Kod błędu aktualizacji pochodzenia 11: 0: Oto jak to naprawić

Duża liczba użytkowników Origin zgłosiła błąd aktualizacji 11.0 podczas próby uzyskania najnowszej wersji oprogramowania.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Ten problem może okazać się bardzo irytujący, zwłaszcza jeśli brakująca aktualizacja, którą próbujesz zastosować w Origin, uniemożliwia normalne działanie oprogramowania. Widok tego komunikatu o błędzie oznacza również, że nie będzie można kupić nowych gier ani przejść do trybu online.

Oto, co jeden użytkownik na forach EA Answers powiedział o tym problemie:

Pochodzenie nie może zostać zaktualizowane bez względu na wszystko. Na początku otworzyłem i zamknąłem aplikację i próbowałem ją zaktualizować, ale to nie działa. Odinstalowałem go i ponownie zainstalowałem najnowszą wersję, ale zawsze mówi „ups — instalator napotkał błąd” i wyświetla kod błędu 11: 0. Proszę o pomoc, nie mogę przejść do trybu online, kupić nowych gier lub zaktualizować ich z tego powodu.

W tym artykule o poprawce omówimy jedne z najlepszych metod rozwiązywania problemów w celu rozwiązania tego problemu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Oto, co należy zrobić, aby naprawić błąd aktualizacji Origin 11: 0

1. Wyczyść pamięć podręczną Origin

laptop - błąd aktualizacji Origin; kod błędu pochodzenia 11.0
Uwaga: Aby pomyślnie zastosować tę metodę, najpierw upewnij się, że wszystkie uruchomione oprogramowanie Origins zostało zamknięte. Możesz to zrobić, otwierając Menedżera zadań i wyszukując Origin.exe i OriginWebHelperService.exe i kończąc te zadania.

  1. wciśnij Win + R. klawisze na klawiaturze -> wpisz % ProgramData% / Origin -> hit Wchodzić.
  2. Usuń wszystkie pliki i foldery z tej lokalizacji, ale nie usuwaj folderu LocalContent.
  3. naciśnij Win + R. klawisze ponownie -> wpisz %Dane aplikacji% -> naciśnij Dobrze.
  4. Usuń Pochodzenie folder znaleziony w Roaming teczka.
  5. Przejdź do Dane aplikacji folder, klikając go na pasku adresu -> otwórz Folder lokalny -> usuń Pochodzenie folder znaleziony w tej lokalizacji.
  6. Uruchom ponownie komputer i sprawdź, czy możesz zaktualizować Origin.

2. Uruchom Origin jako administrator

laptop na biurku z notatnikiem - błąd aktualizacji pochodzenia / kod błędu pochodzenia 11.0
Niektórzy użytkownicy zgłosili, że uruchomienie Origin z uprawnieniami administratora przed próbą aktualizacji oprogramowania rozwiązało problem. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy plik Origin.exe -> wybierz Uruchom jako administrator.

Sprawdź, czy możesz normalnie zaktualizować oprogramowanie. Jeśli nadal nie możesz, skorzystaj z następnego rozwiązania.

Czy Twój klient Origin ma problemy z ładowaniem? Napraw to na dobre

3. Sprawdź oprogramowanie antywirusowe i zaporę ogniową

blokada - błąd aktualizacji pochodzenia; kod błędu pochodzenia 11.0
Musisz upewnić się, że oprogramowanie antywirusowe lub Zapora systemu Windows nie powstrzymuje Origin przed dostępem do sieci. Zaleca się zezwolenie zarówno na połączenia przychodzące, jak i wychodzące dla Origin.exe.

4. Przenieś ścieżkę instalacji na inną partycję

laptop z kawą - błąd aktualizacji pochodzenia; kod błędu pochodzenia 11.0
Niektórzy użytkownicy z powodzeniem naprawili kod błędu aktualizacji Origin 11: 0, przenosząc ścieżkę zainstalowanych gier na partycję, na której nie zainstalowano oprogramowania antywirusowego innej firmy.

Po wykonaniu wyżej wymienionego rozwiązania zaleca się również odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji Origin na podstawie tych samych kryteriów (brak programu antywirusowego na tej partycji).

Wniosek

W tym artykule przyjrzeliśmy się najlepszym metodom naprawy błędu aktualizacji kodu źródłowego 11: 0.

Daj nam znać, jeśli ten przewodnik Ci pomógł. Możesz to zrobić, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji