Jakie klawiatury odporne na zalanie można kupić w 2019 roku?

Ludzie, którzy wierzą w przekąski podczas grania lub pracy na komputerze, często tego nie robią klawiatury odporne na zalanie.

Istnieje tendencja do myślenia, że ​​ponieważ są do tego przyzwyczajeni, ryzyko wycieków płynów z napojów gazowanych w puszkach lub cząstek z ich ulubionych przekąsek nie spadnie na klawiaturę.

Cóż, możesz zdobyć ochraniacz klawiatury, aby zapobiec przedostawaniu się rozlanych płynów i cząsteczek do klawiatury, powodując w ten sposób uszkodzenia i wpływając na jej działanie.

Alternatywnie możesz zainwestować w klawiaturę odporną na zalanie.

Klawiatury odporne na zalanie są zaprojektowane tak, aby nie dopuszczać do zalania, niepokoju i ewentualnych uszkodzeń.

Daje to również wystarczająco dużo czasu na zapisanie danych i zamknięcie komputera przed pogorszeniem, opóźniając czas wycieku, aby dostać się na płytę główną komputera.

Przed wynalezieniem klawiatur odpornych na zalanie, płyta główna i wszystko do niej podłączone zostaną uszkodzone i / lub zniszczone, co spowoduje awarię systemu.

Ale teraz ta nowa innowacja zapewnia ochronę twojego systemu, dzięki podwójnemu uszczelnieniu taśmy, izolacji i kilku innym mechanizmom, które współpracują ze sobą, aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym wyciekiem z kontaktu z działającymi elementami.

Sprawdź najlepsze klawiatury odporne na zalanie, które możesz dostać przed końcem roku.

Najlepsze klawiatury odporne na zalanie na komputery PC

 1. Logitech Zmywalna klawiatura K310
 2. Czas wschodni
 3. Koolertron
 4. Crui Kuiyin
 5. Logitech G213
 6. VicTsing
 7. Logitech Desktop MK120
 8. Zaufaj Noli
 9. E-3LUE
 10. Kensington
 11. Intex Corona Slim
 12. IOGEAR
 13. Klawiatura HP

1. Logitech Zmywalna klawiatura K310

klawiatury odporne na zalanie

Ta klawiatura pozostaje wierna swojej nazwie, ponieważ jest wodoodporna i nadaje się do prania, co oznacza, że ​​możesz zanurzyć ją w wodzie do 11 cali (o ile kabel USB pozostaje suchy), wyczyścić ją i nie ulegnie uszkodzeniu.

Według firmy Logitech, twórcy tej klawiatury, klawisze wytrzymają do 5 milionów naciśnięć klawiszy, a powlekany promieniami UV napis laserowy na klawiaturze będzie odporny na blaknięcie bez względu na to, ile razy wyczyścisz go w wodzie. Oznacza to koniec przypadkowych wycieków, ponieważ celowe są również mile widziane.

Jego konstrukcja jest regulowana i przydatna dla urządzenia typu komputer USB, a ponadto ma złącza USB, porty i jest przewodowym typem klawiatury. Ta klawiatura jest jedną z najlepszych spośród wszystkich klawiatur odpornych na zalanie, ponieważ jest niedroga, trwała, zmywalna i oczywiście usuwa obawy przed przypadkowym rozlaniem i potencjalnym uszkodzeniem systemu.

Jest łatwy do czyszczenia, suszenia, a otwory odpływowe dbają o nadmiar wody, a jego konstrukcja jest nowoczesna, dzięki czemu wygląda pięknie na komputerze i w miejscu pracy.

 • Pobierz teraz na Amazon

Przeczytaj także: Nowe klawiatury RGB Razer do gier są odporne na zalanie i niedrogie

2. Klawiatura Eastern Times

Klawiatura Eastern Times odporna na zalanie

Ta klawiatura, przeznaczona do gier, ma podświetlany diodami LED kolor i poziomy jasności regulowane za pomocą pokrętła. Dzięki funkcji podświetlenia każdy przycisk na klawiaturze jest wyraźnie widoczny w nocy, dzięki czemu możesz pracować nawet w nocy, korzystając z całkiem fajnych podświetlenie LED, które kieruje twoimi pociągnięciami.

Jego antypoślizgowa konstrukcja jest idealna dla najlepszej wydajności i komfortu gry, a jego żywotność wynosi 10 milionów uderzeń. Wystarczy podłączyć i grać, aby uzyskać komfortowe wrażenia z gry lub pracować bez stresu.

 • Pobierz teraz na Amazon

3. Klawiatura Koolertron

Klawiatura odporna na zalanie Koolertron

Oprócz fajnej nazwy, klawiatura Koolertron jest również podświetlana, dzięki czemu możesz wyraźnie zobaczyć każdy przycisk w nocy. Jest odporny na zalanie, plug and play (nie wymaga instalacji) i ma jeden klawisz, aby włączyć lub wyłączyć efekt podświetlenia, z regulowaną jasnością.

Spodoba Ci się także multimedialne skróty klawiaturowe, 19 klawiszy anti-ghosting i ponad 100 000 naciśnięć klawiszy. Ta fajna klawiatura jest najlepszym wyborem do grania, a ponadto jest bardzo przystępna cenowo.

    — Pobierz teraz na Amazon

 • Przeczytaj także: 7 najlepszych mini bezprzewodowych klawiatur na PC

4. Klawiatura Cruiy Kuiyin

Klawiatura odporna na zalanie Kuiyin Crack

To kolejna z najlepiej odpornych na zalanie klawiatur z dziewięcioma otworami odpływowymi. Jest również wyposażony w podświetlenie LED, które pozwala wyraźnie zobaczyć każdy przycisk w nocy. Ma unikatową, podświetlaną, tęczową kolorystykę z odblaskiem, który za każdym razem zapewnia inny nastrój i idealnie pasuje do Twojego miejsca pracy.

Nie potrzebujesz żadnych instrukcji, aby korzystać z tej klawiatury, ponieważ jest ona plug and play, a ponadto jest miękka w dotyku i wygodna w użyciu.

 • Pobierz teraz na Amazon

5. Logitech G213

Logitech G213

Ta klawiatura została stworzona z myślą o prawdziwych wrażeniach z życia, niezależnie od tego, czy używasz jej do grania, czy do pracy. Jego trwała konstrukcja jest odporna na wycieki płynów (testowane przy wycieku płynu 60 ml), okruchy i / lub brudu, dzięki czemu wypadki w prawdziwym świecie nie będą przeszkadzać w tym, co robisz.

Ta smukła klawiatura do gier jest nie tylko odporna na zalanie, ale umożliwia także spersonalizowanie i dopasowanie stylu do sprzętu. Jest czterokrotnie szybszy niż standardowe klawiatury z dotykowymi klawiszami wydajności, a ponadto posiada dedykowaną kontrolę multimediów, która pozwala szybko grać, wstrzymywać, pomijać i regulować głośność gry lub muzyki bezpośrednio z klawiatury.

Możesz także spersonalizować strefy oświetlenia za pomocą spektrum ponad 16 milionów kolorów, które mogą pasować do Twojej konfiguracji lub gier. Może to być trochę drogie, ale już wiesz, dlaczego.

    — Pobierz teraz na Amazon

 • Przeczytaj także: Najlepsze oprogramowanie wirtualnej klawiatury na komputer

6. Klawiatura VicTsing

Odporna na zalanie klawiatura VicTsing

Jest to jedna z najbardziej przystępnych cenowo, ale użytecznych klawiatur odpornych na zalanie na świecie. Jest wyposażony w standardowy układ klawiatury, wydajny do pracy lub grania, a także elegancki, nowoczesny styl i jest przenośny.

Jest zbudowany z wysokiej jakości materiału, a jego odporność na zalanie przejawia się w 3 warstwach wewnętrznej ochrony membrany, zapewniając doskonałą trwałość, aby zapobiec upadkom lub rozpryskom. Klawisze klawiszy są również łatwe do odczytania i nie zanikają łatwo dzięki technologii rzeźbienia laserowego, która zapewnia do 10 milionów razy naciśnięcia klawiszy.

Przewodowa klawiatura ma otwory odpływowe, które wytrzymają przypadkowe rozlanie, ale nie zanurzaj klawiatury w cieczy.

 • Pobierz teraz na Amazon

7. Logitech Desktop MK120

Klawiatura Logitech Desktop MK120 odporna na zalanie

Logitech jest znany jako wiodąca marka myszy i klawiatur, w tym klawiatur odpornych na zalanie. MK120 to jedna z najbardziej wygodnych, eleganckich, a jednocześnie wytrzymałych i stylowych klawiatur odpornych na zalanie na rynku.

Jego odporna na zalanie konstrukcja odprowadza przypadkowe wycieki z klawiatury, przetestowana w ograniczonych warunkach z maksymalnie 60 ml rozlanego płynu (nie zanurzaj go w cieczy).

Jest to wytrzymała klawiatura odporna na zalanie, o standardowym układzie, i jest wyposażona w przewód umożliwiający proste połączenie USB. Obejmuje również 3-letnią gwarancję i współpracuje z komputerami stacjonarnymi, notebookami i netbookami.

 • Zdobądź Logitech Desktop MK120

8. Zaufaj klawiaturze Nola

klawiatury odporne na zalanie

Ta marka klawiatur jest znana z ponad 30-letniego doświadczenia w obsłudze ponad 100 milionów zadowolonych klientów dzięki holenderskiemu wzornictwu, dzięki czemu możesz zaufać jej jakości. Jest odporny na zalanie, bezprzewodowy i jest wyposażony w mysz optyczną.

