Jakie jest najlepsze oprogramowanie antywirusowe w 2018 roku? Oto nasza zaktualizowana lista

Aktualizacja — 2018 wkrótce dobiegnie końca, a my już mamy przewodnik na temat tego, jaki najlepszy program antywirusowy powinieneś dostać w 2019 roku.

Aby mieć pewność, że zapewniamy Ci najnowsze informacje, zaktualizowaliśmy naszą listę o najlepszy program antywirusowy 2018 dla użytkowników systemu Windows 10 o nowe produkty. Zgodnie z oczekiwaniami tylko kilka z nich wydało nowe wersje swoich produktów, przy czym większość z nich zachowała te same produkty.

Chociaż wciąż jest 2017, mamy już pierwszą dużą firmę antywirusową, która wydała linię produktów 2018. Mówimy o BitDefender, który jest już przez wielu uważany za najlepszy program antywirusowy na świecie.

Najlepszy program antywirusowy na komputery z systemem Windows 10 [Lista 2018]

 1. BitDefender 2018
 2. Emsisoft Anti-malware
 3. Panda Internet Security 2018
 4. BullGuard 2018
 5. Kaspersky Antivirus 2018
 6. Avira Antivirus 2018
 7. AVG Internet Security 2018
 8. Norton AntiVirus 2018
 9. ESET NOD32 Antivirus 2018
 10. Malwarebytes 2018

Wszystkie te programy antywirusowe, które tutaj zalecamy, należą do najlepszych dla użytkowników systemu Windows 10.

W tej chwili ta strona zawiera tylko jeden duży program antywirusowy, ale upewnimy się, że zaktualizujemy, gdy tylko będziemy mieli więcej informacji od innych dużych firm antywirusowych, które zdecydowanie przygotowują się jeszcze aktywniej na 2018 rok, teraz, gdy BitDefender jest pierwszym, który ma gotowy pełny skład.

Tak więc założymy, że ci, którzy należą do najlepszych programów antywirusowych na PC, również pozostaną w czołówce w przyszłym roku. Dopilnujemy również, aby na tej stronie wypełniono wyjątkowe oferty na wszystkie najlepsze programy antywirusowe na 2018 rok.

Uwaga: Jeśli masz już program antywirusowy na komputerze, ale nadal jesteś zainteresowany ochroną online, zalecamy pobranie i instalację NordVPN (Nr.1 VPN w USA). Ukrywa twoje IP i chroni twoje dane osobowe przed złodziejami. Ponad 4000 serwerów na całym świecie chroni swoje przeglądanie i dane osobowe przed atakami za pomocą NordVPN.

1. Pobierz BitDefender 2018: nasz najlepszy wybór

program antywirusowy na PC 2018
Jeśli jesteś ciekawy tego produktu, powinieneś wiedzieć, że możesz już pobrać cały pakiet produktów za darmo — Total Security 2018, Internet Security 2018, Antivirus Plus 2018 i Family Pack 2018. Wystarczy postępować zgodnie z tym artykułem, aby uzyskać odpowiednie linki. Ponadto właśnie zakończyliśmy recenzję BitDefender Total Security 2018, chociaż jest to bardziej pierwszy kawałek wrażeń, zalecamy kontynuowanie i uzyskanie dodatkowych informacji na jego temat. Bardziej szczegółowe odpowiedzi na swoje pytanie znajdziesz na stronie BitDefender.

 • Pobierz Bitdefender Antivirus 2019 w specjalnej cenie 35%
 • Uzyskaj specjalną ofertę na Czarny piątek od Bitdefender (61% zniżki na wszystkie produkty)

2. Emsisoft Anti-malwarenajlepszy zrzut ekranu emsisoft antywirusowego

Jednym z najnowszych pojawiających się programów antywirusowych jest Emsisoft Anti-malware. To niesamowite narzędzie, które chroni najważniejsze części twojego systemu, tym samym pokrywając tylną część mniejszych funkcji. Jest przeznaczony do płynnego działania na komputerach o niskiej specyfikacji. Jest wysoce kompatybilny z systemem Windows 10 działającym na platformach x32 i x64.

Dzięki najbardziej znanym funkcjom policzymy skaner dwusilnikowy, 4-warstwową ochronę, funkcje czyszczenia i przywracania, przyjazne dla użytkownika. Jest także dostępny w świetnej cenie w porównaniu do innych programów antywirusowych z tej listy.

