Jakiego emulatora PUBG Mobile na PC najlepiej użyć w 2019 roku?

PUBG (PlayerUnknown’s Battleground) to popularna strzelanka online, w którą codziennie grają miliony graczy. Gra ewoluowała przez lata dzięki usprawnionej wersji mobilnej.

Dlatego też wersja mobilna jest wysoko oceniana przez wielu, ponieważ daje prawie podobne funkcje do wersji na PC.

Ponieważ elementy sterujące są umieszczone na małym ekranie, mogą wystąpić pewne niezamierzone działania, takie jak strzelanie z broni podczas dostosowywania pozycji gracza. Kolejną wadą jest to, że gra znacznie wyczerpuje baterię telefonu.

Zdecydowanie lepiej byłoby symulować rozgrywkę mobilną na lepszym urządzeniu, takim jak komputer z systemem Windows. Jest to możliwe, jeśli używasz emulatora, istnieje kilka emulatorów dostępnych dla Androida.

Słowo ostrzeżenia przed użyciem emulatora PUBG Mobile

Jednak wiele z tych emulatorów ma ograniczenia i może nie być kompatybilnych z niektórymi grami i aplikacjami. Oznacza to, że mogą wystąpić problemy techniczne po ich zainstalowaniu.

W większości przypadków mówimy o problemach z uruchomieniem emulatora, problemach z czarnym ekranem, zawiesza się gra i tak dalej. Postępuj na własne ryzyko.

Nie zapomnij także zaktualizować komputera z systemem Windows, wyłączyć aplikacje blokujące procesor graficzny i procesor oraz program i wyczyścić komputer. Te krótkie wskazówki pomogą ci zmniejszyć ryzyko napotkania błędów gry.

Wybierz najlepsze emulatory Androida dla komputerów z systemem Windows 10 z naszej stale aktualizowanej listy!

Emuluj PUBG Mobile na komputerze z systemem Windows

1

Bluestacks (zalecane)

najlepszy emulator dla pugb mobileBluestacks to najpopularniejszy emulator Androida z milionami użytkowników. Pojawiło się jednak wiele skarg dotyczących ostatnich wydań, mimo że zapewnia wysoką jakość i niezawodność usług.

Emulator został opracowany dla łatwego dostępu naśladującego interfejs tabletu z Androidem.

Tymczasem ten emulator PUGB Mobile jest dostępny zarówno w wersji bezpłatnej, jak i płatnej. Chociaż darmowa wersja jest pełna reklam, ale masz wersję bez reklam.

Bluestacks sprawnie uruchomi twoją grę PUBG Mobile. Możesz także skorzystać z opcji gamepada, ponieważ umożliwia on integrację różnych funkcji gamepada.

  • Pobierz teraz Emulator Bluestacks z PUGB Mobile za darmo

Ponadto można także pobierać aplikacje i gry lub instalować samodzielne pliki APK. Emulator ma jedną z największych kompatybilności z grami i aplikacjami.

Wreszcie Bluestacks to doskonały emulator, który jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows; dlatego daje przewagę, aby uruchomić dużą liczbę gier, zwłaszcza PUGB.

Dowiedz się więcej o Bluestacks z naszej szczegółowej recenzji!

2)

NoxPlayer

najlepszy emulator dla pugb mobileJest to jeden z najlepszych dostępnych obecnie emulatorów dla PUGB Mobile. To oprogramowanie umożliwia ładowanie aplikacji pobranych poza Play Store na komputer.

Możesz cieszyć się rozgrywką PUBG za pomocą pada na PC. Emulator umożliwia także mapowanie klawiszy lub przycisków do wykonywania funkcji Androida.

Ponadto oprogramowanie to wykorzystuje podstawową wersję Androida, opracowaną głównie do gier. Tego należy się spodziewać, ponieważ wiele osób używa emulatorów do gier.

Możesz także zainstalować różne aplikacje. Emulator jest darmowy, co jest fajne.

Istnieje również wiele dodatkowych funkcji, takich jak zrzut ekranu i opcje nagrywania wideo. Te funkcje można znaleźć na pasku narzędzi po prawej stronie okna.

Dlatego NoxPlayer6 jest zalecanym emulatorem do użytku z PUBG Mobile, ponieważ masz szybką grę i funkcje gamepada.