    — Pobierz teraz na Amazon

 • Przeczytaj także: HORI przedstawia pierwszą oficjalną klawiaturę i mysz na Xbox One

9. Klawiatura E-3LUE

Odporna na zalanie klawiatura E-3LUE

Jakość wykonania tej klawiatury jest wykonana z najwyższej jakości panelu ze stopu aluminium i ABS, z matowym wykończeniem. Jest solidny, wytrzymały i wodoodporny z otworami spustowymi. Obsługuje również system operacyjny Windows i urządzenia. Oprócz tego, że są odporne na zalanie, ich klawisze są grawerowane laserowo i dlatego nie są łatwe do zanikania.

Jest to świetna klawiatura do grania i pracy, z 104 klawiszami anti-ghosting i dotykowym sprzężeniem zwrotnym, które pozwala na szybkość i dokładność pisania. Ta klawiatura może wytrzymać 50 milionów naciśnięć klawiszy, a jej konstrukcja chroni ją przed zarysowaniami, uderzeniami i korozją.

 • Pobierz teraz na Amazon

10. Klawiatura Kensington, którą można prać

Odporna na zalanie klawiatura Kensington, którą można prać

Myjesz ręce, aby zapobiec zarazkom, dlaczego nie klawiatura? Mówią, że klawiatura ma dużo więcej zarazków niż nawet loo, więc powinieneś zrobić listę priorytetów higienicznych.

Ta klawiatura ułatwia ci to, ponieważ można ją prać, co oznacza, że ​​możesz zanurzyć ją w wodzie, upewniając się, że nie zanurzasz kabla USB ani wtyczki, i możesz zacząć. Ma poddaną obróbce powłokę przeciwdrobnoustrojową, która zapewnia dodatkową ochronę przed wzrostem pleśni, pleśni i grzybów związanych z nieprzyjemnym zapachem i bakteriami powodującymi plamy, które z czasem osadzają się na klawiaturze.

Jest wodoodporny, można go prać, podłączać i odtwarzać przez USB, i ma miękkie klawisze dotykowe, które zapewniają wyraźny, responsywny dotyk dla dodatkowego komfortu.

 • Pobierz teraz na Amazon

11. Klawiatura Intex Corona Slim

klawiatury odporne na zalanie

Ta odporna na zalanie klawiatura ma 5 milionów cykli naciśnięć klawiszy, co oznacza, że ​​jest to trwały produkt i jest zgodny z systemem Windows. Jeśli przyzwyczaiłeś się do przekąszenia lub popijania kawy podczas pracy lub grania, klawiatura USB Corona slim jest dla Ciebie, ponieważ ma unikalny korpus odporny na zalanie wodą, zapobiegając wszelkim szkodom spowodowanym przypadkowym rozlaniem płynu.

Ciesz się solidnymi klawiszami, wytrzymałością i eleganckim wyglądem dzięki klawiaturze Corona Slim, która jest również wygodna w użyciu, ponieważ jest bezprzewodowa, dzięki czemu można ją umieścić w dowolnym miejscu z komputera i zwolnić miejsce na biurku.

Pobierz klawiaturę Intex Corona Slim

 • Przeczytaj także: Jak zmienić rozmiar klawiatury ekranowej w systemie Windows 10

12. Klawiatura IOGEAR

Klawiatura IOGEAR odporna na zalanie

To kolejna z najlepszych klawiatur odpornych na zalanie, która zapobiega przypadkowym rozbryzgom i zalaniu. Jest wyposażony w łatwy do przeglądania numer, czapki i blokadę przewijania ze wskaźnikiem stanu LED, a jego zakrzywiony klawisz spacji utrzymuje ręce w wygodnej, bardziej naturalnej pozycji.

Nowa, elegancka, odporna na zalanie konstrukcja jest atrakcyjna, wygodna i zapewnia lepsze wrażenia dotykowe oraz mniejszy nacisk na palce i nadgarstki.

 • Pobierz teraz na Amazon

13. Klawiatura odporna na zalanie HP z przyciskami DuraKeys

klawiatura odporna na zalanie HP

Ostatnią, ale nie najmniej ważną rzeczą na twojej liście, jest ta klawiatura HP, która jest również wyposażona w wskaźnik DualPoint. Urządzenie peryferyjne jest również podświetlane, aby lepiej zobaczyć, które klawisze naciskasz, gdy światło jest słabe. Pakiet zawiera kabel klawiatury i kabel urządzenia wskazującego.

Urządzenie jest naprawdę cienkie, co czyni go idealnym na dni, w których zabierasz laptopa do kawiarni i stamtąd pracujesz

 • Pobierz teraz z Amazon

Czy znalazłeś odpowiednią klawiaturę wśród tych klawiatur odpornych na zalanie? Daj nam znać w sekcji komentarzy.

Link do głównej publikacji