Jakie są najlepsze przeglądarki do czytania tekstu w systemie Windows 10?

Ponieważ większość odczytów, które wykonujemy w XXI wieku, odbywa się na urządzeniu ręcznym, bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiednie urządzenie, ale to, jakiej przeglądarki używasz, również ma znaczenie.

Narzędzie do czytania online ma tak duże znaczenie, ponieważ może zaoferować szeroki zakres funkcji, które mogą zapewnić lepsze wrażenia.

Ze względu na szeroką gamę przeglądarek dostępnych obecnie na rynku znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla Twoich potrzeb jest trudne. Niektóre opcje przeglądarki oferują lepsze prędkości, inne opcje oprogramowania lepiej blokują reklamy.

Inne opcje mają niewielki wpływ na zasoby systemowe, a inne wyglądają dobrze bez żadnych przydatnych możliwości.

Z tych powodów w tym artykule zajmiemy się najlepszymi opcjami oprogramowania przeglądarki dostępnymi na rynku w 2019 r., Które pozwalają cieszyć się pięknym i spokojnym czytaniem.

Aby oprogramowanie przeglądarki kwalifikowało się do tej listy, powinno oferować:

  • szybkie i stabilne doświadczenie bez reklam
  • bez wyskakujących okienek i innych elementów rozpraszających uwagę
  • dobre czasy ładowania strony internetowej
  • możliwość rozszerzenia funkcji

3 najpopularniejsze przeglądarki do czytania tekstu w systemie Windows 10

1

Przeglądarka UR

Twoja przeglądarka Najlepsza przeglądarka do czytania tekstu

UR Browser to niezwykle wydajne i niezawodne oprogramowanie przeglądarki, które oferuje szeroki zakres przydatnych funkcji, które pomagają czytać na urządzeniu z systemem Windows. Oprócz tego możesz dostosować i edytować sposób, w jaki to oprogramowanie reaguje, wygląda i działa za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Ta przeglądarka została zaprojektowana z myślą o prywatności, oferując jeden z najlepszych pakietów prywatności, jaki kiedykolwiek można znaleźć. Korzystając z przeglądarki UR, nie musisz instalować żadnych rozszerzeń innych firm, aby chronić się przed reklamami, złośliwym oprogramowaniem, modułami śledzącymi, a nawet witrynami zbierającymi pliki cookie.

Wszystkie te elementy ochrony są wbudowane w przeglądarkę UR. Masz również możliwość modyfikacji wymaganego poziomu prywatności, wybierając opcje niskich, średnich i wysokich ustawień prywatności.

Jeśli ta ostatnia opcja zostanie wybrana, przeglądarka UR automatycznie uruchomi swoją potężną usługę VPN (Virtual Private Network), aby zapewnić ochronę danych osobowych.

Wpływ UR Browser na zasoby systemowe jest ledwo zauważalny, ale to nie znaczy, że twórcy oprogramowania zrobili wszystko, aby to osiągnąć. Nasze testy wykazały, że przeglądarka UR osiąga jedne z najlepszych prędkości, jeśli chodzi o szybkość ładowania strony internetowej.

  • Chcesz dowiedzieć się więcej o przeglądarce UR? Sprawdź naszą szczegółową recenzję.

Wszystkie wymienione powyżej funkcje sprawiają, że wybór najlepszej przeglądarki do odczytu na urządzeniu z systemem Windows 10 jest bardzo łatwą decyzją. Przeglądarka UR jest zdecydowanie najlepszą opcją do czytania, ale przewyższa inne możliwości przeglądarki we wszystkich innych obszarach.

Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

  • Szybkie ładowanie strony
  • Prywatność na poziomie VPN
  • Rozszerzona ochrona
  • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR
2)

Mozilla Firefox

firefox Najlepsza przeglądarka do czytania tekstu

Mozilla Firefox to kolejna świetna przeglądarka, oferująca bardzo ścisłe i skuteczne bezpieczeństwo online, prywatność oraz ochronę przed reklamami i złośliwym oprogramowaniem. Mimo że te funkcje są dobre w ich dziale, nie mogą się równać z funkcjami prywatności i bezpieczeństwa dostępnymi w naszej najpopularniejszej przeglądarce UR Browser.

W naszych testach złośliwego oprogramowania z domyślnymi ustawieniami zabezpieczeń dla każdej przeglądarki przeglądarka UR działała najlepiej, z drugim miejscem dla Firefoksa i trzecim dla Google Chrome. Mimo, że przeglądarka UR jest lepsza, Firefox może nadal oferować dobre wrażenia z czytania, eliminując wszelkie możliwe zakłócenia od wyskakujących okienek i reklam.

Niektóre wady Firefoksa polegają na tym, że dostęp do zakładek jest bardzo skomplikowany, „ekran główny” jest zwykle trudny do zrozumienia i używania, a także zawiera wiele reklam i sugerowanych linków.

Pobierz Mozilla Firefox

3)

Google Chrome

google chrome Najlepsza przeglądarka do czytania tekstu

Google Chrome jest jedną z najbardziej znanych przeglądarek na rynku i nie powinno być zaskoczeniem, biorąc pod uwagę giganta, który obsługuje to oprogramowanie.

Ze względu na bazy danych, które ma Google, Google Chrome ma bardzo wydajny silnik, który szybko uruchamia swoje procesy, ale wciąż nie jest w stanie dostosować się do prędkości, które UR Browser taktowała w naszych testach.

Jeśli chodzi o poziom prywatności, blokowanie reklam i bezpieczeństwo przed złośliwym oprogramowaniem, Chrome nie spełnia wymagań nawet w porównaniu z Mozilla Firefox i nie można go nawet porównać z naszym najlepszym wyborem, przeglądarką UR.

Architektura Chrome jest zbudowana w taki sposób, że każda otwierana karta liczy się jako kolejny plik wykonywalny uruchomiony w procesach komputera. Duży wpływ systemu na tę przeglądarkę kwalifikuje Google Chrome tylko do trzeciego miejsca w naszych najlepszych przeglądarkach do czytania. Czekanie na załadowanie stron może być bardzo frustrujące, a spowolnienie komputera nawet nie pomaga.

Ściągnij Google Chrome

Wniosek

W tym artykule zbadaliśmy jedne z najlepszych dostępnych na rynku opcji oprogramowania do przeglądarki, które mają niezbędne prędkości i funkcje, aby pomóc Ci czytać online. Przeglądarka UR jest zdecydowanie zwycięzcą na tym etapie.

Prosimy o poinformowanie nas o swoich wrażeniach z korzystania z przeglądarki UR, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji