejącym przepływom pracy, aby zwiększyć sprzedaż i zmotywować agentów serwisowych. Otrzymasz także inny podział zachowań, który stworzy wspaniałe wrażenia wewnątrz i na zewnątrz Twojej firmy.

Możesz zaplanować demo na stronie internetowej CallidusCloud CX.

Platforma wglądu Qualtrics

Qualtrics zapowiada się, że stanie się jedną z najbardziej zaufanych platform badawczych dla przedsiębiorstw na całym świecie. Ponad 8500 marek i 99 ze 100 najlepszych szkół biznesu korzysta z niej przy podejmowaniu najbardziej krytycznych decyzji.

Za pomocą tego narzędzia będziesz w stanie śledzić zachowania konsumentów w różnych segmentach, porównywać swoją firmę z konkurencją, przeprowadzać zaawansowane badania naukowe, testować produkty i reklamować.

Qualtrics zapewnia niezawodne rozwiązania do testowania koncepcji, badania doświadczeń użytkowników i ustalania cen. Zapewni samoobsługowy dostęp każdemu z organizacji, nie tylko przeszkolonym ekspertom.

Za pomocą tego narzędzia możesz błyskawicznie tworzyć, testować i modyfikować ankiety bez konieczności kodowania, a to zapewni Ci intuicyjne i wydajne opcje logiki przepływu ankiet w celu dostosowania ankiety.

Możesz wykorzystać ponad 100 typów pytań, osadzone dane, zaawansowaną logikę rozgałęziania i wyświetlania, przydziały, wyzwalacze, kompatybilność z urządzeniami mobilnymi i offline, randomizację i każdą potrzebną zaawansowaną funkcję.

Aby poprosić o wersję demo, przejdź do oficjalnej strony Qualtrics.

QuestionPro

Za pomocą tego intuicyjnego programu internetowego możesz szybko tworzyć ankiety i ankiety. QuestionPro pozwala ci stworzyć własną ankietę, skopiować profesjonalnie napisany szablon, a nawet przesłać ankietę bezpośrednio z pliku Word. Oferuje ponad 30 typów pytań i wiele motywów kolorystycznych oraz sprawia, że ​​tworzenie ankiet jest niezwykle łatwe.

Za pomocą tego narzędzia będziesz w stanie dotrzeć do klientów, gdziekolwiek się znajdują. Możesz użyć systemu e-mail, osadzania na stronie internetowej, możesz także tworzyć ankiety wyskakujące i wychodzące oraz zamieszczać posty w mediach społecznościowych.

QuestionPro ułatwia analizę, oferując pełny zestaw funkcji raportowania, takich jak podsumowanie w czasie rzeczywistym, tabele przestawne, analiza trendów, narzędzia do segmentacji i analizy tekstu. Będziesz także mógł eksportować dane z ankiety do SPSS, Excel, CSV. Możesz wreszcie udostępnić swoje wyniki sformatowanym raportom Word i PowerPoint, a także wygenerować fantastyczne infografiki.

PytaniePro jest dostępne za miesięczną opłatą w wysokości 15,00 $ miesięcznie. Pakiety korporacyjne kosztują 75,00 USD.

CheckMarket

CheckMarket to przyjazne dla użytkownika narzędzie, które ułatwia tworzenie świetnych ankiet, które będą działać na urządzeniach mobilnych i wszędzie indziej. Będziesz mógł wysyłać swoje ankiety za pośrednictwem poczty elektronicznej, papieru, mediów społecznościowych i SMS-ów. Narzędzia pomogą Ci znaleźć wgląd w wyniki ankiety, a także możesz uzyskać przydatne dane, które musisz poprawić za pomocą raportów, analizy tekstu i pulpitów nawigacyjnych.

Za pomocą tego narzędzia możesz przenieść swoje ankiety na wyższy poziom dzięki funkcjom korporacyjnym, takim jak automatyczne powiadomienia przez e-mail, Twitter, Zendesk, Slack i inne. Dzięki temu narzędziu uzyskasz szeroki zakres profesjonalnych usług, od skryptów po niestandardowe analizy, aby jak najlepiej wykorzystać swoje ankiety.

Aby uzyskać więcej informacji na temat cen, przejdź do strony CheckMarket.

Ankiety online są doskonałym narzędziem dla osób i organizacji do prowadzenia własnych badań. Są szybkie i możesz uzyskać wyniki w mgnieniu oka. Sprawdź je wszystkie i wybierz narzędzie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Link do głównej publikacji