Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: Belote

Istnieje wiele interesujących gier karcianych z systemem Windows 8, a Belote jest jedną z nich. Niewiele osób słyszało o tej grze w karty, ale dla tych, którzy to robią, na pewno spodoba się jej na tablecie z Windows 8.
Windows 8 belote
Jako dziecko grałem w Belote z przyjaciółmi i nawet teraz nie odmówię dobrej starej gry Belote. Jest to gra karciana, w którą rzekomo grał po raz pierwszy Francuzi, ale jest szczególnie popularna w Rosji i Europie Wschodniej. Jeśli więc wiesz, jak grać w grę karcianą Belote, a także posiadasz tablet z systemem Windows 8, musisz pobrać Belote! aplikacja, o której tu mówimy.

Czytaj także: Zagraj w grę Bridge Cards w systemie Windows 8

Graj w Belote na tablecie z Windows 8

Dołącz do tego wspaniałego wydarzenia Belote: Gardon.org Belote Tour. Ćwicz tyle, ile chcesz w krótkiej grze. Rozpocznij przygodę z 5000 $. Twój cel? Wygraj dużo dolarów każdego dnia i idź coraz wyżej w rankingu najlepszych na świecie graczy belote. Wykorzystaj swoją szansę i rzuć wyzwanie najbardziej utalentowanym graczom. Czy będziesz jednym z najlepszych? Czy będziesz w stanie dostać się na szczyt?

Jedynym minusem tej ciekawej aplikacji Belote dla systemu Windows 8 jest fakt, że aby ją zdobyć, trzeba będzie zapłacić 2,49 USD, ale ponieważ jest to jedna taka gra karciana w sklepie Windows 8, być może warto tak ją wycenić. To, co nie jest tak świetne, to fakt, że nie ma dostępnej opcji próbnej, abyś mógł sprawdzić, czy ta gra jest dla Ciebie. Wewnątrz aplikacji będziesz mieć dostęp do światowego rankingu, wsparcie Full HD, a także istnieje możliwość treningu z krótką grą Belote. Jeśli lubisz gry karciane, możesz również sprawdzić niedawno uruchomioną grę karcianą UNO.

Pobierz grę w karty Belote na Windows 8

Link do głównej publikacji