 • Sprawdź to teraz na oficjalnej stronie internetowej

3. Pobierz Panda Internet Security 2018 — zalecaneobraz prezentacji bezpieczeństwa internetowego panda

Panda Internet Protection ma również nowe funkcje zaktualizowane. Kiedyś znany jako Panda Free Antivirus, można go znaleźć w bezpłatnej wersji, ale jego funkcje bezpieczeństwa będą ograniczone.

Wersja 2018 ma teraz specjalne algorytmy do filtrowania adresów URL i przeglądania stron internetowych. Zintegrowana ochrona USB jest zapewniona dla ciebie i twoich urządzeń USB. Jedną z najnowszych zmian jest optymalizacja dla wszystkich wersji systemu Windows w celu objęcia wszystkich możliwych użytkowników.

Panda Antivirus to oprogramowanie, które jest dostępne w wersji bezpłatnej, ale dla maksymalnej ochrony będziesz musiał zapłacić. Nasi czytelnicy zainteresowani zakupem mogą znaleźć 50% rabatu.

 • Pobierz teraz Panda Antivirus Pro za darmo

4. Pobierz BullGuard 2018 — 70% zniżki

Dostępnych jest wiele rozwiązań antywirusowych i jest zrozumiałe, że ktoś może znaleźć niewielką różnicę między dostępnymi opcjami. Jednak przyjrzenie się nieco bliżej pomoże potrzebującym zobaczyć, że istnieją produkty takie jak BullGuard Antivirus, które wyróżniają się z tłumu. To też nie jest łatwa praca, dlatego znacznie ciekawiej jest zobaczyć, jak BullGuard wypada na topie w 2018 roku. Między jej najnowszymi funkcjami znajdziesz:

 • Wbudowany nowy tryb gier: możesz zoptymalizować procesy na komputerze, aby uzyskać maksymalną wydajność swojego sprzętu
 • Zapobiega problemom wcześnie, zamiast próbować je naprawić po fakcie, co czyni go doskonałym narzędziem zapobiegania;
 • Usługa ma najwyższy poziom obsługi klienta, ponieważ wśród społeczności antywirusowych wiadomo, że obsługa klienta BullGuard jest na najwyższym poziomie;
 • Zawiera wsparcie i narzędzia do rozwiązywania wszelkiego rodzaju problemów, od programów szpiegujących po rootkity i trojany oraz wiele wersji systemu Windows.

    — Pobierz teraz Bullguard (obecnie 70% zniżki)

5. Pobierz Kaspersky Antivirus 2018 za darmo

Kaspersky miał ostatnio kłótnie z Microsoftem i teraz stara się przekonać użytkowników do zainstalowania rozwiązań antywirusowych. Jeśli interesują Cię produkty Kaspersky, możesz teraz pobrać Kaspersky Internet Security 2018 i Kaspersky Total Security 2018 za darmo (przewiń w dół na oficjalnej stronie Kaspersky, aby wybrać tę opcję).

Jednak produkty są obecnie dostępne tylko w niektórych krajach: Stanach Zjednoczonych, Australii i Malezji. Firma we wrześniu uruchomi na całym świecie swoje wersje antywirusowe 2018.

6. Pobierz Avira Antivirus 2018

najlepszy program antywirusowy 2018 AviraAvira Antivirus to znana marka na rynku. Avira Antivirus Pro 2018 to najlepsza wersja wszechczasów: jest intuicyjna, bezpieczna i zużywa mniej zasobów komputerowych niż poprzednie wersje. Proces śledzenia bieżących operacji bezpieczeństwa jest teraz uproszczony, a dostosowanie skanowania jest zoptymalizowane pod kątem lepszego komfortu użytkowania.

Masz również licencję na wiele platform, co oznacza: do 5 urządzeń z tylko jedną licencją. W kilku słowach: masz ten sam program antywirusowy, ale z lepszą grafiką i większym bezpieczeństwem. Wersja 2018 opiera się na „synchronizacji naszej sztucznej inteligencji [Aviry] i strategii bezpieczeństwa opartej na chmurze wraz z koordynacją interfejsów użytkownika w różnych systemach operacyjnych”, stwierdza Andreas Flach, dyrektor operacyjny Avira.

Możesz wypróbować pakiet Avira 2018 i pobrać go z niego oficjalna strona internetowa.

7. Pobierz AVG Internet Security 2018antywirus 2018 Windows PC

Zespół AVG ogłasza, że ​​rezygnuje z przygotowywania każdego roku wydania „wielkiego wybuchu”. Zamiast tego będą automatycznie wypychać nowe funkcje przy każdej aktualizacji. Na przykład wprowadzili ochronę AVG Ransomware dla użytkowników w czerwcu 2017 r. To narzędzie szyfruje pliki, zdjęcia, wiadomości e-mail itp., Zapewniając tym samym bezpieczeństwo informacji. Kolejnym produktem ogłoszonym w październiku jest AVG Webcam Protection. Aby uzyskać więcej informacji o narzędziach AVG, odwiedź ich oficjalną stronę internetową.

