Przestraszyć znajomych za pomocą aplikacji Scary Prank dla systemu Windows 10, 8

Wszyscy pamiętamy tę grę labiryntową, w której trzeba było naprawdę uważnie przyjrzeć się ekranowi, aby go rozwiązać, i w pewnym momencie przerażająca twarz Egzorcysty pojawiła się z przerażającym krzykiem. Ta gra była bezcenna, a reakcje jej uczestników również bezcenne.

Teraz możesz cieszyć się tymi samymi reakcjami na urządzeniu z systemem Windows 8, Windows 10 za pomocą aplikacji o nazwie Straszna żart. Teraz możesz znów przestraszyć życie swoich przyjaciół i rozśmieszyć się.

Scary Prank dla Windows 8, Windows 10

scary-prank-windows-8

Sama gra jest bardzo podstawowa, masz do wyboru trzy tryby rozgrywki, a wszystko, co musisz zrobić, to odskoczyć i pozwolić, by gracz wystraszył się! Ponadto aplikacja pozwala ustawić dwie gry na uruchamianie Modern UI i pozwolić graczom na rozpoczęcie gry samodzielnie.

scary-prank-windows-8-2

Pierwszą grą jest Test Ślepoty Kolorów, który pokazuje graczom kilka kart, zanim przerażająca twarz pojawi się na ekranie i zacznie krzyczeć. Druga gra składa się z listy złudzeń optycznych, a także kończy się tak samo jak pierwsza.

scary-prank-windows-8-3

Wreszcie tryb wyzwalania czasu pozwala ustawić czas, w którym twarz ma się pojawiać, a do tego czasu wyświetla czarny ekran. Możesz oszukać kogoś, że myśli, że gra się ładuje, gdy odliczanie się kończy, a potem obserwuj reakcje znajomych. Ponadto w uroku ustawień możesz wybierać między dwiema przerażającymi twarzami aplikacji.

scary-prank-windows-8-4

Chociaż gra może być fajna, pamiętaj, aby nie pozwolić, aby grała w nią osoba z chorobami serca lub kobiety w ciąży. Szok może wywołać reakcję, która może nie być dla nich korzystna.

Pobieranie Scary Prank dla Windows 10, Windows 8

  • AKTUALIZACJA: Scary Prank nie jest już dostępny w Sklepie Windows. Tak, niestety nie można już pobrać aplikacji na komputer z systemem Windows 10.

    Znaleźliśmy jednak kolejną ciekawą aplikację, której możesz użyć, aby dać swoim znajomym przerażenie. Jak sama nazwa wskazuje, Scary Sound Effects pozwala ci grać dziwne, intrygujące i dziwne dźwięki, które z pewnością przestraszą twoich przyjaciół.

    przerażające efekty dźwiękowe w aplikacji Windows 10

    Planujesz jakiś straszny dowcip? Jeśli tak, nasza aplikacja oferuje niesamowicie bogatą paletę wszelkiego rodzaju upiornych dźwięków, takich jak dzwonki Halloween i przerażające dźwięki, krzyki, które mogą przestraszyć znajomych, efekty dźwiękowe horroru, aby stworzyć upiorną atmosferę, horror i dźwięki Sci-Fi dla najlepszych żart kiedykolwiek.

    Możesz pobrać aplikację na następujące wersje systemu Windows: Windows 10, Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1, Windows Phone 8.

Link do głównej publikacji