Drugie miejsce
Logo gracza noxLogo gracza nox
Nox Player 6

  • Kompatybilny z Windows
  • Obsługuje gamepad / klawiaturę
  • Kompatybilny z x86 i AMD

Pobierz teraz Nox za darmo
3)

Memu

najlepszy emulator dla pugb mobileEmulator Memu jest jednym z niewielu nowych emulatorów, którym udało się zdobyć popularność. Emulator jest popularny dzięki swoim szerokim funkcjom, które ułatwiają rozgrywkę na PC.

Emulator może włączyć wirtualizację komputera, a także zapewnia doskonałą wydajność zintegrowanej i dedykowanej grafiki.

Ponadto Memu ma wiele funkcji mapowania klawiatury, które można dostosować do potrzeb gier PUBG Mobile.

Emulator umożliwia instalację plików APK ze Sklepu Play lub kopiowanie aplikacji lub gier APK w oknie emulatora.

Istnieją również inne rozszerzone funkcje emulatora Memu, co czyni go dobrym wyborem dla graczy PUGB.

Pobierz Memu

4

Tencent Gaming Buddy

najlepszy emulator dla pugb mobileJest to jeden z najlepszych emulatorów dla PUBG Mobile na komputerach z systemem Windows. Ten emulator został opracowany specjalnie dla PUBG Mobile.

Według wydawcy gier Tencent-PUGB emulator został opracowany w wyniku skarg graczy dotyczących kontroli ekranu dotykowego na urządzeniach mobilnych.

Tymczasem Tencent Buddy umożliwia grę w PUBG na komputerze z całkowicie zoptymalizowanymi kontrolkami w celu poprawy rozgrywki.

Główną zaletą tego emulatora jest to, że formanty PUBG są poprawnie mapowane na klawiaturze i myszy.

Możesz wybierać spośród różnych układów, które są dla Ciebie najlepsze. Ponadto możesz łatwo przełączać sterowanie z klawiatury na sterowanie myszą.

Ponadto oprogramowanie to wykorzystuje ogromne zasoby systemowe; otrzymujesz jednak wysokiej jakości szybkość gry z doskonałą grafiką.

Dlatego może być konieczne obniżenie ustawień grafiki podczas korzystania z emulatora na komputerach niższej klasy.

Tencent Gaming Buddy to doskonały emulator, ponieważ zwraca szczególną uwagę na telefon komórkowy PUBG z ​​doskonałymi funkcjami.

Pobierz Tencent Gaming Buddy

Zachowaj bezpieczeństwo podczas gry z najlepszymi narzędziami VPN dla PUGB!

5

Rejestrator Apowersoft dla systemu Android

najlepszy emulator dla pugb mobileRejestrator Apowersoft dla systemu Android to oprogramowanie, które przesyła / przesyła strumieniowo ekran Androida na komputer. Dzięki temu możesz przesyłać strumieniowo swoje działania na ekranie komputera w czasie rzeczywistym.

Jest to dobre dla PUBG, ponieważ masz lepsze wrażenia z gry w przeciwieństwie do innych emulatorów, w których występują problemy z płynnym działaniem PUGB.

Istnieją również funkcje, takie jak zrzut ekranu i rejestrator ekranu; umożliwia to wykonanie zrzutu ekranu, a także zarejestrowanie rozgrywki na komputerze z systemem Windows.

Pobierz Apowersoft Android Recorder

Podsumowując, wspomniane powyżej emulatory mają zastosowanie do gry PUGB Mobile. Jak widać, odpowiedź na pytanie „Jaki jest najlepszy emulator PUBG Mobile?” Nie jest łatwym zadaniem.

Wszystkie wymienione powyżej emulatory mają swoje mocne strony.

Na przykład, jeśli posiadasz komputer z niższej półki, powinieneś zainstalować Tencent. Pamiętaj jednak, że nie będzie to najszybsza możliwa emulacja.

Z drugiej strony, jeśli chcesz cieszyć się PUBG Mobile bez opóźnień, zainstaluj Nox.

Chcielibyśmy uzyskać od ciebie informację zwrotną na temat tego, którego emulatora używasz do swoich potrzeb PUBG. Skomentuj poniżej.

Link do głównej publikacji