Kod błędu Xbox One Bravo 381 Orange Wolf [ROZWIĄZANY]

Niedawno opublikowaliśmy artykuł o naprawie błędu Silver Wolf na konsolach Xbox, który powodował pewne problemy z grą Call of Duty Black OPS 4 na Xbox. Kolejnym błędem, który nękał użytkowników Call of Duty Black Ops 4, jest kod brawo 381 Pomarańczowy Wilk.

Kod błędu bravo 381 pomarańczowy wilk pojawia się za każdym razem, gdy użytkownicy Xbox próbują uruchomić Black OP4 na swojej konsoli. Gra po prostu wyrzuca użytkownika i pokazuje błąd. Jeśli niepokoi Cię również ten błąd, nie jesteś sam. Oto, co powiedział jeden użytkownik na oficjalnym subreddicie.

Proszę pomóż!
Kod błędu: Bravo 381 Pomarańczowy wilk. Próbowałem skontaktować się z pomocą techniczną i nie mogę się z nikim skontaktować. Widziałem wiele osób mających problemy. Właśnie kupiłem dziś grę (11–23–18) i pobrałem wszystko. Czy przez chwilę można było grać w zaciemnienie, a teraz wszystko jest zablokowane?

Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać ten problem.

Jak naprawić kod błędu Xbox Orange Wolf na Xbox

1. Sprawdź status Xbox Live

Napraw status Xbox Live Orange Wolf

Przed zastosowaniem dowolnej poprawki wymienionej w tym artykule upewnij się, że wszystkie usługi i aplikacje działają poprawnie na konsoli Xbox. Możesz sprawdzić stan Xbox Live na oficjalnej stronie. Jeśli wszystko jest zielone, oznacza to, że błąd nie występuje po stronie Xbox Live.

2. Zresetuj ustawienia fabryczne konsoli

 1. Na ekranie głównym konsoli Xbox naciśnij przycisk Xbox przycisk, aby otworzyć przewodnik.
 2. Teraz idź do System i wybierz Ustawienia
 3. Wybierz System i wtedy Informacje o konsoli.
 4. Wybierz Zresetuj konsolę opcja.
  Zresetuj konsolę - Napraw błąd Orange Wolf
 5. Na Zresetować konsolę? Screen, masz dwie opcje.
  Zresetuj i usuń wszystko — Ta opcja resetuje konsolę do ustawień fabrycznych. Ale także usuń wszystkie dane użytkownika, zapisane gry, ustawienia, domowe powiązania Xbox oraz wszystkie gry i aplikacje. Powinieneś używać tego tylko w ostateczności, a druga opcja nie działa.
 6. Zresetuj i zachowaj moje gry i aplikacje — Jest to pierwsza opcja, którą należy wybrać, aby rozwiązać błąd pomarańczowego wilka. Ta opcja resetuje system operacyjny i usuwa wszystkie uszkodzone dane, ale zachowuje wszystkie dane gry, pliki osobiste oraz zainstalowane gry i aplikacje.
 7. Wybierz «Zresetuj i zachowaj moje gry i aplikacje ” i potwierdź akcję, jeśli zostaniesz o to poproszony.
 8. Teraz Xbox rozpocznie resetowanie konsoli do domyślnych ustawień fabrycznych.
 9. Po zakończeniu resetowania postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora, aby ukończyć konfigurację konsoli Xbox.
 10. Zaloguj się na swoje konto Xbox Live, aby móc grać w tę grę bez żadnych błędów.

Chociaż resetowanie konsoli jest ostatnią zalecaną opcją, wielu użytkowników zgłosiło, że zresetowanie konsoli rozwiązało problem na ich Xboxie i błąd pomarańczowy wilk w Call of Duty Black Ops.

Pisaliśmy obszernie o problemach z multiplayerem Xbox. Sprawdź te przewodniki, aby uzyskać więcej informacji.

3. Użyj mobilnego punktu dostępu

 1. Zamknij ekran Call of Duty, jeśli działa na konsoli Xbox.
 2. Włącz mobilny punkt dostępu na smartfonie.
 3. Podłącz konsolę Xbox do hotspotu.Błąd Orange Wolf na Xbox Hotspot
 4. Uruchom Call of Duty Black OPs4 i otwórz okno Multiscreen.
 5. Wyjdź z gry.
 6. Teraz odłącz i połącz się ze zwykłą siecią Wi-Fi / przewodową.
 7. Uruchom ponownie grę i sprawdź, czy błąd został rozwiązany.

3. Sprawdź, czy jest dostępna aktualizacja / ponowna instalacja gry

 • Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, sprawdź, czy w grze dostępna jest nowa aktualizacja. Jeśli jest to powszechny problem, programiści mogą wydać aktualizację, aby rozwiązać ten problem.
 • Jeśli nie są dostępne żadne aktualizacje, możesz spróbować odinstalować i ponownie zainstalować grę. W przypadku niektórych użytkowników ponowne zainstalowanie gry rozwiązało problem.Odinstaluj Call of Duty Black Ops 3 Orange Wolf
 • Skontaktuj się z twórcami gier za pośrednictwem Twittera. Gdy zostaniesz o to poproszony, upewnij się, że wiesz, że masz połączenie o szybkości przekraczającej 5 Mb / s i wyczyściłeś pamięć podręczną, ale problem nadal występuje.

Link do głównej publikacji