Inne zalecane oprogramowanie antywirusowe dla systemu Windows 10

8. Pobierz Norton AntiVirus 2018

Nowy Norton Security 2018 składa się z Norton Security Standard, Deluxe i Premium jako zamiennik Norton 360, Norton Internet Security i Norton AntiVirus. Wśród nowych i ulepszonych funkcji znajduje się ochrona przed rootkitami, aktualizacje Pulse, Norton Insight, Norton Download Insight, ochrona behawioralna SONAR, ochrona przed lukami w zabezpieczeniach.

Dzięki błyskawicznie szybkim prędkościom program Norton Security 2018 zużywa mniej pamięci niż inne programy i zapewnia, że ​​nie nastąpi spadek wydajności w zamian za ochronę. Wyłącza niepotrzebne programy, które spowalniają uruchamianie, aby komputer działał szybciej i wydajniej. Programy Norton Security Standard i Deluxe przeprowadzają defragmentację dysku twardego, lokalizują i usuwają niepotrzebne pliki oraz dostrajają komputer, a jednocześnie chronią pliki podczas pracy w sieci bezprzewodowej. Oprócz powyższych, Norton Security Premium zapewnia PC Backup wraz z 25 GB bezpiecznej pamięci online w chmurze.

 • Pobierz pakiet Norton 2018 firmy Symantec i oszczędzaj 57%

9. Pobierz ESET NOD32 Antivirus 2018 za darmo

Edycja 2018 ESET NOD32, Internet Security, Smart Security Premium i Multi-Device Security oferuje ulepszone bezpieczeństwo wielowarstwowe, a także większą szybkość.

Nową dodaną warstwą jest skaner Unified Extensible Firmware Interface (UEFI), który aktywnie sprawdza, czy w interfejsie oprogramowania między systemem operacyjnym a oprogramowaniem układowym znajduje się złośliwe oprogramowanie.

Eset zaktualizował również funkcję Connected Home Monitor, która obejmuje teraz ulepszone skanowanie urządzeń inteligentnych. Ulepszono witrynę my.eset.com, aby była aktualizowana za pomocą funkcji License Manager, która umożliwia wyświetlanie daty wygaśnięcia.

10. Wersja Malwarebytes 2018

malwarebytes Windows 10

Malwarebytes to bardzo złożone narzędzie bezpieczeństwa, które oferuje ochronę przed wieloma zagrożeniami. Możesz używać go jako rozwiązania antywirusowego, narzędzia antymalware, oprogramowania antywirusowego i tak dalej. Nazwij zagrożenie cybernetyczne, a Malwarebytes sobie z tym poradzi.

Dzięki wielowarstwowej ochronie Malwarebytes może skutecznie identyfikować zagrożenia czające się w Internecie i blokować je, zanim jeszcze dotrą do Twojego komputera.

Bez względu na to, czy szukasz domowego oprogramowania antywirusowego, czy narzędzia do zabezpieczania biznesu, Malwarebytes jest właściwym wyborem dla Ciebie.

 • Pobierz teraz Malwarebytes 

— Pobierz program antywirusowy do innych celów w 2018 roku

Niektórzy z was mogą szukać programów antywirusowych dla innych wersji systemu Windows lub niektórych specjalnych funkcji, które są uwzględnione. Poniżej znajduje się lista artykułów związanych z programami antywirusowymi, które mogą Cię zainteresować:

 • Najlepsze antywirusy 2018 dla komputerów o niskiej specyfikacji
 • Najlepsze antywirusy 2018 dla użytkowników systemu Windows Vista
 • Najlepsze antywirusy z dołączonym bezpłatnym narzędziem VPN
 • Najlepsze antywirusy do zabezpieczenia zewnętrznego dysku twardego w 2018 roku
 • Najlepsze antywirusy 2018 dla studentów
 • Najlepsze antywirusy z kontrolą rodzicielską w 2018 r

Naszym zdaniem są to najlepsze programy antywirusowe, które można zainstalować w 2018 roku na komputerze z systemem Windows. Jeśli uważasz inaczej, zostaw komentarz poniżej i daj nam znać, co lubisz lub nie lubisz w tym artykule.

Link do głównej publikacji