Jakie są najlepsze aplikacje wiadomości Windows 10, 8?

To jedne z najlepszych aplikacji z wiadomościami na urządzenia z systemem Windows 8 i Windows 10. Sprawdź opisy aplikacji i zainstaluj ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli dostrajaliście się w przeszłości, to mówiliście o świetnych aplikacje informacyjne którego możesz używać na urządzeniach z Windows 10, Windows 8 / RT, aby otrzymywać najnowsze nagłówki. Istnieje jednak kilka niesamowitych aplikacji, których nie mieliśmy okazji sprawdzić.

Dzisiaj przedstawimy ci kilka innych Aplikacje wiadomości na Windows 8, Windows 10 to z pewnością przypadnie Ci do gustu, zwłaszcza jeśli „będziesz skłonny technologicznie”. Jak zobaczysz, niektóre z dzisiejszych aplikacji oferują dostosowanie jako najlepszą funkcję, podczas gdy inne mogą być używane tylko w sposób, w jaki je stworzył programista. Różne podejścia, ale równie dobre aplikacje.

Wiadomości z systemu Windows 8, Windows 10 [Poprzednie recenzje]

best-windows-8-news-apps-free

Jeśli nie miałeś zmiany, aby zobaczyć nasze wcześniejsze recenzje aplikacji prasowych na Windows 8, Windows 10, pozwól, że przedstawię ci krótkie podsumowanie, zanim przejrzymy dzisiejsze wybory, być może niektóre z tych aplikacji będą idealne do tego, czego potrzebujesz lub mogą pasować do dzisiejszych aplikacji:

 1. Czytaj wiadomości w dobrym stylu na Windows 10, Windows 8 z NewsBento Aggregator
 2. Microsoft News dla Windows 10, Windows 8 [Recenzja]
 3. Aplikacja Financial Times na Windows 10, Windows 8 [Recenzja]
 4. Aplikacja ESPN na Windows 10, Windows 8 / RT [Recenzja]
 5. Sprawdź swoje wiadomości dzięki aplikacji CNN dla systemu Windows 10, Windows 8

I chociaż te aplikacje są bardzo dobre, jeśli chodzi o dostarczanie użytkownikom najnowszych nagłówków, są też inne równie dobre i masz prawo wiedzieć o nich przed wybraniem, która z nich będzie miała za zadanie informować Cię o najnowszych wiadomościach z całego świata.

 • Oto najlepsze aplikacje wiadomości Windows 10, 8 do pobrania

  Oprócz aplikacji, które wcześniej sprawdziliśmy, są też inne, które zasługują na Twoją uwagę, jeśli chcesz otrzymywać najlepsze wiadomości, które pojawiają się w Internecie. Niektóre z nich mogą być znane użytkownikom Androida lub iOS, ponieważ odnieśli wielki sukces na innych platformach mobilnych.

  • Appy Geek
  • Appy Gamer
  • News Republic
  • Aktualności360
  • Aktualności Bento
  • Wiadomości MSN

  1. Appy Geek

  appy-geek-best-windows-8-news-apps-free

  Appy Geek jest ulubieńcem fanów technologii. Ta aplikacja wiadomości na Windows 8 i Windows 10 zawiera najnowsze nagłówki ze wszystkich głównych stron internetowych na świecie. I chociaż użytkownicy nie mogą dodawać własnych subskrypcji, te oferowane przez aplikację są więcej niż satysfakcjonujące. Użytkownicy mają jednak możliwość dodawania własnych preferowanych tematów do aplikacji i otrzymywania powiadomień o pojawieniu się wiadomości w tym temacie.

  Ponadto jego wyjątkowo dobrze zaprojektowany interfejs pomaga użytkownikom zarządzać ich tematami, jak chcą. Każdy temat ma postać kafelka, którego rozmiar można zmienić i zmienić, co pozwala wszystkim ustawić scenę, w której najważniejsze wiadomości będą wyświetlane jako pierwsze. Ogólnie rzecz biorąc, jakość Appy Geek jest bezbłędna, czego oczekujemy od wersji działających na innych platformach mobilnych.

  2. Appy Gamer

  appy-gamer-best-windows-8-news-apps-free

  Jak można się domyślać, Appy Gamer to wersja gry Appy Geek. Pod względem funkcji i wyglądu aplikacja jest identyczna, jedyną różnicą między nimi jest tło i źródła opowiadań. Podczas gdy Appy Geek jest bardziej skoncentrowany na stronach z ogólną technologią, Appy Gamer jest aplikacją wiadomości na Windows 8 i Windows 10 przeznaczoną wyłącznie do gier.

  Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi nagłówkami gier i innymi pokrewnymi tematami. Jakość wykonania aplikacji jest dokładnie tak dobra, jak innych produktów opracowanych przez Mobiles Republic, która stała się dość dużą marką w branży aplikacji z wiadomościami. Podziwiamy determinację i skupiamy się na szczegółach, które ci wspaniali programiści umieścili w swoich aplikacjach.

  • 3. News Republic

   news-republic-best-windows-8-news-apps-free

   Zamknięcie pętli aplikacji wiadomości Windows 8 pochodzących z Mobiles Republic to News Republic, który jest kolejnym smakiem dwóch aplikacji, które już widzieliśmy. Ten zapewnia użytkownikom ogólne wiadomości z całego świata, nie tyle wyspecjalizowane jak Appy Geek czy Appy Gamer, ale mimo to zapewnia użytkownikom te same wspaniałe funkcje i wszystko to, w tym samym niesamowitym designie. bardzo dużo o tych aplikacjach polega na tym, że chociaż są one bezpłatne, nie zawierają w nich reklam ani żadnych innych materiałów promocyjnych.

   To sprawia, że ​​aplikacja wygląda bardzo dobrze, a dzięki dodatkowej korzyści polegającej na tym, że użytkownicy mogą dostosowywać rozmiar i położenie kafelków, jest to wspaniała aplikacja. Ponadto, jeśli chodzi o treść, zapewniamy, że zespół programistów zawsze dodaje nowe źródła, gdy uważają, że można im zaufać i że tworzą dobre historie.

   4. Aktualności 360

   news-360-best-windows-8-news-apps-free

   Zmieniając sposób, w jaki postrzegamy aplikacje informacyjne, News360 zapewnia użytkownikom niesamowite funkcje. Jest to jedna z niewielu aplikacji, które faktycznie uczą się tego, co lubisz i aktywnie filtrują kanał wiadomości, aby otrzymywać tylko najważniejsze nagłówki. Ta funkcja jest wyjątkowa wśród aplikacji z wiadomościami dla systemu Windows 8 i Windows 10, dlatego chcielibyśmy zobaczyć więcej aplikacji z tak zwaną „sztuczną inteligencją”, która wyszukuje interesujące wiadomości.

   Zaletą jest również interfejs użytkownika aplikacji, który zapewnia użytkownikom łatwy do odczytania i śledzenia kanał. Wygląda na to, że programiści włożyli wiele wysiłku w to, aby News360 był najnowszą aplikacją informacyjną pod każdym względem. Ponadto, jeśli masz inne urządzenia mobilne działające w różnych systemach operacyjnych, możesz zsynchronizować swoje preferencje na wszystkich z nich za pomocą prostego logowania. W tym celu musisz utworzyć konto na ich stronie internetowej i przesłać preferowane źródła.

   • 5. Aktualności Bento

    news-bento-best-windows-8-news-apps-free

    Jeśli szukasz stylu i eleganckich wzorów, News Bento jest najlepszą aplikacją dla Ciebie. Chociaż powiedziałem, że drugi wygląda dobrze i ma niesamowite projekty, są one bledsze w porównaniu do tego. Prawdopodobnie jedna z najwspanialszych aplikacji prasowych Windows 8, Windows 10, jakie widziałem do tej pory. Ponadto, ta aplikacja ma coś więcej niż tylko swój wygląd: ma również świetną funkcję.

    Integracja z Facebookiem to pierwsza rzecz, którą zapewnia ta aplikacja, która ułatwia udostępnianie, a także, aby uzyskać bardziej spersonalizowany kanał wiadomości, możesz połączyć swoją aplikację News Bento z Google Reader (przynajmniej na razie, gdy Google Reader jest nadal dostępny) konto i otrzymuj wiadomości, które najbardziej Cię interesują. W przypadku bezpłatnej aplikacji News Bento oferuje całkiem sporo.

    AKTUALIZACJA: Wiadomości Bento nie jest już dostępny w sklepie Microsoft Store.

    6. Wiadomości MSNMSN News Windows 10 aplikacja wiadomości

    MSN News zawiera najnowsze wiadomości ze świata z najlepszych źródeł na komputerze z systemem Windows 10. Aplikacja jest również kompatybilna z HoloLens i telefonami z systemem Windows.

    Dostępnych jest kilka kategorii wiadomości i możesz wybrać tę, która odpowiada Twoim zainteresowaniom: Najważniejsze artykuły, USA, Świat, Pieniądze, Sport, Opinia i wiele innych. Możesz także w pełni dostosować swoją stronę z wiadomościami, wybierając interesujące Cię tematy.

    Oczywiście istnieją inne bardzo dobrze zaprojektowane aplikacje informacyjne, a wiele więcej pojawi się w ładnej przyszłości. Uważamy jednak, że te niesamowite aplikacje informacyjne dla systemu Windows 8 i Windows 10 będą Cię informować o każdym wydarzeniu na świecie, niezależnie od dziedziny, z której się wywodzą, czy to polityki, finansów czy technologii. Ponadto, jeśli znasz inne dobre aplikacje informacyjne, zachęcamy do pozostawienia komentarza i postaramy się dodać je do naszej listy tak szybko, jak to możliwe.

Link do głównej publikacji